Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 1 Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 2 Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 3 Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 4 Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 5

Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen korkunç bir yaratıksın, yarı insan yarı başka bir şeysin. Aksiyon ve kan şehvetiniz için savaşın.


Jetpack Hero Miami Crime 1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Yükseltme Puanı Hilesi
  2. Reklamsız
Jetpack Hero Miami Crime, etkinizi gösterdiğiniz yer olacak. Bu yeni serbest stil aksiyon oyunu ve sen şehrin kasırgası gibisin. Yüzlerce tehdit silahlarını size doğrultmak ve hayatta kalmak için hepsiyle savaşmaya çalışmak istiyor. Oyun ayrıca hasar veren silahlar kullanıyor ve sürekli göz alıcı savaşlar patlak verecek. Böyle çetin bir ortamda yaşamayı arzulamak için hiçbir hileye başvurmayan cesur bir adam olun.


Jetpack Hero Miami Crime v1.6 MOD APK


Jetpack Hero Miami Crime oyununda yarı insan yarı hayvan bir yaratık olan ana karakterimizi canlandıracaksınız. Ama sen bir yaratıksın, bu yüzden insanların düşüncelerini anlamıyorsun, bu yüzden seninle şehir halkı arasında çatışmalar çıkıyor. İnsan dünyasına gelirsiniz ve hor görülürsünüz; seni gerçekten kabul etmiyorlar. Şehirdeki insanlar her zaman sizden korkarlar ve siz onları öldürmeden önce sizi ortadan kaldırmak isterler ve oradan çatışmalar büyür.


Jetpack Hero Miami Crime Para Hilesi


Şehirdeki herkesten nefret ediyorsun ve onları öldürmenin imkanı yok. Her yere gidin ve hala aydınlıkken onları öldürün. Yoldan geçenlerden araba çalmak, işlek yollardan geçmek ve onları ezerek öldürmek gibi maceralara atılıyorsun. Jetpack Hero Miami Crime'da hareketleriniz şehirdeki insanları korkutmaya ve durma belirtisi göstermemeye yetiyor.


Jetpack Hero Miami Crime Silah Hilesi


Jetpack Hero Miami Crime sizi sessiz bir lüks helikopter, kurşun geçirmez araçlar ve büyülü zırh gibi son teknoloji silahlarla donatıyor. Ayrıca silahlar, sahip olduğunuz oyunda vazgeçilmez silahlardır. Herkesle kavga ediyorsun ve polis bile senden korkuyor. Görevler çok zor görünüyor ve tüm bu tehditlerden kaçmanız gerekiyor.


Jetpack Hero Miami Crime Hile Apk


Bir gün bu zorluklardan çok yorulup düşeceğinden çok korkuyorsun ama ölmeyen bir mücadele ruhun var, bu yüzden pes etmek kolay değil. Savaşlar hala sonsuza kadar devam ediyor; maalesef canınızı kaybetmemek için belli bir miktar kan bulundurun. En heyecan verici şey, Jetpack Hero Miami Crime'ın yoldaşına sahip olmanız, bu yüzden bu şehirden kaçmak için mükemmel bir şansınız var.


Jetpack Hero Miami Crime indir (MOD, Sınırsız Yükseltme Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Craft Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar