Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 1 Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 2 Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 3 Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 4 Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 5 Chasing Fever Para Hileli MOD APK [v1.0] 6

Chasing Fever Para Hileli MOD APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğiniz arabayı seçin ve sürüşün tadını çıkarın.


Chasing Fever 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Chasing Fever Car Chase Games, cihazınız için epik polis kovalamacalarının tadını çıkaracağınız dinamik ve bağımlılık yapan bir oyundur! Bu oyunda polis tarafından takip edileceğiniz için zorlu bir yoldan geçmeniz gerekiyor. Onlardan ne kadar uzun süre saklanırsanız, o kadar çok olurlar. 


Chasing Fever v1.0 MOD APK


Bu nedenle, kuyruğunuzdaki polis sayısını azaltmak için her türlü nesneyi yok etmenin yanı sıra bonus puanları ve ödülleri toplamaya çalışın. Bundan sonra kolayca atölyeye gidip aracınızı iyileştirebilir veya yeni bir tane satın alabilirsiniz! Kanuna kanmayın!


Chasing Fever Para Hilesi


Chasing Fever Car Chase Games, son derece kullanışlı olan güzel hazırlanmış ve iyi tasarlanmış yukarıdan aşağıya grafiklere sahiptir! Sonuçta bu, istenen rotayı önceden seçmenize olanak tanır. Yönetim son derece basittir ve ekranın kenarlarındaki oklarla gerçekleştirilir!


Chasing Fever Araba Hilesi


Chasing Fever Car Chase Games, üstten görünümü olan ve bir polis kovalamacasından kaçmaya çalışan bir yarış projesidir. Sürücüler, çok sayıda otomobil ve motosiklet modeline, çevredeki alanın belirli bir dereceye kadar tahrip olmasına ve basit kontrollere sahiptir. 


Chasing Fever Hile Apk


Kalıcı olarak gömülü bir gaz pedalı yalnızca zamanında dönüşler gerektirecektir. Olaylar, mimarileri farklı olan haritalarda da meydana gelebilir. Ani manevralar, beklenmedik engellerin ortaya çıkması, madeni para ve ikramiye toplama, ekipman pompalama ve çok daha fazlası sıkılmanıza izin vermeyecek. Güzel grafikler, tüm bunları doğru düzeyde eğlenceyi garanti eder.


Chasing Fever Apk indir


Bu oyun, oyuncunun asla sıkılmasına izin vermeyen sayısız benzersiz özelliğe sahiptir. Çoğunlukla yarış oyunları tekrarlayan bir oyun sunar ama bu oyun vermez. Her yeni bir yarış oynadığınızda, keşfedilecek yeni bir şey olacak. En sevdiğiniz arabayı seçin ve sürüşün tadını çıkarın. Bu oyunda seçebileceğiniz çok fazla araba var.


Chasing Fever indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Time Recoil APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar