FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 3 FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 4 FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 5 FPS io Mega Hileli MOD APK [v2.2.1] 6

FPS io Mega Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın her yerinden oyuncuları birkaç popüler karakterde rol yapmaları için bir araya getiren benzersiz bir oyun alanıdır.


FPS io 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek atışta öldürmek
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
  3. Hızlı Sağlık Yenilenmesi 
  4. VipPass Kilidi Açıldı 
  5. Hız x2 6
  6. Hız x3 7
  7. Hız x4 8
  8. Hız x5 9
  9. Hız x10
FPS.io, çok sayıda diğer oyuncu üyelerin hayatta kalmasını tehdit ettiğinde takım arkadaşlarıyla karmaşık takaslar yapar. Nihai silahlı çatışmalar için yeni yollar yaratmak için birkaç benzersiz mod geliştirildi. Bu güzel alanda yalnız kalmaya hazır mısınız? Bazı istatistiklerde ince ayar yapmak ve savaşa girerken teçhizatınızı geliştirmek için ayarlara gidin. Önemli güncellemeler kısa süre içinde kullanıma sunulacak. Kampanya her zaman bekleme odaları oluşturur, böylece çok fazla zaman harcamadan herhangi bir maça katılabilirsiniz.


FPS io v2.2.1 MOD APK


En pratik hikayelere doğru, FPS.io sisteme bazı özel görevler ve arzu edilen destek özellikleri ekledi. Artık eski çerçevelerde oyuncunun kapsamını kısıtlamayan, şimdi görüş açısını mevcut konumla esnek bir şekilde serbestçe ayarlayabilirsiniz. Takım kurma ve salon operasyonu için odayı dolduracak bir rakip bulma zamanı beklenenden daha hızlı geçecek. Kahramanı yükseltirken istatistikleri dengelemenize yardımcı olacak çeşitli ayarlamalar desteklenecek.


FPS io Para Hilesi


Bir elektronik tablo, FPS.io'da gerçek zamanlı olarak gösterilir ve belirli bir zamanda herhangi bir lig tablosuna katılabilirsiniz. Bu, takım oluşumunu ve düşmanlarla karşılaşmayı tamamen rastgele hale getirir. Her oda farklı bilgi ve istatistiklere sahip olacak ve düşmanlarınız dünyanın birçok yerinden gelecek ve her şeyden önce benzersiz becerilere sahip olacak. Ayrıca oda hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, arkadaşlarınızı birçok şekilde katılmaya davet ettiğinizde onlarla eğlenebilirsiniz.


FPS io Mermi Hilesi


Bu, oyunun mobil cihazlara kurulabileceği ve kullanılabileceği zaman çok önemli bir lansmandır. Dokunmatik ekran, hareket etme, ateş etme ve takım arkadaşlarına yardım için özel komutlar verme gibi tuşların çalışmasını destekleyecek. Silahlar ve güçlü aksiyon sekansları ile en heyecan verici deneyim, mevsimlerde bir kahraman olarak oynamaya hazırsınız. Her sezon eklenen daha fazla özel beceri setini keşfedin!


FPS io Hız Hilesi


FPS.io, çeşitli beceri setlerinin görünmesini destekler; oyuncular birçok klasik düşmana karşı savaşmak zorunda kalacak. Dikkatli olmanızı sağlayan benzersiz yeteneklere ve kapsamlı taramalara sahiptirler. Yol boyunca birden fazla öğe görünecek; aktiviteleriniz için kullandığınızda, deneyim puanları önemli ölçüde yükseltilecektir. Deneyim, herkesin kampanyadaki zorlukların üstesinden gelmesi için önemli bir faktördür.


FPS io Hile Apk


FPS.io, bu kampanyadaki etkinliğinizi skorların ve başarılı öldürmelerin lider tablolarıyla kaydeder. Kampanyaya doğrudan katıldığınızda yeteneğinizi kanıtlayan şey onlar olacaktır. Oyuncular kendileri için farklı silah seçeneklerine sahip olmalı ve bunları geliştirmelidir. İlginç özellikler seçildiğinde benzersiz bir kombinasyon olacak. Bu stratejik yarışa hazır mısınız? Güncellemeyi mükemmelleştirebilmemiz için lütfen her deneyimden sonra aşağıya bir inceleme bırakın!


FPS io Apk indir


Anahtar kampanya yüzlerinden oluşan benzersiz bir koleksiyondan seçim yapın. Katılım süresi boyunca biriktirdiğiniz beceri sayısına eşdeğer bir güç setine sahip olun. Küçükten büyüğe kadar çok sayıda farklı silahı keşfedin. Başarıyı artırmak için tüm sürüm için düzenli olarak aktif yükseltmeler yapın. Arkadaşlarınızla başarılı bir şekilde takım kurun veya dünyanın her yerinden oyuncularla arkadaş olun.


FPS io indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Nuclear Empire Idle Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar