Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 1 Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 2 Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 3 Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 4 Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 5 Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [v0.4.1] 6

Robot Warfare Mermi Hileli MOD APK [0.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir maça girerken, oyunculara 25 orijinal robot arasından seçim yapma izni verilecektir.


Robot Warfare 0.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Mermi harcandığında artar.

Azur Interactive Games Limited, bir savaş oyununu anahtar olarak robot unsurlarıyla test etmeye çalışıyorsanız, gerçekten güvenilir bir yayıncıdır. Google Play'de yayınlanan en az 15 oyunu bu temayı oluşturdu. Yükledikleri en popüler ürünler 10 milyona ulaştı. Robot Warfare Mech Battle en başarılı ürün olmasa da dünya çapında en popüler oyunlardan biri olarak kabul edilebilir.


Robot Warfare v0.4.1 MOD APK


"Robot Warfare" daki savaşlar geniş çaplıdır ve çeşitli bir karakter sistemi kullanır. Oyuna katılırken, oyuncular farklı şekil ve tasarımlara sahip çeşitli robotlar arasından seçim yapmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, devasa cephanelik, oyuncuların öğrenmek için çok zaman harcamasını sağlayan bir özellik. Oyun içi grafikler, kameranın ayarlanabilir görüş açısı ile tam 3B formatı kullandığında bir artıdır - büyük ölçekli bir savaş, hareket becerilerini, bomba efektlerini ve görkemli taktik düzenlemeleri gösterir. Harita ayrıca çok sayıda güzel ayrıntı ve oyuncularla iyi bir çevresel etkileşimle dikkatli bir şekilde oluşturulmuştur.


Robot Warfare 0.4.1 Mermi Hile Apk


Oyuncular, oyuna katıldıklarında, oyuncuların diğer beş oyuncuyla birleşmek zorunda kalacağı 6v6 bir savaşa girecekler. Bu faktör nedeniyle Bugün birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu olmasına rağmen, taktiksel unsur hala korunmaktadır. Oyuncular, rakibi kazanmayı ümit etmek için takım arkadaşlarıyla sorunsuz bir şekilde koordine etmek zorunda kalacaklar çünkü rakip aşaması, oyun sisteminden seçilen 6 gerçek oyuncu, bir arkadaşla aynı seviyede.


Robot Warfare APK para hilesi


Gerçek bir maça girerken, oyunculara 25 orijinal robot arasından seçim yapma izni verilecektir. Her birinin binaların üzerine atlamak, siperden siperlere manevra yapmak, kalkanların arkasına saklanmak veya düşman hatlarına tam görünmez bir şekilde sızmak gibi savaşlara katılmak için çok faydalı olan benzersiz yetenekleri vardır. Tarzınızı doğru seçin ve taktik hazırlamak için takım arkadaşlarınızla iletişime geçin. Güçlü yeteneklere sahip bir robot seçmenin yanı sıra, oyuncu ve An, her durumda gücü artırmaya yardımcı olacak 20'den fazla farklı ekipman türüne ve farklı haritalara sahip büyük bir cephaneliğe sahip. Ayrıca, Drones savaşında gücünüzü artıracak bir aracınız var.


Robot Warfare 0.4.1 Hile Apk


Haritaya daha kapsamlı bakmanıza yardımcı olacak faydalı bir araç olacaklar. Bu araçlar aynı zamanda silahlarla donatılmıştır, bu nedenle arkadaşınız sizinle savaşırken çok fazla ateş gücü artıracaktır. Gücünüzü artırmanın bir başka yolu da, istatistik almak için robotunuzu sürekli olarak yükseltmektir. Bu 20 öğe arasında, geliştirilerek ve birleştirilerek de özelleştirilebilirler. Test sürüşleri ayrıca en yeni premium robotları denemenize yardımcı olacak ilginç bir moddur.


Robot Warfare APK Son Sürüm indir


Bu robotların, sadece kiralamak için biraz para kullanarak, kilidini açmak için çok fazla para harcamasına gerek kalmayacak. Birkaç maçtan sonra, onları tamamen açacak kadar paranız var. Bu, oyuncuların karakterleriyle eğlenceli ve heyecan verici deneyimler yaşamaları için çok tercih edilen bir politika modudur.


Robot Warfare Mech Battle İndirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Hitman Sniper 2 World of Assassins APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar