Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 1 Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 2 Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 3 Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 4 Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 5 Crowd Defense Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 6

Crowd Defense Para Hileli MOD APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman dalgalarına karşı konumunuzu koruyun.


Crowd Defense 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Para almak için ilk seviyeyi tamamlamalısınız.
Crowd Defense çok ilginç bir strateji savunma oyunudur. Bu oyunda, oyuncuların önlerindeki düşmanları yok etmek için taretlerini kontrol etmeleri gerekiyor. Oyun, kalenizi belirtilen süre içinde başarıyla savunduğunuz sürece onları tamamen ortadan kaldırmanızı gerektirmez. Oyunda kilidini açmanı bekleyen çok sayıda taret var ve savaş etkinliğini artırmak için taretlerini sürekli yükselt.


Crowd Defense v1.5.2 MOD APK


Crowd Defense, türün klasik tarzında kule savunma serisinde bir taktik strateji oyunu. Ne yazık ki, hikaye sadece yüzeysel ve biz sadece düşmanların topraklarımızı işgal ettiğini biliyoruz ve şimdi savunmayı siz yönetmelisiniz. Ancak bu eksiklik, klasik oyun, harika grafikler, etkileyici sayıda seviye ve nükleer füze, makineli tüfek, top ve diğerleri gibi etkileyici bir silah seçimi ile telafi edilmekten daha fazlasıdır. Oyunun grafikleri hakkında da herhangi bir şikayet yok.


Crowd Defense Para Hilesi


Crowd Defense, oyuncunun kaleyi ilerleyen düşman dalgalarından koruyacağı minimalist grafiklere sahip sıradan bir aksiyon oyunudur. Kullanıcının kale duvarında bulunan bir topu olacak ve bu silahla renkli adamları ve ayrıca sağlık çubuğu olan patronları yok etmesi gerekecek. Düşmanın bir sonraki dünyaya başarılı bir şekilde gönderilmesi, silahları daha güçlü olanlarla değiştirme olasılığının yanı sıra, örneğin bir hava saldırısı gibi parkları yeniden doldurma ve kullanma hızını artırma olasılığı ile teşvik edilecektir.


Crowd Defense Hile apk


Konumunuzu düşman dalgalarının saldırısından koruyun. Size doğru koşan büyük kalabalığı temizlemenize yardımcı olmak için giderek daha güçlü silahların kilidini açın! Dünya patronunu yendikten sonra, bu Kalabalık Savunma oyununda silahını yükseltmelisin! Oyuncular, ufuktaki en kritik güçlükte belirli saldırıları kullanmanın yanı sıra oldukça fazla ateşli silah, topçu namlusu ile yerlerini taşımak istiyorlar. 


Crowd Defense apk indir


Sonuçta, iyileştirmeyi gözden kaçırmamalıyız. İyileştirilmiş şömine ücreti ve mermi içindeki yüksek miktarda patlayıcı, ekstra üretken hareket etmenize ve yıkıcı muamelelerin gelişiyle düşmanı “memnun etmenize” izin verecektir. Keyifli, heyecan verici ve hiçbir koşulda sıkıcı değil. Katılımcının esasen en nadir silahları kullanarak kale bölümlerini savunması gereken birinci şahıs hareketi. Düşmanlar doğrudan ormandan saldırır, kim oldukları ve neden kalenizi yok etmeye karar verdikleri bilinmemektedir.


Crowd Defense Silah Hilesi


Kale bölümleri belirli bir miktarda enerjiye sahiptir ve eğer düşmanlar onlara ulaşmak için uğraşırsa, küçük zarar verme yeteneğine sahip olabilirler. Kale tüm enerjisini kaybettiği için, bölmeler çökecek ve spor bitebilecekken, en baştan başlamanız gerekecek. Bu yüzden mümkün olduğunca spora konsantre olmak ve dikkatinizin dağılmaması önemlidir. İlk başta, kahramanın parmakları arasında, kesinlikle çeşitli mermilere sahip güçlü bir silah olabilir. Yeniden yükleme çok zaman gerektirir, bu yüzden kaçırmamaya çalışın. 


Crowd Defense son sürüm apk


Düşmanlar normalde küçük mankenlerdir ve genellikle hem küçük hem de büyüktürler. Bu arada, ikincisini vurmak çok daha kolay, bu yüzden kafalarına ateş edin ve iki kat daha fazla zarar verin. Dereceler dalgalara bölünür, İstisnasız tüm düşmanları yok etmeniz ve dolar türünden bir ödül almanız gereken yer. Muhtemelen onları yeni silahlar ve yükseltmeler satın almak için harcayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, seviye atlarken, katılımcı aralarında yepyeni bir top, bir yıkım bonusu ve kale bölümlerinin yüksek enerjisi arasından seçim yapabileceği üç bonus alacak.


Crowd Defense indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragon Hills APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar