Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 1 Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 2 Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 3 Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 4 Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 5 Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [v3.90] 6

Crash Drive 2 Para Hileli MOD APK [3.90] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her araba farklı bir renge sahip olacak ve mermi atabilen bir tank gibi farklı yeteneklere sahip olacak.


Crash Drive 2 3.90 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Level Hilesi
  4. Hızlı Oyun
Yarış, Off-Road, açık dünya, aksiyon ve biraz mizah içeren Crash Drive 2, çarpışma oyuncularının oyunudur; arazide yarışmayı seven oyuncular için de uygundur. Oyuna girerken, direksiyona geçip açık bir dünyada dövüşçülerimizi kontrol edeceğiz, araziyi aşacağız ve her seferinden sonra oyuncuların bu etkinlikleri gerçekleştirerek puan kazanmaları için etkinlikler oluşturacağız.


Crash Drive 2 v3.90 MOD APK


Araba tutkunları için Crash Drive 2 otobüs, tank, araba, canavar kamyon, limuzin vb. birçok aracın bulunduğu bir oyundur. Her araba farklı bir renge sahip olacak ve mermi atabilen bir tank gibi farklı yeteneklere sahip olacak. Ayrıca arabaların daha hızlı ve daha sağlam çalışması için yükseltme yapabiliriz. Oyundaki arazi, oyuncular tarafından fethedilmesi gereken zorluklar yaratmak için birçok karmaşık yapıya ve eğriye sahiptir.


Crash Drive 2 Para Hilesi


Crash Drive 2 saf bir off-road oyunudur, bu yüzden yokuşlarda sürerken dengemizi korumamız gerekiyor ve yüksek bir puan almak için güzel akrobasi oluşturmak için arabayı kontrol edebiliriz, yoksa belki de bilmediğimiz için akrobatik olarak komik düşeriz. nasıl inilir. Yarış oyunlarına girerken, arabayı hızlandırmak için Nitro'yu da kullanabiliriz.Çarpışma sürüşüne girerken, rakipleriyle rekabet etmek için her etkinlikten iki oyuncu geçecek; Her zaman çizelgesinde rastgele ve ayrı olaylar olacaktır, böylece oyuncular oynarken sıkılmazlar. Altı farklı yarışma etkinliği vardır: Coin Collect, Karga Kralı, Yarış, Etiket, Dublör ve Yüzüğü Bul.


Crash Drive 2 Seviye Hilesi


King of the Crow ve Stunt en sevdiğim etkinliklerdir. Karga Kralı, tacı en uzun kimin tuttuğunu bulurken, Dublör en yüksek puanı yiyebilecek en güzel karışıklık türlerini yaratacak. Bunlar bekaret değerinde birçok zorluk yaratan iki olaydır.


Crash Drive 2 Hile Apk


Crash Drive 2, bilgisayarlar ve telefonlar gibi cihazlarda görünen çapraz platform bir oyundur. Düşük kapasite ve çok fazla performans ile çoğu makine, oyunu sorunsuz bir şekilde indirebilir ve deneyimleyebilir.


Crash Drive 2 Araba Hilesi


Bu oyunda akıllı cep telefonumuzda deneyim yaşamak için para harcamayacağız. Bu, M2H yayıncısının mobil platformuna daha fazla oyuncu çekebilmek için mükemmel bir yön. Crash Drive 2 oldukça ilginç ve tank modu. Bu rejime girdiğimizde yoldaşlarımızla birlikte her yeri işgal edeceğiz. Çevrimdışı oynarken, AI ile savaşarak modu deneyimleyebiliriz. En fazla yere serme puanına sahip oyuncu, rakibini vurarak veya ezerek en yüksek puana sahip olacaktır.


Crash Drive 2 Apk indir


Bence grafikler çok iyi değil ama oynanış bu eksiyi kurtarmış. Oyun bana arkadaşlarımla da çok eğleniyor ve oyunun biraz da eğlenceli bir türe sahip olma zorunluluğunu yerine getiriyor. Ve şimdi, pil kapasitemi kırmaya hazırım.


Crash Drive 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Z Escape APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar