Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 1 Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 2 Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 3 Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 4 Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 5 Pico Tankları Para Hileli MOD APK [v50.0.0] 6

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş Para Hileli MOD APK [50.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Brawl Stars tarzı 3v3 savaş yapabildiğiniz harika bir tank oyunudur. Arkadaşlarınızla veya diğer insanlar ile oynayabilirsiniz.


Pico Tankları 50.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi;
3v3 trendli MOBA oyunları çoğunlukla hızlıdır, son derece yüksek eğlence seviyelerine sahiptir ve oyunculara sürekli olarak güzel ve tatmin edici aksiyon anları sağlar. Bunlardan biri, her yaşa uyacak kadar sevimli modern tankların yer aldığı çok oyunculu bir kargaşa tank savaşı olan Pico Tankları. Dahası, oyun 3v3 MOBA oynanışını uyguluyor ve yoğun ve şiddetli maçlar kazanmak için takım çalışmasını vurguluyor. Oyunun hemen hemen tüm haritaları ve ortamları güzel animasyonlu 3B grafiklerle oluşturulacak ve hatta ışık ve ses efektleri bile en iyi oyuncu deneyimi için geliştirildi. Oyuncuların arkadaşlarıyla rahatlaması için birçok oyun modunda veya aktivitede kooperatif oyun da mevcut olacak. 


Pico Tankları v50.0.0 MOD APK


Pico Tankları oyuncuların rahatlaması veya arkadaşlarıyla eğlenmesi için arkadaşça bir oyun ve birçok şey sunar; Çekirdeği MOBA 3v3'tür, birimler yaşayan karakterler yerine tanklardır. Bu nedenle, diğer oyunlarda sıklıkla bulunan karmaşık öğeler görünmeyecek, ancak oyuncuların basitliğine ve eğlencesine odaklanacaktır. Oyun, ortalama hız ve 1-3 dakikalık bir maç süresine sahip, ancak bol miktarda harika aksiyon anı sunmak için yeterli olan birden fazla oyun modu sunacak. Oyun ayrıca, oyuncuların becerilerini geliştirmeleri veya zorluklar veya sıcak etkinlikler gibi ek ödüller toplamaları için daha ilginç aktiviteler sunacak. Oyunun oynanışı çeşitli ve derinlemesine olup, oyuncunun sevimli tank tanklarıyla her zaman en iyi anları yaşamasını sağlar.


Pico Tankları Para Hilesi


Pico Tankları, oyuncuların savaş becerilerini kolaylıkla geliştirebilmeleri için esnek kontrollere ve ince ayarlara sahiptir. Oyun, çift joystick kontrol mekanizmasını daha doğru bir şekilde benimseyecek ve oyuncular sihirli çekimler yaratabilecek. Bununla birlikte, oyuncu sadece yangın kumanda çubuğuna dokunursa, otomatik olarak en yakın düşmanı hedef alacak ve vuracaktır. Oyunun kontrol mekanizması kullanıcı dostu ve esnektir, birçok oyuncu türü ve farklı tarzlar için uygundur. Özel beceri sistemi bile basittir ve oyuncunun düşmanların üzerine kolayca bir mermi kışlası bırakmasına izin verir.


Pico Tankları Hile Apk


Pico Tankları herhangi bir eksiksiz tank sunmamaktadır; bunun yerine, bunlar taslaktır ve oyuncu tüm tanklarla kapsamlı özelleştirmeye sahip olacaktır. Her birim iki bölüme ayrılmıştır: kule ve gövde ve oyuncular harika bir savaş deneyimi için binlerce kombinasyonu birleştirebilirler. Her silahın, takım arkadaşlarına saldırmak, savunmak veya onları desteklemek rolünü vurgulayan kendi kullanım ve saldırı yöntemi de olacaktır. 


Pico Tanks nasıl indirilir?


Oyuncunun üretim tarzına bağlı olarak, savaşmak ve savaşta birçok dönüm noktası oluşturmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Bu silah sistemlerinde daha etkileyici olan şey, özel becerilerle gelmeleri ve oyuncunun savaş alanında güçlendiricilere hasar vererek veya toplayarak onları şarj edebilmesidir. Beceri kontrol mekanizması ayrıca daha fazla doğruluk için kumanda kolunu kullanacaktır.


Pico Tankları APK Son Sürüm indir


Silahlar ve gövdeler, donatılabilen veya yükseltilebilen kartlar olarak kabul edilir ve oyuncular, kartları yalnızca görev veya ganimet sandıkları yoluyla alabilir. Her maçtan sonra, oyuncular rastgele ganimet sandıkları alma şansına sahip olacak ve kilit açma süreleri değişecek, ancak ödül bol miktarda olacak. Oyuncular herhangi bir öğeden yeterli sayıda kart toplarsa, gücü artırmak ve savaş performansını artırmak için bunları yükseltebilirler. Hızı ve direnci artırmak için gövdeler bile yükseltilebilir. Pico Tankları her zaman oyunculara en iyi deneyimleri ve en iyi anları sunmak ister ve arkadaşlarıyla oyunun tadını sonuna kadar çıkarmalarına olanak tanır. Oyun, Team Deathmatch, Survive, Domination, vb. Gibi birçok ana oyun modunu tanıtacak. Her modun kendi kuralları olacak ve oynanış farklı olacak ve oyuncuların onları takım arkadaşlarının yardımıyla uyarlamasına neden olacak. Oyun modları ile birlikte gelen çeşitli bir ödül sistemidir ve oyuncuların birçok farklı moda katılmalarına ve birçok ödülü aktif olarak almalarına neden olur.


Pico Tankları Elmas Hile Apk


Pico Tankları, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için haritalar ve tanklar dahil olmak üzere dünyalar ve ortamlar oluşturmak için bir 3B grafik motoru kullanacak. Özellikle haritalar, birçok ayrıntıyla, birçok boyutta inşa edilmiş ve oyuncunun savaş alanında avantaj sağlayabilmesi için sürekli olarak birçok harika unsur ortaya çıkıyor. Oyun grafikleri optimize edilmiş ve kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir; her şeyin etkileri bile göz alıcı ve eğlenceli olup oyunculara en etkileyici oyun deneyimini yaşatır.


Pico Tankları Mermi Hile Apk


Pico Tanks ayrıca arkadaşlarla dövüş özellikleri ve ortak görevler sunarak herkesin oyunun tüm özünden daha zevkli bir şekilde yararlanmasını sağlayacak. Gelecekte oyun, oyunu her zamankinden daha zengin hale getirmek için haritalar, tanklar, parçalar, etkinlikler, aktiviteler ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle sürekli güncellenecek.


Pico Tankları indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Train Taxi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar