World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 1 World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 2 World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 3 World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 4 World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 5 World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [v3.53] 6

World War 2 - Battle Combat Harita Hileli MOD APK [3.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda ekstra görevler ve özel zorluklar gibi oyuncuların yapması ve kilidini açması gereken daha fazla şey olacak.


World War 2 - Battle Combat 3.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita hilesi, düşmanlar her zaman radarda görülebilir.
World War 2 - Battle Combat, efsanevi savaşlar ve dünya çapında gerçekleşen çok daha fazlası dahil olmak üzere, neredeyse dünyanın her yerinde bilinen en büyük tarihi olaydır. Aynı zamanda oyunlara veya hikayelere dönüşmek için ideal bir konu olarak görülüyor ve başarılı olmak için farklı türlerdeki birçok oyun, oyunculara gerçek bir atmosfer ve savaş deneyimi sunuyor. Kendinizi ilk bakış açısıyla zorlu ve gerçek bir savaş alanına kaptırmak istiyorsanız, 2.Dünya Savaşı tam size göre. Dahası, oyunda çevrimiçi bir mod ve birçok heyecan verici aktivite yer alacak ve herkes için hareketli ve dürüst bir oyun alanı oluşturacak.


World War 2 - Battle Combat v3.53 MOD APK


2.Dünya Savaşı, harika bir görsel oluşturmak için görsel efektlerle birlikte gerçekçi ve canlı 3D grafikler sunar. Büyüklüğü çevreye ve diğer faktörlere bağlıdır, ancak oyun 2.Dünya Savaşı'nda bina ortamlarının ve mimarilerin grafik yeteneklerini en üst düzeye çıkardı. Tabii ki, oyuncunun birinci şahıs perspektifindeki görsel deneyimi önemlidir ve oyun, kullanıcıların çevrelerini keşfetmekten zevk almaları için geniş bir özelleştirme yelpazesiyle birlikte gelir. Çevreyi tasarlama yeteneği ve silahlardan veya toplardan görsel efektlerin inşası gerçekçi olup, oyuncuların kendilerini canlı bir World War 2 - Battle Combat savaş alanına kaptırmalarına yardımcı olur.


World War 2 - Battle Combat Harita Hilesi


2.Dünya Savaşı, çevrimiçi modları vurgular, ancak oyuncuların 2.Dünya Savaşı tarihini keşfetmeleri için devasa ve canlı bir tek oyunculu harekata sahiptir. Kampanyanın bu kadar etkileyici yanı, geçmişten gelen gerçek coğrafi konumları kullanması ve oradan tüm en büyük savaşları simüle etmesidir. Bu nedenle, her görevin birçok görevi vardır ve oyuncular her şeyi ilk bakış açısıyla tamamlamalıdır. Oyun ayrıca kontrolü daha esnek ve etkileyici hale getirmek ve oyunculara geniş bir savaş alanında hareket ederken istikrarlı bir doğruluk sağlamak için birçok özel mekanizma uygulayacak. Oyuncu tek oyunculu moddan sıkılırsa, oyunda ekstra görevler ve özel zorluklar gibi oyuncuların yapması ve kilidini açması gereken daha fazla şey olacak.


World War 2 - Battle Combat Hile Apk


FPS oyunlarındaki çevrimiçi savaşlar her zaman en havalı ve en eğlencelidir ve 2.Dünya Savaşı'nın gurur duyduğu ve oyuncuların keyif alması için gelişmekte olan özelliktir. Çevrimiçi modda etkileyici olan şey, birçok farklı oyun moduna sahip olması ve oyunu daha çeşitli hale getirmesidir. Her oyun moduna bağlı olarak, savaş alanı kuralları farklı olacaktır ve oyuncular, savaş alanında yaygın olarak görünen birçok farklı işleve veya mekanizmaya erişebilirler. Bu arada, oyuncular özel motorlu taşıtları kullanabilir, böylece takım arkadaşlarına saldırmada ve ezici zafer kazanmada yardımcı olabilir.


World War 2 - Battle Combat hile nasıl indirilir?


2. Dünya Savaşı'nın silah sistemi basittir ancak savaşta henüz ortaya çıkmamış araştırma örnekleri de dahil olmak üzere gerçek savaşta ortaya çıkan tüm birimleri kapsar. Ancak, oyuncu çok oyunculu oyunlara katıldığında silah sistemi kullanılabilir hale gelir; tek oyunculu mod ise göreve başlamadan önce oyuncu için otomatik olarak bir silah seçecektir. Oyunun tüm silah yelpazesi tabancalar, SMG, AR, keskin nişancılar, MG vb. Gibi farklı kategorilere ve aralıklara ayrılmıştır. Her silahın kendine özgü bir karakteri vardır ve oyuncular özel yerlerde mühimmat ikmali yapabilir veya uyumlu silahlarla düşmanları yok edebilir. 


World War 2 Battle Combat hile nasıl yapılır


Özel bir silah sistemi tamamen tanıtılacak ve içeriği sürekli genişledikçe oyuncunun savaş performansını artıracak. Uluslararası etkinlikler, oyuncuların kendilerini geliştirmeleri ve diğer birçok oyuncuyla arkadaşlık kurmaları için her zaman iyi bir fırsattır, böylece fetih kampanyaları doğru seçim olacaktır. Olaylarla ilgili harika olan şey, oyuncuların dört oyunculu bir takım oluşturabilmeleri ve yavaş yavaş daha büyük savaş alanlarına saldırabilmeleri, ancak birçok gerçekçi mekaniğe bağlı kalmaları ve böylece savaş alanını daha canlı ve gerçek hale getirmeleridir. Etkinlikler, özel başarıların kilidini açmak için onları tek oyunculu modda takip ediyor, ancak oyunun komik ve özel silah kostümleriyle.


World War 2 oyunu


Diğer FPS oyunlarından farklı olarak, 2.Dünya Savaşı, genel bakış sisteminde oyuncuların saldırı performansını ve diğer birçok faktörü iyileştirdiği daha kullanışlı yükseltme işlevleri sunar. Eşzamanlı yükseltmeler, kullanıcıların savaşlarda daha fazla ödül almalarına veya yeni silah içeriklerinin kilidini açmalarına ve bunları savaş alanında etkili bir şekilde geliştirmelerine olanak tanır. Gelecekte, oyuncular seviye atladıkça, daha fazla yeni içeriğin kilidi açılacak, bu da oyunculara yükseltilmiş içeriğe daha fazla erişim sağlayacak ve çeşitli şeylerin performansını artıracak.


Android 2. Dünya Savaşı oyunu apk


2.Dünya Savaşı, oyunculara özgün ve canlı bir 2.Dünya Savaşı savaş alanı verme ve çeşitli yerlerde kahramanca anı yeniden yaşama potansiyeline sahip bir FPS oyunudur. Dahası, oyuncular çok oyunculu modda herhangi bir ülkede oynamayı seçebilirler. Oyun, oyuncuları otomatik olarak en sevdikleri ordu maçlarıyla eşleştirecek ve çok sayıda silah sistemiyle eşleşecek.


World War 2 - Battle Combat indirin (MOD, Harita Hilesi)


Bir önceki android oyun Legends of Heropolis APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar