Whatcraft Para Hileli MOD APK [v54]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Whatcraft Para Hileli MOD APK [v54] 1 Whatcraft Para Hileli MOD APK [v54] 2 Whatcraft Para Hileli MOD APK [v54] 3 Whatcraft Para Hileli MOD APK [v54] 4

Whatcraft Para Hileli MOD APK [54] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm dünyayı dolaşın ve keşfedilmemiş bölgelere ulaşmak ve kaynak toplamak için okyanuslar üzerinde yüzerek gezegeni keşfedebilirsiniz; olasılıklar neredeyse sonsuzdur.


Whatcraft 54 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi (Sınırsız Para)

Not: Her şey elmaslarla satın alınabilir.

Whatcraft oyununda çeşitli blokları inşa edin ve yıkın. Kaynakları toplayın, ardından bu kaynakları hayatta kalmanıza ve türünün tek örneği yapılar inşa etmenize yardımcı olacak çeşitli araçlar, bloklar ve silahlar yapmak için kullanın. 


Whatcraft v54 MOD APK


Bu gezegendeki rolünüzü, ya bir İnşaatçı (Yaratıcı modda) ya da kendi hayatta kalmalarını sağlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek bir Acımasız Avcı (Hayatta Kalma modunda) olarak seçin!


Whatcraft Para Hilesi


Whatcraft oyununda yaratıcılığınız, sizi bu dünyada herhangi bir şey yapmaktan alıkoyan tek şey! Bu oyunu oynamak için herhangi bir özel yeteneğe ihtiyacınız yok; aslında, muhtemelen ilk birkaç dakika içinde çözmüş olacaksınız. Oyunumuzda istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde harika vakit geçirme olanağına sahipsiniz.


Whatcraft Elmas Hilesi


Tüm dünyayı dolaşın ve keşfedilmemiş bölgelere ulaşmak ve kaynak toplamak için okyanuslar üzerinde yüzerek gezegeni keşfedebilirsiniz; olasılıklar neredeyse sonsuzdur.Canavarlardan sığınmak için güçlü bir kale inşa edin ve Geceyi atlatmakta sorun yaşamayacaksınız. Sonuçta zombiler, devasa örümcekler ve diğer tehlikeli çeteler sizi aramaya gelecek.


Whatcraft Hile Apk


Dikkatli olun, çünkü bu gezegen sadece birbiriyle uyum içinde yaşayan çok çeşitli canlılara değil, aynı zamanda çok sayıda CANAVAR'a da ev sahipliği yapıyor! Onlarla savaşırsanız, değerli kaynaklarla ödüllendirileceksiniz.


Whatcraft Apk indir


Yaşamak istiyorsanız, açlık belirtilerine dikkat etmeniz ve düzenli aralıklarla yemek yemeniz gerekecektir. Yiyecek arayın, toprağı işleyin veya et elde etmek için canavarları katletin. Evler, kaleler, çiftlikler ve şehirler dahil olmak üzere çok çeşitli binalar inşa edin… Hayal edebileceğiniz her şeyi yaratmakta özgürsünüz. Oyun, çok çeşitli başka şeylere ek olarak yüzden fazla farklı blok çeşidine sahiptir.


Whatcraft indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Shell APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar