John Hero Mega Hileli MOD APK [v1.30.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
John Hero Mega Hileli MOD APK [v1.30.0] 1 John Hero Mega Hileli MOD APK [v1.30.0] 2 John Hero Mega Hileli MOD APK [v1.30.0] 3 John Hero Mega Hileli MOD APK [v1.30.0] 4

John Hero Mega Hileli MOD APK [1.30.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular parayı oyun ekranından kullanacak ve aşağıdaki becerilerin kilidini açacaktır.


John Hero 1.30.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar size saldırmaz. / Enemy Cant Attack

John Hero, katana kullanmakta uzmanlaşmış bir karakterle oyuncuları 2 boyutlu bir dünyada tehlikeli çetelere karşı savaşa götürüyor. Karakterler, farklı saldırılar başlatabilecek ve beceri ağacının kilidini açarak ek beceriler kazanabilecek.


John Hero v1.30.0 MOD APK


Aynı zamanda oyuncuların yükseltmeyi yapabilmeleri için belirli bir miktar paraya da sahip olmaları gerekiyor ve şanslarına bağlı olarak; yüklü miktarda para alabilecekler. John Hero'da oyuncular bir katana silahı kullanarak ve bir suç çetesine karşı savaşlara katılarak John Wick'e eşlik edecekler.


John Hero Para Hilesi


Oyuncunun görevi tamamen anlaşılır, yani karakterin becerileri ile ekranda beliren tüm düşmanları yok etmektir. Aynı zamanda, karakter 2 boyutlu bir ortamda hareket eder ve düşman saldırılarını atlatmak ve onlara yaklaşmanın makul bir yolunu bulmak için yukarı ve aşağı hareket edebilir.


John Hero Silah Hilesi


Oyuncular karakteri joystick ve birincil saldırı butonu ile kontrol edecekler ve ekranın sağ tarafında zaman zaman daha farklı saldırı butonları karşımıza çıkacak. Böylece oyuncular, farklı düşmanlara karşı savaşlarda bu kontrolleri uyarlama fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca bir seviyedeki düşman sayısı tahmin edilemez olacak ve patronlar gibi güçlü düşmanlar oyuncular için birçok zorluğa neden olacak.


John Hero Apk Hile


Yukarıda bahsedildiği gibi, John Hero'da yeni beceriler ortaya çıkacak ve karakterin savaşta daha esnek saldırılara ve hareketlere sahip olmasına yardımcı olacak. Karakterin beceri sistemi bir beceri ağacında birleşir ve bir sonraki beceriye ulaşmak için önceki beceriyi yükseltmeniz gerekir. Aynı zamanda, arkasında yatan becerilerin size çok pahalıya mal olacağını da belirlemeniz gerekir.


John Hero Apk indir


Bu oyunda para kazanmanın birçok yolu var ve bunların çoğu farklı seviyeleri tamamlamak. Bu seviyeler, farklı miktarlarda para kazanmanıza yardımcı olabilir ve bu oyun, tamamladıktan sonra bir ödül seçmenize olanak tanır. Spesifik olarak, oyuncular farklı miktarda para içeren sandıklar göreceklerdir. Şanslıysanız, en yüksek miktarı seçebilir ve becerilerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.


John Hero indir (MOD, Düşman hilesi)


Bir önceki android oyun Garena AOV APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar