My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 1 My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 2 My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 3 My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 4 My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 5 My Fishing World Para Hileli MOD APK [v1.14.106] 6

My Fishing World Para Hileli MOD APK [1.14.106] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canlı grafiklere sahip gerçekçi yerlerde balık tutma zevkini ve zorluklarını test edin.


My Fishing World 1.14.106 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Gerçek parayla ücretsiz satın alma:

  1. Para Hilesi.
  2. İlgilendiğiniz ürünü seçin;
  3. Satın al butonuna tıklayın (üzerinde fiyat yazmalıdır, yoksa internet ile oyuna başlayın ve orada değilse Google hesabınızda telefon ayarlarınıza gidin);
  4. Ödeme hatası olan pencere göründükten sonra (yazılmalıdır Uygulamanın bu sürümü ödeme sistemiyle çalışmayı desteklemiyor) kapatın;
  5. Öğe başarıyla satın alındı.
Balık tutmak, birçok insanın sevdiği birçok hobiden biridir. Gitmek için sessiz veya mükemmel bir yer bulacaklar. Aynı zamanda kendilerine yem, olta, can yeleği vb. birçok şey hazırlamışlar. Her balık tuttuklarında balığın ısırması için çok zaman harcamak zorunda kalacaklar ve bu balıklar için uygun. sessizliği sevenler. Balık tutmak onlara rahatlamak, doğayı düşünmek ve avları ısırdığında mutlu olmak için zaman verir. Bu duyguları yaşamak istiyorsanız, My Fishing World – Realistic Fishing bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.


My Fishing World v1.14.106 MOD APK


My Fishing World – Gerçekçi balık tutmanın grafikleri güzel bir şekilde tasarlanmış ve gerçek hayattaki yerlerden esinlenilmiştir. Bitkiler, yeşil su, sis gibi faktörlerin hepsi bu oyunda ortaya çıkacak. Bu, oyuncunun bir yerde balığa gidiyormuş gibi hissetmesine yardımcı olur. Aynı zamanda oyuncular oyundaki sahneye tamamen çekilecek ve ev sahneleriyle çok fazla zaman geçirecekler.


My Fishing World Para Hilesi


Oyun, dünya çapında farklı balık avlama yerleri yaratırken grafikler açısından çok başarılı oldu. Oyun sırasında oyuncular tek bir yerle sınırlı kalmayacak, başka yerler de olacak. Böylece deneyimleri güvence altına alınabilir ve zenginleştirilebilir. Bu oyunu oynarken beğendikleri siteleri seçip güzel fotoğraflar çekebilirler. Oyunu oyun pazarında bu kadar başarılı yapan etkenlerden biri de oyunculara rahat hissettirmesi. Balık tutmanın hobilerden biri olduğu söylenebilir, ancak herkes bunu oynayamaz. Özellikle balığın ısırmasını beklemek için çok zaman harcayacaksınız. Son derece sabırlı olanlarınız için her dakika keyiflidir. Bu oyun da size benzer duygular yaşatıyor. Kolayca balık tutamayacaksınız, ancak yine de beklemek ve çok zaman harcamak zorunda kalacaksınız veya sırayı toplayıp farklı bir yere bırakacaksınız.


My Fishing World Altın Hilesi


My Fishing World – Realistic balıkçılık oynamak için, balık tutmak için gerekli bazı düğmelere basmanız gerekir. Bu, oyuncuların oynarken kafalarının karışmamasına yardımcı olur. Ekranda çok fazla düğme olmaması ve oyuncunun güzel çevreyi gözlemleyebilmesi olumlu bir faktördür. Aynı zamanda oyun, yeminizin etrafındaki küçük alanı görebilmeniz için size alan da sağlar. Balıkların yakında olduğunu öğrenebilir, böylece çizgiyi görebilir ve yakalayabilirsiniz. Gerekli işlem düğmeleri ile bu oyunu oynamak için çok fazla beceriye ihtiyacınız var diye endişelenmenize gerek yok. Balık tutabilmek için sadece biraz sabra ihtiyacınız var. Aynı zamanda, oltayı ne zaman toplayacağınızı ve oltayı balığın bulunabileceği yerlere atacağınızı da bilmeniz gerekir. Balık yemi aldıktan sonra, doğru an geldiğinde geri çekmek için düğmeye basmanız gerekir.


My Fishing World Apk Hile


Oyun sırasında dünyanın farklı yerlerine açılabileceksiniz. Her sitenin görebileceğiniz farklı bir güzelliği vardır. Oyun sırasında oyuncular yeni şeyler keşfetmek ve geçici olarak kilitli topraklara gitmek isteyeceklerdir. Manzara güzelliğinin yanı sıra, gittiğiniz her yerde farklı hava, balık doygunluğu ve kirlilik göstergeleri olacaktır. Oradan, oyuncular bir yer seçerken dikkate alacaklardır. Gerçek hayattaki manzaralar için hava düzenleri değişecek ve çoğu balıkçı iyi günleri seçecektir. Bu oyunda, sahneler günün saatine ve hava durumuna göre değişecektir. Bu, yeni deneyimler yaşamanıza ve bir konumun güzel fotoğraflarını çekmenize yardımcı olur. Elbette, oyuncular sıcaklığı farklı alanlarda deneyimlemek isteyeceklerdir.


My Fishing World Apk indir


Oyuncular çevrimiçi veya çevrimdışı olmak üzere iki oyun modu seçebilirler. Çevrimiçi oynadığınızda, deneyim alışverişinde bulunmak için diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz. Onlardan çok şey öğrenebilirsiniz, böylece etkili bir şekilde oynayabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Ayrıca boş zamanlarınızda bu oyunu internet olmadan da oynayabilirsiniz. Bu, nerede olursanız olun ve canınız sıkıldığında sizi eğlendiriyor.


My Fishing World Son Sürüm apk


My Fishing World – Gerçekçi Balık Tutma, size gerçek hayatta heyecan verici ve benzer bir balık tutma deneyimi yaşatır. Oyunun sahneleri, gözlerinizi alamayacağınız kadar özenle tasarlanmış ve benzersiz. Gerçekten de aynı yerde farklı hava koşullarında güzel fotoğraflara sahip olacaksınız. Hem oyuncuların simüle edilmiş bir balık tutma seansının keyfini çıkarması hem de güzel manzarayı izlemesi için bir üreticinin yaratıcı noktası olarak görülebilir. Bu nedenle My Fishing World – Gerçekçi balıkçılık deneyimini yaşamaktan çekinmeyin!


My Fishing World İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Island Delta APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar