PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0]

Puan: 4.42 (Oylar: 33)
PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 1 PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 2 PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 3 PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 4 PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 5 PetrolHead Para Hileli MOD APK [v5.0.0] 6

PetrolHead Para Hileli MOD APK [5.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekçi bir araba yarışı oyunu mu arıyordunuz ? Artık buldunuz


PetrolHead 5.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi. Çok fazla altın almak için: herhangi bir kariyer seviyesine gidin, bir duraklama açın ve Seviyeyi Atla'ya tıklayın;
  2. Sınırsız Para Hilesi. Çok para kazanmak için: mağazadan altınla para satın alın.

Yarış oyunları, oyun endüstrisinde uzun süredir var olup, PC'ler, konsollar, avuç içi oyun konsolları ve hatta mobil gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkmıştır. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, mobil platform daha aşağı ve uzak görünüyor, ancak yine de gerçekçi grafiklere ve iyi geliştirilmiş oyunlara sahip birçok ünlü yarış oyununa sahip. Böyle bir oyun, oyuncuların arabalarını özelleştirmeleri için birçok çekici özelliğin yanı sıra gelişmiş 3D grafikler kullanan yeni nesil bir yarış oyunu olan PetrolHead'dir . Ayrıca oyun, çağa veya üreticiye bakılmaksızın daha klasik ve ikonik otomobiller ekleyecek, bu oyunda otomobil meraklılarını tatmin edecek her şey olacak. 


PetrolHead v5.0.0 MOD APK


Asphalt 9 gibi yeni nesil yarış oyunları oynadıysanız, oyun içindeki kontrollerinin ve özelliklerinin iyi gelişmiş ve detaylarla dolu olduğunu fark edeceksiniz. Aynısı bu oyun için de geçerli, ancak oyuncular için daha basit ve erişilebilir hale geliyor. Oyun, otomatik ve manuel arasında karışık bir kontrol mekanizması sunacak ve oyunculara tamamen yeni bir kontrol deneyimi sağlayacak. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda birçok fizik mekanizmasını uygulayacak, ortamı gerçeğe dönüştürecek ve oyuncular oyunun tadını çıkarırken çok eğlenecekler. Oyuncular ayrıca drift ve nitro gibi diğer gelişmiş kontrol mekanizmalarıyla ve hatta diğer profesyonel sürüş teknikleriyle tanışacaklar. Diğer yeni nesil yarış oyunlarının çoğunda, oyuncular ayrıca geniş bir araba kitaplığına erişebileceki


PetrolHead - Para Hilesi


PetrolHead, iyi gelişmiş bir oyuna sahiptir ve gelişmiş 3D grafiklerle birlikte oyuncunun ortamını daha gerçekçi hale getirir. Ayrıca oyuncu için çeşitli yarış modları ve diğer birçok aktiviteye sahiptir. Sadece oyuncuların yeni özelliklerin ve rakiplerin kilidini açtığı hikaye modu değil, aynı zamanda oyuncuların yan görevler de yapabileceği veya haftalık etkinlik etkinliklerine katılabileceği. 


PetrolHead hile nasıl indirilir?


Dahası, oyuncular ayrıca, oyuncuların yeni arabaları test ettiği ve kariyeri kapsamak ve aracı yükseltmek için ek gelir elde ettiği özel yarış modları aracılığıyla AI ile pratik yapabilirler. Her yarış modunun kendine özgü bir özelliği vardır, ancak hepsi oyunculara her zaman sonsuz eğlence sunar. Sadece bu değil, oyuncular aynı zamanda çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla gerçek oyuncular arasındaki en sıcak yarışlara da katılabilir.


PetrolHead 4.1.0 Altın Hile Apk


Yarış arabası, oyuncuların toplayıp keyif almaları için birçok farklı şekil ve performansın yanı sıra kökenleri ve diğer birçok varyasyonla gelecek. "PetrolHead", oyuncuların oyunun ilerlemesi boyunca yeni bir araç aldığı veya yarışırken belirli bir başarıya ulaştığı bir ödül sistemi getirecek. Her arabanın hız, güç ve hatta oyuncunun donatabileceği özel yuva sayısı gibi kendine has özellikleri vardır. Benzersiz olan şey, her arabanın birçok farklı parçadan oluşmasıdır, bu nedenle oyuncuların her bir parçayı ayrı ayrı toplamaları ve her araba için yükseltmeleri gerekir. Yalnızca parçaları yükseltmekle kalmaz, oyuncu aynı zamanda renk değiştirme, jant değiştirme, rüzgarlık, egzoz ve daha fazlası gibi görünümlerini de özelleştirerek onları öne çıkarabilir.


PetrolHead Son Sürüm Apk indir


PetrolHead, göreve dayalı bir oyun tarzında inşa edilmemiştir, ancak oyuncular olağanüstü 3D grafiklerle inşa edilmiş geniş ve otantik bir dünyayı keşfedecekler. Dahası, şehir aynı zamanda yoğun AI trafiğiyle canlanacak ve oyuncular etrafta dolaşırken yeni duygular yaratacak. Tabii ki, çevrenin etkileşimi de geliştirilecek ve ortamı, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için yıkılabilir hale getirecek. Oyunun grafikleri, oyunculara göz alıcı efektler, iyi tasarlanmış araçlar ve çok daha fazlası gibi en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor, böylece yarış türü ile çok fazla eğlenebilirler.


Petrol head Hile Apk


PetrolHead, oyuncuların arkadaşları veya yabancılarla hareketli yarışlara katılabilecekleri çevrimiçi bir çok oyunculu oyun sunacak. Çok oyunculu modda, birçok farklı yarış modu da olacak ve parkur şehrin çeşitli yerlerinde yer alacak. Elbette, çevrimiçi çok oyunculu oyun sayesinde oyuncular yeni ödüller, şöhret ve hatta yeni başarılar bulmak için birçok fırsata sahip olacak. Gelecekte, çok oyunculu mod, oyun modları, etkinlikler, aktiviteler ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için yeni haritalar gibi birçok yeni şeyle güncellenecek. En iyi deneyim için birinci sınıf grafiklere, iyi geliştirilmiş oynanışa ve çeşitli özelliklere sahip yeni nesil bir yarış oyunu arıyorsanız, PetrolHead sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


PetrolHead İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Vegas Gangsteri APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 33 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
3
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Petrol head"

Berkay

2 yıl önce

Multiplayer giriş yapiyomu

"Petrolhead"

Ali baha

2 yıl önce

Oyun gayet güzel

"PetrolHead"

EREN

3 yıl önce

Online giriş Yapılabiliuor mu?

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar