Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 1 Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 2 Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 3 Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 4 Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 5 Tiny Archers Para Hileli MOD APK [v1.41.25.00300] 6

Tiny Archers Para Hileli MOD APK [1.41.25.00300] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük krallığınızı, bölgenize rutin olarak baskın yapan, yol boyunca her şeye saldıran ve yakan kötü trollerden ve goblinlerden koruyun.


Tiny Archers 1.41.25.00300 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.Para gözükmüyor ama istediğin gibi kullanabilirsin
Tiny Archers, birçok farklı oyun kombinasyonuna sahip yeni çıkan bir oyundur. İçinde oyuncular, biri “Angry Birds” diğeri ise Kule Savunma serisi olmak üzere iki tür oyunun oynanışını görebilirler. Her iki seri de çok oyuncu çeken oyunlardır, bu kombinasyon oyunculara birçok harika deneyim sunabilir. Oyun sadece ortalığı karıştırmakla kalmıyor, aynı zamanda bu oyun da oyunun bir özelliği haline geliyor ve çok sayıda oyuncuyu kendine çekiyor.


Tiny Archers v1.41.25.00300 MOD APK


Oyuncular, krallığın barışı için savaşan bir savaşçı olan okçu olarak oynayacaklar. Krallık barışın tadını çıkarırken, aniden bir savaş patlak verdi. Kötü goblinler geldi ve tüm insanları yok etme ve krallığı ele geçirme hırsıyla bu kahramanın krallığını işgal etti. İnsanlar umutsuzluğa düştüğünde, bir okçu krallığını korumak için bu goblinlerle savaşmak için ayağa kalktı. Krallığın tek umudu o, krallığı ancak o kurtarabilir.


Tiny Archers Para Hilesi


Tiny Archers söz konusu olduğunda, oyuncu oynanışının ünlü bir oyun olan Angry Birds gibi oyunlara biraz benzediğini görebilir. Oyunun oynanışı, sürükle ve bırak tarzında tasarlanmıştır, çok basittir, ancak yüksek doğruluk gerektirir. Okçular bir kulenin üzerinde duracak ve goblinler sürekli olarak oyuncuya saldıracak. Oyuncuların son noktaya ulaşmadan önce hepsini yok etmesi gerekiyor. Bu, oyuncuların deneyimlediği birçok Kule Savunma oyununa benziyor.


Tiny Archers Hile apk


Ancak bu görevi tamamlamak için oyuncunun tamamlaması için yüksek hassasiyete sahip olması gerekir. Goblinler, son noktaya ulaşmak için sürekli olarak oyuncuya doğru hareket edecektir. Oyuncunun hedefi hareketli bir hedeftir, bu nedenle oyuncunun düşmanı hedefleyebilmesi ve öldürebilmesi için okun düşme noktasını hesaplaması gerekir. Yani oynanışa alışmak ve yüksek hassasiyet elde etmek için oyuncuların kısa bir zaman ayırması gerekiyor. Oyuncu doğru ateş edebiliyorsa, düşmanı öldürmek için yalnızca bir atış gerekir.


Tiny Archers apk indir


Oyuncu çektiğinde, oyundaki en zor şey olan oyuncunun kullandığı kuvveti kontrol etmesi gerekir. Oyuncular doğru bir atış yapmak için açı ve güç açısından çok doğru bir şekilde izliyorlar. Ancak oyuncunun kolayca kontrol etmesi için, oyuncu bir ok attığında, mini harita, oyuncunun gözlemlemesi için o okun uçuş yolunu not edecektir. Oyuncular, kendilerine en uygun açıyı bulmak için attıkları oklara dayanabilir.


Tiny Archers Son Sürüm apk


Oyuncunun seçebileceği üç karakter olacak, ancak bunların kilidini açmak için belirli koşulların olması gerekecek. Adam, oyuncunun kullanacağı ilk okçu olacak ve 24 gün sürecek ve bir sonraki karakterin kilidini açmak için 24 aşamaya karşılık gelecek. Kullanıcının kullandığı sonraki karakterler Lily ve Narin, her karakter daha da güçlenecek. Ve her biri, oyuncunun karşılaştığı düşmanla savaşmak için farklı bir silah kullanacak. Yeni karakterlerin kilidini açmak gerekiyor çünkü daha sonra goblinler daha da güçlenecek.


Tiny Archers'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Global War Simulation PREMIUM APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar