Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 1 Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 2 Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 3 Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 4 Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 5 Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [v3.103.0] 6

Angry Birds POP Bubble Shooter Mega Hileli MOD APK [3.103.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok oyuncuyla balon patlatma macerasını yaşamak istiyorsanız bu eğlenceli oyunu bulmalısınız


Angry Birds POP Bubble Shooter 3.103.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Birçok başarının kilidini açma ödülleri
Birçok oyuncuyla balon patlatma macerasını yaşamak istiyorsanız bu eğlenceli oyunu bulmalısınız. Sevimli hayvanları kurtarmak için bir sapan kullanın ve bu baloncukları ateşleyin. Zekanızla, bu oyunu benzersiz bir şekilde fethetmek için en yenilikçi stratejileri düşünün. Oyuncular, Angry Birds POP Bubble Shooter'a geldiklerinde heyecan verici seviyelerde kendilerini özgürce ifade edebilirler. 


Angry Birds POP Bubble Shooter v3.103.0 MOD APK


Burada, keşfetmek ve deneyimlemek için seçebileceğiniz 4000'den fazla farklı seviye vardır. Her seviyenin en rahat ve eğlenceli şekilde tadını çıkarmanız için birçok özel zorluğu vardır. Oyuncular, yeteneklerine en uygun seviyeyi seçme ve en iyi oyuna katılma hakkına sahiptir. Her hafta oyunun sunduğu daha fazla hikaye ile karşılaşacaksınız.


Angry Birds POP Bubble Shooter Para Hilesi


Angry Birds POP Bubble Shooter, birçok oyuncunun ilgisini çeken çok canlı ve çekici bubble shooter grafiklerine hayran kalmanızı sağlayacak. Tüm görüntülerin benzersiz ve güzel renkleri vardır. Ayrıca, her konumun yerleşim düzeni ve karakterlerin görülmesi kolaydır. Ayrıca oyuncuların bazı önemli etkinliklere katılma hakları da vardır. Dahası, her ay bir dizi özel konu ile her şeyi düzenli olarak güncelleyebilirsiniz.


Angry Birds POP Bubble Shooter Hile Apk


Her seviyede, nasıl yaratıcı olunacağını bilmeniz ve oyunun sunduğu tüm zorlukları hızlı ve kolay bir şekilde yenmek için en yenilikçi ve yetenekli oyunu geliştirmeniz gerekir. Angry Birds POP Bubble Shooter'ın sunduğu birçok büyüleyici görevle karşılaşacaksınız ve tüm zorlukların kolayca üstesinden gelmek için bunları mükemmel ve harika bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Azim ve cesur ruhunuzla, katılacak daha fazla arkadaş bulmak için sosyal ağ sitelerine nasıl bağlanacağınızı bilmelisiniz.


Angry Birds POP Bubble Shooter Apk indir


Görevinizi tamamladıktan sonra, size en heyecan verici olan birçok ödül ve hediye verilecektir. Ayrıca, baloncukları hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde çekmenin yollarını bulacaksınız. Arkadaşlarınız ve ailenizle en çok eğlenmenin tüm farklı yollarını kullanın. Baloncukları vurduğunuzda, tüm hayvanların olabildiğince çabuk serbest kalmasına yardımcı olacaksınız. Her durumda öznel olmayın, bunun yerine uyanık olun ve her gün benzersiz oyun hileleri bulun.


Angry Birds POP Bubble Shooter Apk Son Sürüm


Angry Birds POP Bubble Shooter, birçok sevimli karakterle tanışmanıza ve oynamanıza izin verecek. Stella, Red, Chuck, Bomb ve diğerleri ana karakterlerdir. Her karakter büyüleyici ve herhangi bir tehlikeyle savaşmanıza yardımcı olacak benzersiz işlevlere sahip. Masum esir hayvanları kurtarmak ve kurtarmak için bu baloncukları yok etmek ve patlatmak için sapanınızı kullanın. Her karakter son derece dinamik ve rahattır, her zaman oyuncuların son derece eğlenceli ve rahat bir dinlenme alanının keyfini çıkarması için yaratmanın yollarını arar. Her oyuncu oyuna ücretsiz olarak katılabildiği gibi siz de bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Angry Birds POP Bubble Shooter indir (MOD, Başarı Hilesi)


Bir önceki android oyun Prankster 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar