Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 1 Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 2 Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 3 Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 4 Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 5 Smashy Duo Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 6

Smashy Duo Para Hileli MOD APK [5.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2 Kahramanı, biri sahneden düşmeden önce olabildiğince çok canavarı vurmak için kontrol ettiğiniz benzersiz, hızlı tempolu bir arcade oyunu.


Smashy Duo 5.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Bilet Hilesi
Atari oyunları, sıcaklığını hiç kaybetmemiş oyunlardır. Smashy Duo bir örnektir. Bu eğlence dolu aksiyon oyunu ile sonsuz eğlencenin tadını çıkarın. Skor tablolarıyla arkadaşlarınızla savaşın ve onlara meydan okuyun. Bu oyun çok olumlu eleştiriler aldı ve sizin için en eğlenceli oyun olarak kabul ediliyor. Bu yeni güncellenmiş sürüm, daha mükemmel hale getirmek için bazı küçük hataları düzeltti ve size muazzam bir canavar dövüşü deneyimi yaşattı. 


Smashy Duo v5.3.1 MOD APK


Smashy Duo, eğlenceli ve hızlı tempolu bir arcade oyunudur. Bu oyundaki göreviniz, isteğe bağlı iki kahramanı kontrol etmek ve birçok canavarı nakavt edilene kadar yenmektir, bu oyunda kilidini açabileceğiniz 100'den fazla kahraman. Her karakterin kendine özgü bir görünümü ve özel ses efektleri vardır. Kötü canavarları yok etmek için bir savaşçı olmak için herhangi bir çifti seçebilirsiniz. İster yeni bir oyuncu, ister uzun süreli bir oyuncu olsun, herkes için son derece kolay olan bir oyun tasarımıyla, oynamak için karmaşık bir eğitim izlemenize gerek yok. Smashy Duo hızlıdır ve yoğun konsantrasyon gerektirir. Tüm zamanların en bağımlılık yapan oyunu olarak ilan edilen bu oyun, sizi eğlenceli ve büyüleyici bir eğlence dünyasına çekecek.


Smashy Duo Para Hilesi


Büyüleyici hikaye modu ile her seviyeyi geçmek için farklı türde canavarlarla savaşmanız gerekecek - iki karakterinizi en iyi şekilde kontrol etmek için iki parmakla esnek kontrol. 50'den fazla zorlu seviye ile bu sizin için büyük bir meydan okuma olacak. Ama merak etmeyin, her seviyeyi eşi görülmemiş bir neşe ve kararlılıkla geçmeniz gerekecek.


Smashy Duo Bilet Hilesi


Birçok vahşi canavarla yapılan savaşlara ek olarak, şiddetli ve karmaşık savaşlar olacak. Her seviyeyi veya her patron savaşını geçin; inanılmaz gurur duyacak ve tazeleneceksiniz. Ancak kayıtsız olmayın çünkü sizi bekleyen çok daha karmaşık zorluklar var. Her yoğun ve zorlu maçta heyecanı ve heyecanı artırmak için 5 güç yükseltilebilir. Her seviyeye göre farklı benzersiz Canavarlar ve Aşama setlerinin kilidi açılacak. Önemli efektler ve sesler, oyuncuları son derece çeken şeydir. Kahramanlar ya da canavarlar, karakterler çok sevimli. Aksiyon oyunu olmasına rağmen herhangi bir korku görseli bulunmamaktadır. Bu sağlık nedeniyle, bu her yaş için bağımlılık yapan bir oyun olarak kabul edilir.


Smashy Duo Hile apk


Ayrıca, küresel liderlik tablosunu kullanarak dünyadaki tüm oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Ayrıca Facebook arkadaş sıralamalarını da entegre edebilirsiniz. Kendinizi gösterin ve Smashy Duo'da kimin en iyi olduğunu görmek için herkese meydan okuyun.


Smashy Duo apk indir


Tüm zamanların en iyi oyunlarından birini buldunuz. Peki, gerçek anlamda eğlenmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek için dünya çapında on milyonlarca oyuncuyla Smashy Duo'ya hemen katılmadan ne bekliyorsunuz? Birçok farklı benzersiz şekle sahip kahramanlar yoldaşlarınızı bekliyor ve onlara meydan okumanız için agresif canavarlar sizi bekliyor!


Smashy Duo'yu İndirin (MOD, Sınırsız Para / Bilet Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Truck Driver 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar