Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 1 Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 2 Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 3 Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 4 Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 5 Uncharted Island Para Hileli MOD APK [v0.112] 6

Uncharted Island Para Hileli MOD APK [0.112] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalma oyununun unsurlarına sahip bir fantezi rol yapma oyunudur.


Uncharted Island 0.112 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (Google hizmetlerinde internet ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var, fiyatlar yüklenmediyse ve öğeler satın alınmadıysa, oyunu tamamen durdurun, Play Store verilerini silin (tekrar giriş yapmanız gerekmeyecek) ve yeniden başlatın.).

Uncharted Island Survival RPG, oyuncuların tehlikeli bir adada hayatta kalmasını sağlıyor. Orada nasıl yapardın? Lynnyk Oles'in yeni bir oyunudur. Ürünleri yeni olmasına rağmen şimdiden büyük ilgi görüyor. Oyun, 3D olarak hayatta kalma temalı aksiyon oyunu sunuyor ve zorlu zorluklarla karşılaşıyorsunuz.


Uncharted Island v0.112 MOD APK


Uncharted Island oyununda bilinmeyen karakter. Birinci şahıs bakış açısı sadece oyuncunun ellerini gösterir. Issız bir okyanus adasında yalnızsınız ve bu ada gemilere yasak gibi görünüyordu. Baştan başla. Bu bir hayatta kalma yolculuğu, bu yüzden büyüleyici yeni şeyler ve tehlikeli yeni tehditler bekleyin. Bu büyülü adada keşfedilecek birçok ilginç şey olmalı.


Uncharted Island Para Hilesi


Bilinmeyen bir adaya zorunlu iniş yaparsınız ve güvenli bir yere gidersiniz. Olasılıklara rağmen, hayatta kalmak ve ilerlemek hayatta kalmaktır. Aşağıda oyunun hedefleri yer almaktadır: ıssız ada, malzeme yok. 


Uncharted Island Silah Hilesi


Hayatınızı iyileştirmek için anlamlı şeyler yaratın. Bu görev silah sistemine bağlıdır. Şimdi ve gelecekte bizi hayatta tutacak araçlar ve silahlar yapalım. Bu adanın birçok efsanesi ve gizemi var. Son kişi hayatta olduğu için, ne olduğunu belirlemelisiniz. İpuçları ve tuhaflıklar için adayı keşfedin. Ada gizemlerini ve gizli tarihi ortaya çıkaracaksınız.


Uncharted Island Hile Apk


Savaşa hazır olmalısın. Madencilik, keşif ve inşaat, çok heyecan verici hayatta kalma oyunu seçenekleri değildir. Eğlenceli oyunlarda savaşlar ve saklanma yerleri vardır. Bu adanın birçok düşmanı var; insanlar zombilere, goblinlere, canavarlara ve hayvanlara dönüşebilir. 


Uncharted Island Apk indir


Karakter istatistikleri izlenmelidir. Canlılık, güç ve beslenme, rakipsizseniz düşmanın saldırmasına ve kaçmasına izin vermeyi içerir. Sağlığınızı ve enerjinizi geri kazandıktan sonra en etkili silahlarını bulun.


Uncharted Island Apk Son Sürüm


Plansız ada keşfi hayatta kalmanıza yardımcı olmaz. Bir canavarın veya canavarın ne zaman veya nerede ortaya çıktığı bilinmiyor. O zaman geldiğinde, güvenli bir eve sahip olmak çok önemlidir. Amacınız bir sığınak oluşturmak ve tehlikeli yaratıklardan bir sığınak ve sığınağınızı geliştirmek, malzeme toplamak için malzemeleri depolamak için bir yer.


Uncharted Island indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Boxing Star KO Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar