ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 1 ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 2 ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 3 ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 4 ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 5 ATOM RPG Full Hileli MOD APK [v1.20.3] 6

ATOM RPG Full Hileli MOD APK [1.20.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Açık dünya oyunlarını seviyosanız, özgür olmak sizin için vazgeçilmez ise bu oyun sizi tatmin edecek.


ATOM RPG 1.20.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter hilesi
  2. Ayarlardan (Özel kodun (Kickstarter) yanında) Kodu girin yazısını seçin, ardından herhangi bir harf girin ve Bitti'yi tıklayın. Tüm paralı olan karakterler açılacaktır.

ATOM RPG , yalnızlık ve ıssızlık hissiyle kıyamet gibi bir dünya ortamında ATENT GAMES LTD tarafından geliştirilen bir rol yapma macera oyunudur. Oyunun macera ve aksiyon unsuru, 120'den fazla konum ve oyuncuların keşfetmesi için birçok içerikle öne çıkan özelliktir. Çoğu oyun, oyunculara tehlikeli, yalnız ve sınırsız yolculuklar sunan dünyalar ve hikayeler geliştirmek için kıyamet dünyasının bağlamını kullanır. Tabii ki hikaye, oyuncuları taşıdığı, işlevi keşfettiği ve oyunun sunduğu tüm özü deneyimlediği için bir anahtardır. ATOM, oyuncuların harika bir deneyim için gerçekçilik ve canlı 3D grafiklerle diğer tüm kıyamet rol yapma oyunlarının tüm unsurlarından keyif almasını sağlar.


ATOM RPG v1.20.3 MOD APK


ATOM RPG devasa ve yoğun bir oynanışa sahiptir; oyuncuların bile tüm işlevlerini ve büyüklüğünü keşfetmek için en az 60 saate ihtiyacı olacaktır. Bu, oyunun sonsuz görünmesini sağlar ve oyuncuların açık dünya rol yapma macera oyununun tüm özünden zevk almasına yardımcı olur. ATOM'un harap olmuş bir dünyasında oyuncular her yere gitmek, hikayeyi tamamlamak, çeşitli düşmanlarla savaşmak, ticaret yapmak, inşa etmek ve hayatta kalmak zorunda kalacak. En çok göze çarpan şey, oyunun savaş mekaniğinin birçok unsurdan etkilenmesi, oyunu her zamankinden daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmesidir. Ayrıca, birinci nesil oyunların sürükleyici doğasını gösteren çoktan seçmeli bir diyalog öğesinden bahsedilecektir.


ATOM RPG 1.20.3 Hile Apk


ATOM dünyası, haritaya dağılmış 120'den fazla konum ve sayısız gizli ödül ile açık dünya formatında geliştirildi. Oyunun konusu, oyuncuları yüksek nüfus yoğunluklarına ve dikkat çekici gelişmeye sahip büyük yerlere götürecek. Öyle olsa bile, yol boyunca, oyuncu yanlışlıkla küçük yerleri keşfedebilir, keşfedebilir ve yolculuk için daha fazla ödül almak için buraları temizleyebilir. Ayrıca, haritada bazı özel yerler tespit edilebilir, ancak oyuncu içeriye girmesi gereken önemli faktörlerin seviyesi ile sınırlıdır.


ATOM RPG 1.20.3 Karakter Hile Apk


ATOM'un savaş mekanizması, oyuncuların stratejiler geliştirmesi, öğeleri kullanması ve kazanmak için şansa bağlı olması gereken gerçek zamanlı ve sıra tabanlı mükemmel bir kombinasyondur. Oyuncu, tespit edildiğinde veya doğrudan kafa kafaya savaşa girebilir, ancak oyuncu yine de gizlice hareket edebilir ve düşmanları gizlice öldürebilir. Dahası, oyunun arayüzü, önceki nesil sıra tabanlı oyunların tarzını gösterecek şekilde ince ayar için tasarlanmıştır. Sadece dövüşmekle kalmaz, oyuncu çevredeki hemen hemen her şeyle etkileşime girebilir, öğeleri bulmak için tüm kalıntıları araştırabilir ve analiz edebilir.


ATOM RPG Türkçe Yama


Oyunun kaynakları ve ekipmanı sonsuz görünüyor. Oyunda bile 150'den fazla silah var, zırh veya destek ekipmanı gibi diğer ekipmanlardan bahsetmeye gerek yok. Çok çeşitli silahlarla, oyuncular hayatta kalmak için yüzlerce farklı stratejiye sahip olacak. Bununla birlikte, uzun menzilli silahlar için, oyuncunun karşılık gelen mühimmata sahip olması gerekir ve ağırlık nedeniyle taşıyacak miktar sınırlı olacaktır. Silahları, eşyaları ve ihtiyaçları ya da görev eşyalarını donatmaları gerektiğinden, çanta düzenlemek de oyuncular için büyük bir zorluktur.


ATOM RPG APK Son Sürüm indir


Görev sistemi en önemli ATOM unsurudur, çünkü her yerleşim bölgesi mevcut yaşam ve diğer şehir sorunları ile ilgili bir arama sistemine sahip olacaktır. Oyuncular, görevleri ana gelir kaynağı olarak görebilir veya itibarlarını artırabilir; birçok görev bile birçok çeşitli ödülü almak için sonsuza kadar tekrarlanabilir. Görev birkaç kategoriye, hatta bir zincir görev sistemine bölünmüştür ve oyuncuların, ana hikaye ile ilerleme hedefini tamamlamak için her yere gitmeleri gerekir.


Atom Rpg android apk


Karakter geliştirme sistemi, kıyamet sonrası macera oyunlarını içerir ve oyuncuların benzersiz hayatta kalma ve dövüş stillerini geliştirmelerine olanak tanır. Karakterlere özgü beceriler, kategorilere ve uzmanlıklara ayrılmıştır ve oyuncuların yerel halka adanmış herhangi bir alanda uzman olmalarını sağlar. Ayrıca oyuncular yakın dövüş, küçük silahlar ve ağır silahlar gibi bir veya daha fazla silahta ustalaşabilirler. Ayrıca oyuncular, savaş performanslarını veya hayatta kalmalarını büyük ölçüde artıran her seviyede özel bir avantaj elde edecekler.


Atom Rpg Para Hile Apk


ATOM RPG, insan hayatını harabe halindeki bir dünyada göstermek için dramatik ve şiddetli bir hikayenin eşlik ettiği geniş ve çeşitli oynanışa sahip bir açık dünya rol yapma macera oyunudur. Oyunu her zamankinden daha zengin hale getirmek için karakter sistemleri, silahlar, görevler ve çevreyle etkileşim gibi sistemleri de öne çıkarıldı. ATOM ayrıca, oyuncuların düşmanları ve ekipmanlarını daha iyi görebilmelerine ve daha iyi gözlemlemelerine olanak tanıyan ayrıntılı ortamlar ve karakterler oluşturma becerisine sahip canlı 3D grafikler kullanır. Tüm ATOM içeriği birinci sınıftır ve oyuncuların en iyi sürükleyici deneyimleri yaşamalarını sağlar, hatta onlara kıyamet sonrası bir oyunla yeni bir konsept verir.


ATOM RPG'yi İndir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun World Truck Driving Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar