Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2] 1 Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2] 2 Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2] 3 Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2] 4 Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [v1.13.2] 5

Stickman Archer Online Para Hileli MOD APK [1.13.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakibi yenmek için iki okçu arasındaki bir maç etrafında döner. Hedefi tamamlamak için ilginç saldırı etkileri olan okları kullanacaklar.


Stickman Archer Online 1.13.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksel Ödül Hilesi. High Reward
  2. Para Hilesi. Para ödülünü artır 
  3. Deneyim ödülünü artır

Stickman Archer Online, oyuncuların düşmana saldırmak için doğru açıyı seçerken hesaplama becerilerini gösterecekleri bir okçuluk oyunudur. Her karakter, kazanmaya çalışmak için zırhtan farklı ok türlerine kadar tam donanımlıdır. Ayrıca, bazı durumlarda, oyuncu yeni oklar aldıktan ve güç istatistiklerini yükselttikten sonra okları değiştirebilecek.


Stickman Archer Online v1.13.2 MOD APK


Stickman Archer Online'da oyuncular bir çöp adam karakterine eşlik edecek ve işiniz basit, yani uzun mesafedeki rakiplere saldırmak için bir yay kullanmak. Aynı zamanda, her karakterin bir sağlık çubuğu ve belirli bir zırh katsayısı vardır, bu nedenle oyuncular, sahip oldukları yay sayısına göre rakibin sağlık çubuğunu çıkarmanın bir yolunu bulacaktır. Eğlenceli bir maç olacak çünkü bazen iki oyuncu kaçırabiliyor.


Stickman Archer Online Para Hilesi


Oyuncu 2 boyutlu bir ortama alınacak ve rakibin pozisyonunu bilecek ve bu ortamda oyunda çevresel faktörler olacaktır. Spesifik olarak, saldırı yolunuzu engelleyen ve saldırılarınızın rakibinize ulaşmasını engelleyen önemsiz hedefler olacaktır. 


Stickman Archer Online Apk hile


Ayrıca rüzgarın estiği yöne de dikkat etmeniz gerekiyor ve ekrandaki iki oktan biri ile görüntüleniyor. Elbette birkaç atıştan sonra çekim yapmak için doğru yönü seçmeniz gerekecek. Stickman Archer Online'da fark edeceğiniz ilginç bir nokta ise karakterin zırhla donatılabilmesidir. 


Android Oyun Club Stickman Archer Online


Kontrol ettiğiniz karaktere sıra geldiğinde elinizde tuttuğunuz kalkanı atma ve saldırmaya odaklanma eylemini rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca ok kalkana çarptığında aldığınız hasar normalden az olacak ve buna bağlı kalmamalısınız. Yeterli hasar alındığında ve zırh sıfıra düşürüldüğünde, kalkan da kırılır.


Stickman Archer Online Apk dayı


Oyuncu, bir saldırı gerçekleştirmeden önce ok seçimini de görebilir. Kaktüs okları, ateş okları, lazer okları ve daha birçok ok bulabilirsiniz. Ayrıca, bu okların tümü, hedefi vurmak yerine dar bir alanda hasar verebilen lazer okları gibi görmezden gelemeyeceğiniz tamamen ilginç etkilere sahiptir. Ateş okları, bu iki element birbirine değdiğinde hedefin yanmasına neden olacaktır.


Stickman Archer Online Apk indir


Atış yaptığınızda ortaya çıkan yeşil çizgilere dikkat etmelisiniz ve bu çizgi bir önceki çekimin açısını gösteriyor. Önceki çekim karakter için doğruysa, başka bir açı kullanmanıza ve açınızı yeşil çizgiyle eşleştirmek için sürüklemenize gerek yoktur. Bu çizgiyi korumanız gerekecek çünkü her atıştan sonra üst üste gelecek ve bu, oyuncuların zafere ulaşmasına yardımcı olacak belirleyici faktördür.


Stickman Archer Online Hile İndir


Stickman Archer Online'ı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, diğer efektlerle okların kilidini açmaya devam edebilecek olmanızdır. Oyuncuları çeken şey budur ve bir maçta kullanılabilecek ok sayısı ve verilen hasar gibi bazı bilgileri öğrenmek için zaman alacaklardır. 


Stickman Archer Online Apk Son sürüm


Ayrıca, tüm okların temel ahşap okların ötesinde bir kullanım sınırı vardır, bu nedenle sahip olduklarınızı iyi kullanmanız gerekir. Oyuncular maça getirebilecekleri ok sayısını bulacaklar ve bu onların doğru seçimleri yapmalarını gerektiriyor. Aynı zamanda, kazanan maçlar size birçok ödül ve okları yükseltmek için gerekli kaynakları getirebilir. İçgörüler bölümünde ihtiyacınız olan bilgiyi bulabileceksiniz ve her okun etkinliği zaman içinde kesinlikle artacaktır.


Stickman Archer Online indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Candy Charming APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar