Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 1 Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 2 Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 3 Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 4 Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 5 Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [v3.1.12] 6

Last Kingdom Defense Mega Hileli MOD APK [3.1.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kalan son krallığı uzaylı imparatorluğunun istilasından koruyun.


Last Kingdom Defense 3.1.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme
  3. Sınırsız para hilesi
  4. Sınırsız kaynak hilesi
NOT :
  1. Oyunun ilk kez başlaması biraz zaman alıyor, lütfen sabırlı olun;
  2. Android 6.0 ve üzeriyse Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin.
Birçok oyuncu genellikle büyük ölçekli strateji oyunları arar çünkü her etkinliğe veya içeriğe getirdikleri heyecan ve eğlence sonsuzdur. Bu nedenle, bu makale mükemmel bir örnek sunacak: Oyuncuların harika savaşların tadını çıkarması için birçok etkileyici mekanikle geliştirilen Last Kingdom Defense. Ayrıca oyuncular, kaleyi sayısız saldırıdan korumak için sayısız savaşa girmek için birçok özel kahramana sahip bir orduyu kontrol edecekler. Bu nedenle, oyun stili ayırt edicidir ve derinliği vardır, hatta oyunculara daha şaşırtıcı şeyler keşfetmeleri için birçok olağanüstü etkinlik veya aktivite sunar.


Last Kingdom Defense v3.1.12 MOD APK


Last Kingdom Defense oyununda, oyuncular oyuna ilk geldiklerinde tarzları ile güçlü bir krallık kurmak zorunda kalacaklar. Bu nedenle oyun onlara, ırkı, tasarımı, kültürü ve daha fazlasını değiştirmek de dahil olmak üzere krallığı etkileyici bir şekilde inşa etmek için birçok seçenek sunacak. Tüm kararlar krallık geliştirme sistemini büyük ölçüde etkiler, böylece oyuncular için yeni kapılar veya potansiyeller açar. Sadece bu değil, aynı zamanda her gün sayısız düşmanla yüzleşmeye hazır olmaları gerekecek, bu yüzden zamanla daha güçlü hale gelmeleri için ordularını inşa etmeleri ve beslemeleri gerekiyor.


Last Kingdom Defense Para Hilesi


Oyuncunun her saldırıdaki görevi, yeni günler için savunmak ve hayatta kalmak için bir orduya komuta etmektir. Ancak oyun, savunmayı boş bir tarzda yapabilir ve oyuncu, ordunun otomatik olarak çalışmasına veya doğrudan manuel olarak kontrol etmesine izin verebilir. Tüm savaş alanı, zemin alanını ve duvarı içerecek ve oyuncunun her konum için uygun savaş birimlerini inşa etmesi veya geliştirmesi gerekiyor. 


Last Kingdom Defense Elmas Hilesi


Ek olarak, oyuncular daha büyük düşmanlara saldırmak için orduyu düzgün bir şekilde konumlandırmak ve organize etmek için bir taktik inşa sistemine erişebilecekler. Savunma sırasında, tüm rakipleri yok etmek ve hayatta kalma oranını artırmak için kahramanlardan özel beceriler de kullanabilirler.


Last Kingdom Defense Hile Apk


Son Krallık'taki kahramanlar: Savunma, kişilikleri veya bireysel güçleri açısından derinlemesine geliştirilir. Ayrıca, her kahramanın savaş alanında kendine özgü beceri ve yetenekleri vardır ve doğru yere yerleştirildiğinde tüm bir ordunun genel gücünü artırabilirler. Bununla birlikte, savaş alanında sadece kahramanlar için belirli sayıda konum vardır ve her birinin oyuncuların kahramanların gerçek potansiyelini en üst düzeye çıkarması için yükseltme sistemi vardır. Etkileyici olan şey, oyuncuların orduda ortaya çıkan kahramanların sayısıyla ordunun moralini büyük ölçüde artırabilmesi, böylece agresif bir şekilde savaşması ve tüm düşmanları yok etmesidir.


Last Kingdom Defense Apk indir


Savaş alanını izlerken, oyuncu belirli bir canavar alanını yok etmek için birkaç özel beceriyi etkinleştirebilir. Tüm beceriler, savaşa getirilen kahramanın türüne göre donatılabilir veya geliştirilebilir ve bunlar, savaşların zaferinde son derece belirleyici olan stratejik becerilerdir. Tersine, oyuncu özel düşmanlarla karşılaşabilir ve savunmayı engellemek için belirli becerileri devre dışı bırakabilir. Bu nedenle, oyuncunun yaratıcılığı ve gözlemi, savaşı daha heyecanlı ve gergin hale getirebilir ve gerçek generaller arasında bir fikir savaşı haline gelebilir.


Last Kingdom Defense Apk Son Sürüm


Last Kingdom: Defense, oyunculara şehir kurma mekaniklerini tanıtacak, birlikler, kaliteli duvarlar geliştirecek ve nihayetinde yeni günlerde hayatta kalacak. Ayrıca, birçok farklı yapıyı hareket ettirmeye veya inşa etmeye izin verir ve oyuncu, en güçlü orduları oluşturmada her tür yapının yeteneğini etkin bir şekilde en üst düzeye çıkarabilir. Bununla kalmayıp, oyuncular derinlemesine bir yükseltme sistemine erişebilecekler ve ordunun genel gücünü artırmak için birçok seçenekle entegre olabilecekler. Her şiddetli savaştan sonra, oyuncuların birliklerini yenilemeleri ve bir sonraki dalgaya hazır olmak için kadroyu yeniden yapılandırmaları gerekir.


Last Kingdom Defense Kaynak Hilesi


Last Kingdom: Defense, savunmaya odaklanır ve oynanışı zenginleştirmek ve oyunculara daha fazla eğlence sağlamak için birçok başka oyun modu sunar. Buna, oyuncuların cömert ödüller için farklı düşmanlarla savaşmak için farklı tarzlara sahip mangalar oluşturduğu baskınlar ve zindanlar dahildir. Ayrıca, oyun modlarının yanı sıra, oyun daha fazla etkinlik sunacak ve oyunculara yeteneklerini geliştirmeleri için birçok fırsat verecek ve bir şeyler geliştirmek için birçok değerli ödül getirecek. Son Krallık'ta savunma veya saldırı unsurları: Savunma her zaman rastgeledir, bu nedenle oyuncuların orduyu etkili bir şekilde kontrol etmek için sakin bir kafaya sahip olmaları gerekir. Ayrıca orduyu güçlendirmek veya savaş alanında yeni beceri sistemlerine erişmek için birçok kahramanı işe alabilirler. Bu, oyunu oyuncuların kahramanlık ve sonsuz oyunda daha fazlasını ararken rahatlaması için mükemmel bir seçim haline getiriyor.


Last Kingdom Defense indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun LUV APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar