Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 1 Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 2 Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 3 Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 4 Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 5 Dragon Royale Para Hileli MOD APK [v1.0.331] 6

Dragon Royale Para Hileli MOD APK [1.0.331] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir Ejderha destesi oluşturun, Zombilerle savaşın ve Kulenizi koruyun ve oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında galip gelin.


Dragon Royale 1.0.331 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Güçlü ejderha ruhani bir varlıktır. Kulenizi korumak, seviyeleri ilerletmek ve maçları kazanmak için mümkün olan en güçlü Dragon Royale inşa etmeli ve zombi saldırgan dalgalarına karşı savaşa girmelisiniz. Savaşta sevimli ejderhalar kullanın. İki veya daha fazla özdeş ejderha güçlerini birleştirdiğinde daha güçlü hale gelirler.


Dragon Royale v1.0.331 MOD APK


Dragon Royale oyununda birimlerin birleştirilmesi, Mana'nın dikkatli bir şekilde yönetilmesini gerektirir. Güverte yerleştirme stratejinizi belirleyin ve kalenizi yok etmeden önce zombileri öldürün. Herkesin benzersiz bir kişiliği vardır. En İyi Ejderha Efsanesi olarak tanınmak için her ejderhanın özel becerisini kullanmayı öğrenmeniz gerekecek.


Dragon Royale Para Hilesi


30'dan fazla ejderha kartından oluşan koleksiyonunuzu oluşturun. Ejderha savunmanızı ve ordunuzu güçlendirin. Savaşları kazanırsanız yeni, daha güçlü Kartların kilidini açabilirsiniz. Bir ejderha ordusu kurun ve kontrolü ele alın. Ejderha ordunuzu güçlendirmek için aynı tip ve seviyedeki iki birliği birleştirin.


Dragon Royale Altın Hilesi


Düşmanın Kule Savunmasının ötesine geçmek ve kulelerini yok etmek için gelişmiş ejderhalarınızı kullanın. Mighty Dragons saflarına katılın ve ganimetlerinizi almak için düşmanlarınızı öldürün. Kampanya Modu, oyuncuların diğer ülkeleri keşfetmesine ve bu ülkelere seyahat etmesine olanak tanır. Her dünyanın patronunun özel becerileri vardır.


Dragon Royale Elmas Hilesi


Ejderhalarınızı kontrol etmeyi ve en çok kullandığınız birliklerin seviyesini yükseltmeyi öğrenin. Kule Savunma stratejinizi Dragon'un yeteneklerine göre planlayın. Daha iyi veya daha kötü bir desteniz olamaz. Başarılı olmak için birçok permütasyon denemeniz gerekir.


Dragon Royale Apk Hile


Yine de şans sizin lehinize değil. Üzerinde düşünmek için zaman ayırın, ardından rakibinizin tahkimatlarını yıkmak için becerilerinizi doğru bağlamda kullanın. Ateş, su, doğa, karanlık ve ışığın tümü kendi ejderhalarıyla ilişkilidir. Bir oyuncunun deste seçimi bu formatta çok önemlidir.


Dragon Royale Apk indir


Hangi bileşenlerin daha güçlü ve daha az güçlü olduğunu ve bu bileşenleri etkili bir şekilde nasıl karıştıracaklarını bilmeleri gerekir. Ejderha savunucularından oluşan müthiş bir ordu kurarak ve korkunç Zombi istilacı dalgalarını püskürterek stratejik Kule Savunma oyununda ustalaşın.


Dragon Royale Apk Son Sürüm 2023


Tower War'ın Royale Şampiyonu unvanı için yarışın. Gücün ve kudretin sembolleri olan ejderhalar bu strateji oyununda karşımıza çıkıyor. Ejderha diyarından geçerken Zombileri ve patronlarını yenin ve benzersiz becerilere sahip daha güçlü ejderhaların kilidini açın.


Dragon Royale indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rooms of Doom APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar