Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 1 Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 2 Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 3 Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 4 Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 5 Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 6

Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [3.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir film stüdyosu işletin, kendi filmlerinizi yaratın ve yönetin: aksiyon, romantizm, bilimkurgu, korku, gerilim, adını siz koyun.


Movie Empire Tycoon 3.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi (Harcadığınız zaman artar)
**Önce elmasınızın yeterli olmasına ihtiyacınız var.

Movie Empire Tycoon, oyuncuların dünyanın en ünlü sinema operatörü olmalarını sağlar. Her yıl onlarca sette gösterilen film sayısı ile dünyanın dört bir yanına dağılmış bir sinema zincirinin sahibi olacaksınız. Eğlence piyasası hakkında biraz bilginiz varsa, bu çok büyük bir rakam. Popüler filmler için de size milyonlarca dolar kazandırabilir. Gerçekten de anında milyoner olma hissini telefonunuzda yaşayabilirsiniz.


Movie Empire Tycoon v3.0.6 MOD APK


Eğlence dışı endüstri için bu, seçkinlerin cazibesi ve lüksleriyle dolu bir meslektir. Ancak, işi gerçekten yapanlar, gişe rekorları kıran bir film yapmanın inanılmaz derecede zorlu bir süreç olduğunu biliyorlar. Mükemmel bir hareketi mükemmelleştirmek için birçok farklı pozisyon almanız gerekecek. Filmler sadece dev bir ekibin son ürünüdür.


Movie Empire Tycoon Para Hilesi


Movie Empire Tycoon'da gerçekten her şeyin nihai operatörü sizsiniz. Oyuncular üretim aşamalarına dokunmak zorunda değiller, sürece uygun olarak çalışacak insan kaynaklarını kontrol etmenin bir yolunu bulmalıdırlar. Yaklaşan filmin türünü ve içeriğini seçen yönetmen sizsiniz. Aksiyon filmleri, atlama sahneleri olan korku filmleri veya yüzlerce bölümden oluşan romantik filmler yapabilir. Genelde sipariş verdiğiniz sürece farklı departmanlar işi sizin yerinize tamamlayacaktır.


Movie Empire Tycoon Elmas Hilesi


Oyunda sadece birkaç işlemi tamamlayarak zaten bir miktar EXP toplayabilirsiniz. Ancak ihtiyacınız olan şey, eser çıktıktan sonra kazanılan paradır. Seyirci memnun kalırsa, geliri şüphesiz çok büyük olacak, bazen The Avengers veya Captain America gibi milyarlarca dolara kadar çıkacak. Sonuç olarak, bu filmler oyunculara ve yapımcılara da para ve şöhret getirecek.


Movie Empire Tycoon Hile Apk


Kazandığınız para kesinlikle film stüdyosunu yükseltmek için kullanılır. Oyuncular daha fazla stüdyo kullanabilir, daha fazla film türü üretebilir ve dünya çapındaki birçok sinemada daha fazla film yayınlayabilir. Bu gerçekten çok büyük bir endüstri ve izleyicilerin zevklerine göre doğru yönde gelişmek için öğrenmeniz gereken birçok yönü var.


Movie Empire Tycoon indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Craftheim - Oduncu Adası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar