Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 1 Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 2 Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 3 Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 4 Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 5 Royal Match Para Hileli MOD APK [v15864] 6

Royal Match Para Hileli MOD APK [15864] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir bulmaca oyunudur. Her oyuncu oyunu gerçekleştirirken farklı renkteki karelere dikkat etmelidir.


Royal Match 15864 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
Tarzın yanı sıra hafif, ilginç ve eşit derecede çekici oyunlar vardır. Örneğin, bu Royal Match - çok uzun zaman önce piyasaya sürülmemiş yeni bir oyun olmasına rağmen, bu oyun birçok oyuncunun düşmesine ve mükemmel bir oyun olduğunu haykırmasına neden oldu. İşte bununla ilgili ayrıntılı bir makale. Dream Games, royal Match'i yayınlar ve ana platformu Android'dir, ancak iOS'ta da mevcuttur. 


Royal Match v15864 MOD APK


Bu oyun heyecan verici bir bulmaca türüne sahiptir, bu nedenle çocuklardan yetişkinlere kadar her yaştan, her yaştan, yorucu bir günün ardından eğlendirmek için bir oyuna ihtiyaç duyanlar için uygundur. Bu oyunun yüz binlerce indirmesi var ve oyun için yapılan incelemeler de nispeten iyi. Royal Match, farklı zorluklara sahip birçok seviyeye sahiptir ve oyunculara kazanırken heyecan verici bir his verir. Her seviyede farklı bir meydan okuma olacak; her seviyedeki zorluk, hareket kısıtlamalarına veya zaman kısıtlamalarına dayanabilir. 


Royal Match Hilesi


Oyun güzel bir grafik tasarıma, çeşitli renk ve şekillerde birçok farklı bloğa sahiptir. Farklı zorluklarla, tahta blokları kırarak bir seviyeyi tamamladıktan sonra, belirli bir miktar para ve “yıldız” alacaksınız, süper mi? Bildiğim kadarıyla oyun artık oyunculara zorluklarla daha fazla heyecan vermek için birçok seviye açtı. Güzel grafikler ve oyunun ses sistemi gerçekten harika; oyuncular için potansiyel olarak bağımlılık yapan harika. Ve Royal Match'e katıldığınızda, göreviniz Kral Robert için kalenin yanı sıra uçsuz bucaksız araziyi inşa etmek ve süslemek için görevler yapmaktan başka bir şey olmayacak.


Royal Match Para Hilesi


Royal Match'in oldukça basit bir oynama şekli vardır. Her oyuncu oyunu gerçekleştirirken farklı renkteki karelere dikkat etmelidir. Mükemmel molalar oluşturmak için aynı renkteki üç kareyi birbirine yaklaştıracaksınız. Ancak, teleportlardan tasarruf etmek için, daha fazla alan temizlemenize yardımcı olacak daha fazla güç oluşturmak için farklı kare kombinasyonları oluşturmalısınız. 


Royal Match Hile Apk


TNT fıçıları, havai fişek roketleri ve disko topları gibi güçlendirmeler yaratacaksınız. Bu en iyi hamleleri yaptıktan sonra, bir seviyeyi tamamlamak ve birçok jeton toplamak kolaydır. Her seviyede, dikkatli kullanmanız gereken yetersiz eğitimler ve değerli eşyalar olacak. İlk 20 bölüm ile oyun sizi sıkacak kolay bölümler getirecek. Bu seviyeden sonra zorluk yavaş yavaş, kolaydan zora ve süper zora doğru artacak, “bu oyunun eğlenceli olduğunu” hissedeceksiniz.


Royal Match Yıldız Hilesi


Zekanızla, hangi seviyede olursanız olun inanıyorum; sorunları en makul şekilde çözeceksiniz. Kolay olduğunu düşündüğünüz seviyelerde hiçbir eşyayı kullanmayın, sonraya saklayın. Herhangi bir seviyede hareket etmenin sınırları vardır, bu yüzden bunları mümkün olduğunca dikkatli kullanın. Her oyuncu ayrıca bombalar, roketler veya çekiçler gibi güçlendirici denilen öğeleri oluşturma adımlarını da görmelidir; bunlar çok faydalıdır, “sıkışmış” olduğunuzda gereklidir.


Royal Match hile İndir


Royal Match'de engelleri en kolay şekilde aşmanız için birçok yol var. Örneğin, normal öğelerle eşleştirseniz bile büyük yıkıcı güce sahip öğeler olan mucizeler yaratmak için güçlendiricileri bir araya getirebilirsiniz. Ancak daha spesifik olarak, oyun tahtasında TNT ve bomba gibi iki güçlendirici rastgele belirirse, büyük patlayıcı güçlerini görmek için bunları karıştırmaktan çekinmeyin.


Royal Match can Hilesi


Seçtiğiniz üç güçlendirici ile başarısız olduğunuz seviyeleri tekrar oynayabilirsiniz. İlk olarak, hamle eksikliğinden dolayı belirli bir seviyeyi tamamlayamazsınız. Bu arada, daha fazla adım satın almak için jetonunuz da tükendi; bu yöntemi kullanın. Ve son olarak, oyun ekranınızın altında görünen öğeler olacak. Hareketleriniz çok küçükse ve oyun tahtasında güçlendirici yoksa, aşağıdaki öğelerden yardım alın. Daha spesifik olarak, seviyeleri mükemmel bir şekilde tamamladığınızda o özel eşyalara sahip olacaksınız; Ayrıca her seviye atladığınızda kilidi açılabilir veya onları jetonla satın alabilirsiniz, ancak oldukça pahalıdır.


Royal Match APK İndir


Oyun sadece basit bir bulmaca türü ama birçok insanı heyecanlandırıyor. Her gün saatlerce oynamaya ve seviye atlamalarına yardımcı olmaya isteklidirler. Yukarıdakiler oyunla ilgili temel ayrıntılar ve talimatlardır. Kendi yaptığınız bir deneyime sahip olmak istiyorsanız, harika vakit geçirmek için Royal Match'i indirmekten çekinmeyin.


Royal Match İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 9 Months APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar