BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13]

Puan: 4.67 (Oylar: 6)
GIF
BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 1 BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 2 BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 3 BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 4 BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 5 BattleOps Para Hileli MOD APK [v1.4.13] 6

BattleOps Para Hileli MOD APK [1.4.13] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! En gerçekçi savaş oyunlarından birisi olan BattleOps oyununda özel kuvvetlere bağlı olarak çatışmadan çatışmaya koşacaksınız.


BattleOps 1.4.13 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
  3. Harcadıkça çoğalır.

Oyuncuların bir hikaye ile Birleşik dinamik görevler setini aldığı birinci şahıs nişancı oyunu . Kendilerini, tüm dünyayı kaosa sürüklemeye çalışan sayısız düşmana karşı bir grup özel kuvvetin çatışmasının merkez üssünde bulacaklar. Katılımcılar farklı koşullarda hareket etmek, başarılar sergilemek, duruma uygun silahlar kullanmak, yeni fırsatlar keşfetmek vb. Aynı zamanda, ekranda olup bitenlerin mükemmel bir resmini çizen grafiklerin ve efektlerin kalitesi de sevindirici. Bu yüzden oyun, heyecan verici atış oyunlarının tüm hayranları için doğru seçim olacaktır.


BattleOps Para Hilesi


Her zaman ve her yerde harika çevrimdışı çok oyunculu haritalarla çevrimdışı hikaye tabanlı fps görevlerini oynayın.Farklı bir göreve çıkmak için harika keskin nişancı görevleri.


BattleOps 1.4.13 Elmas Hile Apk


BattleOps apk, Techouse Games tarafından yayınlanan bir FPS atış oyunudur. Savaş teması üzerine inşa edildi, ancak bu artık yeni olmasa da, geliştiriciler her zaman ürünlerinin keyifli bir deneyim getireceğine söz veriyorlar. Ayrıca oyuna yeni özellikler eklemeye çalışıyorlar. 


BattleOps, gelecekte dünyanın savaş nedeniyle ağır hasar gördüğü bir zamanda gerçekleşir. Görünüşe göre artık kurallara uyulmamış. Askeri güçler dünyayı yönetme amacıyla isyan etmeye başlıyor. Ancak, hükümet için hala aktif olan bir güç var. Avrupa bölgesinde savaşmak ve barışı yeniden kazanmakla görevlendirildiler.


BattleOps Mermi Hilesi


Oyuncular paralı askerlerdir, özel kuvvetlerin üyeleridir. Tehlikeli bir görevi yerine getirdikten sonra ciddi şekilde yaralandı. Görevine devam etmek için BattleOps'a döndü. Bir asker olarak, düşman tarafından işgal edilen askeri bölgelerin ve önemli üslerin her birini geri almakla görevlendirildiniz. Şehrin her yerindeler, bu yüzden bu alanların her birinde savaşacaksınız.


Battle Ops hile apk


Hikaye modu, BattleOps'taki ana oyun modudur. Komadan uyanırsınız, ardından silah bulmak ve tüm düşmanları yok etmek için düşman üssüne baskın yapmakla görevlendirilirsiniz. Ve atanmış hedeflerden bazılarını tamamlar tamamlamaz, yenileri eklenmiş yeni bir alana götürüleceksiniz.


Battle Ops Apk nasıl indirilir?


Oyunun kontrolleri oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Yeniden doldurma, koşma, engellerin üzerinden atlama, oturma veya yürüme, bombalama, dürbün kullanma gibi eylemlerin çoğunu savaş sırasında gerçekleştirebilirsiniz… Ayrıca BattleOps, otomatik atış özelliğini de destekliyor. Bu, vizörü ona her doğrultduğunuzda düşmana daha hızlı saldırmanıza yardımcı olacaktır. Elinizle nişan almak ve atış yapmak istiyorsanız bu özelliği de kapatabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar