Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 1 Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 2 Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 3 Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 4 Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 5 Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [v11.9.1] 6

Angry Birds Friends Mega Hileli MOD APK [11.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her hafta 24 YENİ Angry Birds seviyesinde Dünyaya karşı yarışın!


Angry Birds Friends 11.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunda istediğiniz gibi özel güçler kullanabiliyorsunuz, güçlendirici miktarı harcandığında azalmaz!
  2. Oyundaki tüm sapanların kilidi açıldı.
Angry Birds bizim için yabancı olmayan bir franchise. Artık Angry Birds Friends geliştirildi ve uygulama mağazasından indirilip oynanmasına izin veriyor. Kullanıcıların her yerde oynamasına ve önceki sürümlerin geleneksel çekiciliğini korurken keyifli bir eğlence deneyimi sunmasına izin verdi.


Angry Birds Friends v11.9.1 MOD APK


Hepinizin bildiği gibi uzun zamandır ortalıkta dolaşan ve içimizden birinin oyun tutkunu olduğu ve eğlencenin daha önce oynanamayacağı bir oyun bu. Her yaş için bu basit oyun, sağlıklı bir oyun için mükemmel bir seçimdir ve sonsuz eğlence sunar; oyuncuların fethetmeleri için oluşturulan rütbeler aynı zamanda heyecan verici ve agresif oyunculardır, bu nedenle heyecan verici bir eğlence yolculuğu getirir.


Angry Birds Friends Para Hilesi


Kaç yıl geçti, nesilden nesile, nesilden nesile hala oyuna dalmış durumda ve daha fazla insan onu seviyor? O kadar popüler ki “Angry Birds” anahtar kelimesini bir masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon veya bulabildiği herhangi bir cihazda bulunabilir ki bu bir çeşit çözümdür. Akılsızlığın insan aklı, basitlik. Bu tür bir oyunu hiç oynamadıysanız, bu oyunun neden bu kadar çekici göründüğünü anlamak için hemen Angry Birds Friends'i indirin. Çok basit bir şekilde, farklı şekillere sahip kuşlar, dev kauçuk ip ile oluğa yerleştirilecek; Oyunda düzenlenmiş mimariyi yok etmek ve kuş yapmak için onları sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Kuşlar mavi domuzlara dokunurlar, o soluk yuvarlak domuzları yok ederler, böylece durmak isteyene kadar her seviyeyi tamamlarsınız.


Angry Birds Friends Hile Apk


Her seviye her hafta artırılarak oyunu asla sıkıcı hale getirecek, oyunun çubuğunda gösterilen sıralama sizi agresif yapacak, arkadaşlarınızın puanları yükselecek ve arkadaşlarınızın puanları şiddetli, şiddetli olacak ve tabi ki heyecan verici bir yolculuk olacak . Her kuşun kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle her sürükle ve bırak sizi biraz düşündürür, bu yüzden oyunun klişe olacağından endişelenmeyin çünkü Kuşu istediğiniz zaman yükseltebilir ve donatabilir ve ne kadar paranız olduğunu düşünebilirsiniz.


Angry Birds Friends Sapan Hilesi


Pek çok oyun oynamak için belirli bir miktara mal olur, ancak Angry Birds Friends istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tamamen ücretsiz olarak deneyimlemenize olanak tanır. Size oldukça rahatlatıcı ve canlandırıcı bir eğlence sunarlar ve zihninizi nazik ama oldukça sağlıklı bir şekilde kullanırlar. Çocuklar, ebeveynler ve güzel ve rahatlatıcı grafiklerle stressiz eğlence arayanlar için en iyi seçimdir. Elbette isterseniz boşa da harcayabilirsiniz. Kuşlarınız için ekipman satın almak için para harcamak, seviyeyi geçmeyi kolaylaştırabilir ve oyunu daha da eğlenceli hale getirebilir. Ama ücretsiz oynamanız da önemli değil. Bu oyun eğlence ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır.


Angry Birds friends APK Dayı


Diğer tüm kuş atış oyunları gibi, Angry Birds Friends oynaması kolay, keyifli, sevimli ama görmezden gelinmesi zor. Bu oyun bir kez deneyimlenmeye değer bir şey. Angry Bird Friends oyuncularının çoğu bu kızgın kuşlara uzun süredir bağlılar ve stres atmak için mükemmel bir uygulama ve teneffüs için en iyi seçim olduğunu söylüyorlar. Popülerlik açısından tartışılacak bir şey yok çünkü oyun söz konusu olduğunda kimse bilmiyor. Ancak kaliteyi değerlendirmek için oyun için yapılan yorumlara bakmalı ve dünyanın birçok yerinden birçok hayranı bunun dikkat etmeye değer bir uygulama olduğunu ve gelecekte daha fazla bilineceğini kanıtladı.


Angry Birds Friends APK Android oyun CLUB


Sağlıklı ve tamamen eğlenceli bir oyun arıyorsanız, bu Angry Birds Friends'in yalnızca kısmi bir açıklamasıdır. Kuşlarla heyecan verici bir yolculuk başlıyor ve zaferi fethetmek ve liderlik tablolarının zirvesine ulaşmak için bu renkli hayvanları adım adım getirecek en iyi komutan olacaksınız. Ücretsizdir ve merak ediyorsanız, tabii ki ücretsizdir.


Angry Birds Friends indir (MOD, Sınırsız Güçler / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Armed Air Forces APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar