FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [v6.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [v6.9] 1 FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [v6.9] 2 FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [v6.9] 3 FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [v6.9] 4

FPS Commando Gun Games Offline Hileli MOD APK [6.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Modern silahlarla düşmanları yok etmeye ve seviye hedeflerini tamamlamaya çalışırken oyuncuları tehlikeli görevlere götürür.


FPS Commando Gun Games Offline 6.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enemy Can't Attack - Düşmanlar saldırmaz

FPS Commando Gun Games Offline, oyuncuların tehlikeli hedefleri yok etmek için görevler alacağı bir FPS oyunudur. Görev sırasında düşen eşyaları bulabilecekler ve bunlardan biri çeşitli silahlar olabilir. Aynı zamanda uygun olduğunu düşündükleri silahların kilidini açabiliyor ve çeşitli zorlu modlarda test edebiliyorlar.


FPS Commando Gun Games Offline v6.9 MOD APK


FPS Commando Gun Games Offline'da oyuncular, düşmanlar onları beklerken tehlikelerle karşılaşacaklar. Bölümü tamamlamak için kendilerine verilen görevi tamamlamaları gerekecek ve tabii ki silahı size saldırmak isteyen düşmanları yok etmek için kullanacaksınız çünkü düştüğünüzde bölüm bitecek. Ek olarak, göz ardı edemeyeceğiniz bazı ilginç ayarlarla FPS türünün tipik kontrol yöntemine erişebileceksiniz.


FPS Commando Gun Games Offline Mermi Hilesi


Oyuncu, karakteri iki eliyle farklı kontrollerle kontrol eder ve bu, oyuncunun nişan almaktan düşmanları öldürmeye kadar ayrıntılı bir kontrol gerektirir. Aynı zamanda oyun zorluk ekranı sürekli olarak artacaktır, bu nedenle başlangıç ​​seviyeleri oyuncuların bu kontrol yöntemine alışması için uygun bir fırsata sahip olacaktır. Oyun aynı zamanda onlara istedikleri zaman açabilecekleri bir Otomatik Ateşleme özelliği de sağlıyor ancak tabii ki bu deneyim, karakteri kendiniz kontrol ettiğiniz kadar mümkün olmayacak.


FPS Commando Gun Games Offline Silah Hilesi


FPS Commando Gun Games Offline'ın oyun ekranına başlarken, düşmanları yok etmek veya bir şeyleri yok etmek için farklı yerlere gitmek için karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda geldiğiniz alan hiç de çok büyük değil, bu sayede düşmanları hızlı bir şekilde tespit edip güvenli bir mesafede onları yok edebiliyorsunuz. Oyun, açıkça kırmızı noktalar olarak görüntülendiğinden düşmanları hızlı bir şekilde bulmanız için size bir HUD verir.


FPS Commando Gun Games Offline Hile Apk


Her düşmanın üzerinde, oyuncunun düşmanın mevcut durumunu bilmesi için bir sağlık çubuğu belirecektir. Aynı zamanda diğer FPS oyunlarında olduğu gibi düşmana vereceğiniz hasar hedeflediğiniz bölüme göre değişiklik gösterecektir. Hızlı bir şekilde kafadan vuruş yaparken düşmanları alt edebileceksiniz ve elbette bu tamamen oyuncunun becerisini gerektiriyor ve bazı dürbünlü silahlar bunu yapmanıza yardımcı olacak.


FPS Commando Gun Games Offline Apk indir


Belirli bir düşmanı öldürdüğünüzde, eşya düşme oranı görünecek ve birçok farklı eşya türü bulabilirsiniz. Bunlar, düşmanlarınızı yok etme yolculuğuna devam etmeniz ve kullanmanız için dergiler olabilir. Ayrıca, bazı durumlarda düşman silahları düşebilir ve seviye boyunca kullanmak için onları alabileceksiniz. Bu nedenle, öğrenmeniz ve kilidini açmanız için çok sayıda silah sizi bekliyor ve bu, şüphesiz oyuncular için çekici bir deneyim olacak.


FPS Commando Gun Games Offline Hile


FPS Commando Gun Games Offline'da her silahın kendine has özellikleri olduğu ve elbette oyuncuların farklı silahları denemek isteyecekleri söylenebilir. Oradan deneyimlerine uygun bir silah seçecekler ve elbette birçok farklı zorluktan geçmeleri gerektiği için uzun bir deneyim olacak. 


FPS Commando Gun Games Offline Para Hilesi


Ayrıca, doğru silaha sahip olduğunuzda, kesinlikle daha heyecan verici seviyelerle mücadele etmek isteyeceksiniz. Oyuncular, varsayılan oyun modunun yanı sıra, zamana karşı denemeler gibi diğer oyun modlarına da erişebilir. Bu modun kuralları basit, farklı karakterlerle dolu bir yere gideceksiniz ve elbette belirli bir süre içerisinde mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yok etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda silah düşme oranı daha yüksek olacağından farklı tasarımlara sahip silahlarla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz.


FPS Commando Gun Games Offline indir (MOD, Düşman Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Archer Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar