Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 6 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 7 Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 8

Idle Dig Factory Para Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelecekte, madencilik sürecinizi optimize etmenize ve maliyetleri düşürmenize izin verecek gelişmiş ekipman satın alabileceksiniz.


Idle Dig Factory 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcandıkça artar;
  2. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (satın alma penceresi göründükten sonra kapatın).

Madencilik hakkında konuşmak gerekirse, Idle Dig Factory'nin popülaritesini hiçbir şey yenemez. Bütün bir işi yürütmeye yetkili kişi sizsiniz. Kendinizi zenginleştirmek için güçlü ve modern madenciliği uygulayın. Zorluklar ne olursa olsun, gelişim sürekli devam edecektir. Diğer rakiplere sizinle rekabet etme şansı vermeyin. Bunun yerine, ayağa kalkın ve daha güçlü olmak için sürekli yükseltin. Bu şekilde kariyer gelişimi elde edersiniz. Daha derine inin ve orada yatan hazineleri bulun.


Idle Dig Factory v1.6.6 MOD APK


İşletme yönetimi simülatörüne geldiğinizde komutan olmaya çalışacaksınız. Idle Dig Factory'deki yöntemler biraz basitleştirilecek. Yani, önemli bir işten daha çok eğlenmiş hissedeceksiniz. Sadece gözlemci olun ve yönetim modeliniz daha sağlam olacaktır. Tabii ki, faydalar her zaman işin ön saflarında yer alır. Bu yüzden diğerlerinden daha müreffeh olabilirsiniz. Asla pasif olmayın, her zaman yeni, daha büyük ve daha güçlü bir seviyeye yükselmenin yollarını arayın.


Idle Dig Factory Para Hilesi


Toprağın derinliklerinde insanlara faydalı olan değerli maden kaynakları vardır. Yalnızca işletmeniz bunlardan yararlanabilir ve bunlardan yararlanabilir. Tabii ki, büyük ölçekli bir madencilik sistemi kurmamız gerekecek. Hafriyat malzemeleri işleme atölyesine gönderilecektir. Yardımcı olan şeylerle pazara ihracat yapın. Madencilik yeteneğinizi geliştirmek için bir şeyler yapmanız en iyisi olacaktır. Böylece daha modern ekipmanlara yatırım yapıyor. Daha derin katmanlara inmek için kilidi açın. Hızla zengin olmak için daha da değerli şeyler arayın. Topladığınız para saniyede binlerce dolara kadar çıkabilir.


Idle Dig Factory Altın Hilesi


Modern ekipman, derin kazmanıza ve uygun cevherleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Verimsiz olduğu söylenebilecek bir cihazla başlamak zorunda kalıyoruz. Ancak yükseltme yaparken, sizin için büyük bir sorun olacaktır. Tabii ki, her yükseltme oldukça büyük miktarda para gerektirecektir. 


Idle Dig Factory Elmas Hilesi


Tabii ki, birçok cevher türü son derece yüksek değerle yerin derinliklerinde olacaktır. Ne kadar derine yatarlarsa, değerleri o kadar artar ve birçok türe ayrılırlar. Daha derine inmek ve değerli cevherleri bulmak için makinelerin kesinlikle modern olması gerekiyor.


Idle Dig Factory Apk Hile


Çıkarılan cevherler anında paraya çevrilecek. Eskisinden çok daha yüksek kar elde edeceksiniz. Çarpanla bile, hatırı sayılır bir servet elde edeceksiniz. Bu varlık bloğu başka birçok şeye yatırım yapabilecek. Yani elmas ve altından daha değerli olan bu cevherler buna değer. Bu yüzden daha derine inmeniz ve daha değerli eşyalar bulmanız gerekiyor.


Idle Dig Factory Apk indir


Daha yüksek seviyelerdeki makineler şekil değiştirecek. Daha sonra, üretkenlikleri de büyük ölçüde artar. Bir saniye içinde topladığınız cevher miktarı da daha önemlidir. Daha derine inin ve daha değerli içerikler bulun. Son olarak, güçlü madencilik yeteneğinizi geliştirmek için ekipmanınıza büyük yatırım yapın.


Idle Dig Factory Apk Son Sürüm 2023


İşçiler çok hızlı ilerleme kaydediyor gibi görünüyor. Ardından hemen mükemmel bir yöneticiyi işe alarak onları motive edin. Bize her zamankinden iki kat daha fazla ilerleme sağlayabilirler. İlerleme ne kadar hızlı olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Son olarak, işletmenin varlıkları için büyük bir destek yaratır. Idle Dig Factory modu, zekanızı sömürmek ve test etmek için bir yerdir.


Idle Dig Factory indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun My Town World Oyun Evleri APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar