Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 1 Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 2 Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 3 Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 4 Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 5 Draw Climber Para Hileli MOD APK [v1.15.00] 6

Draw Climber Para Hileli MOD APK [1.15.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oynadığın en komik yarış. Sıkıştığınızda geçmek için başka bir şekil çizebilirsiniz!


Draw Climber 1.15.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Draw Climber, VOODOO tarafından yayınlanan yeni bir oyundur. Bu oyun piyasaya sürüldükten sonra çekici oynanışı nedeniyle çok sayıda oyuncu tarafından hemen sevildi. Diğer VOODOO oyunlarından farklı olarak, bu oyun paralel yarış pistlerinde oyuncuların yaratıcılığını rahatlatmayı ve onlara meydan okumayı amaçlamaktadır. Oyuncular ayrıca birinciliği kazanmak için gerçek zamanlı yarışlarla başkalarına meydan okuyabilir. 


Draw Climber v1.15.00 MOD APK


Draw Climber, oyuncuların zaman ve yaratıcılık yarışıdır. Oyuncu rakibini bulduktan sonra paralel çizgilerle tasarlanmış bir alana getirilecek. Bu hatlarda havada yüzen küpler olacak. Bu küplerin ortasında sürekli bir dönme ekseni olacaktır. Ekranın altında, oyuncuların küpleri için bacakları çizebilecekleri bir alan olacak. Bir oyuncunun çizimi ne kadar kavisli olursa, küpün hareket hızı o kadar yüksek olur.


Draw Climber 1.15.00 Para Hile Apk


Ancak, pistin arazisi çok karmaşık olduğundan ve üstesinden gelmek için uygun bir çift ayak gerektirdiğinden yarışı tamamlamak kolay değildir. Bu oyun sadece oyuncunun beynine değil, aynı zamanda oyuncunun refleks hızına da meydan okur. Herhangi bir oyuncu uygun bir çizim yapar ve araziye uygun bacaklar oluşturursa, o zaman yarışı kazanır. Dahası, oyuncunun çizim hızı, küpleri için hızlı ayaklar oluşturmak için hızlı ve doğru olmalıdır.


Draw Climber 1.15.00 Altın Hile Apk


Bu oyunun grafikleri oldukça basit ve 3 boyutlu olarak tasarlandığından yarış daha çekici hale gelecektir. Bir oyuncu bir vuruş yaptıktan sonra bile, hemen bir 3B modele dönüştürülecek ve bir anlık gecikme olmadan hemen çalışacaktır.


Draw Climber Hile Apk


Oyuncular, karmaşık ve sıra dışı gelişmelerle dolu arazide yarışlar yapacaklar. Diğer bir deyişle, oyuncular olan hiçbir şeyi tahmin edemezler ve sadece üstesinden gelmek için doğaçlama yaparlar. Bu oyunda hız kazananı belirleyecek, oyuncular doğru bacakları oluşturdukları sürece rakibi yenip kazanabilirler.


Draw Climber'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Robot Warfare APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar