CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 1 CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 2 CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 3 CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 4 CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 5 CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [v4.3.1] 6

CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [4.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yarış oyunları hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Arabalarınızı özelleştirin, dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışı sürükleyin ve şehri ele geçirin!


CSR Racing 2 4.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Ücretsiz alışveriş
  2. - Tüm arabalar açık
  3. - Para hilesi  (Harcadıkça artar)
  4. - Altın hilesi (Harcadıkça artar)
Menü modu:
  1. - Limite indirilen fiyatlar (1 $ / altın)
  2. - Alışveriş yaparken, altın ve para düşmez
  3. - Benzin azalmaz
  4. - Arttırılmış RP ödülleri

NOT : Hileleri kullanırken banlanabilirsiniz. Dikkatli olun.

 

CSR Racing 2 v4.3.1 MOD APK


Süper otomobiller söz konusu olduğunda hız her zaman düşündüğümüz şeydir. Ve eminim ki bu makaleyi okuyan sizlerin de etkileyici güzelliğe sahip güçlü süper otomobile özel bir sevginiz var. Tabii ki, bu süper arabaların değeri asla düşük değildir ve bizim için bir tane ödemek zor. Yani, bu tutkuyu kesinlikle başka bir şekilde tatmin etmeliyiz. Ve doğru tahmin ettiniz, her zaman giriş makalelerinde getirdiğim şey ilgi çekici oyunlar hakkında (çoğunlukla telefonlar için oyunlar). Peki sizce şu anda en çekici yarış oyunu teması hangisi? Bence CSR Racing 2 mobil yarışların zirvesi için mükemmel bir oyundur. NaturalMotionGames tarafından geliştirilen CSR Racing 2, bize hem grafik hem de içerik olarak harika bir deneyim sunuyor. Bu oyunun misyonunun dünyanın dört bir yanındaki oyun meraklılarının hızını tatmin etmek olduğu söylenebilir.


CSR Racing 2 4.3.1 Para Hile Apk


4 veya 6 farklı yarışmacıyı kazanmak için yarışacağınız diğer yarış oyunlarından farklı olarak, CSR Racing 2 size Drag Race yarışlarıyla daha dramatik bir deneyim getirecek. Evet, oyun tamamen gerçek hayattaki Drag Race yarışlarının çekiciliğinden ilham alıyor. Bu sayede, bu oyunun kontrolü her zamankinden daha kolay ve eğlenceli hale geliyor. Maç arayüzüne girerken, rakibinizde yalnızca bir tane var ve sizin göreviniz bitiş çizgisine doğru en hızlı olanı hızlandırmak. Bunu yapmak için oyuncuların arabanın devrine alışması gerekiyor. Başlangıç ​​çizgisinin gerisinde olur olmaz, gösterge panelinde, hız yapmaya uygun olduğu düşünülen Yeşil Bölge adı verilen bir döngü olacaktır. Devirleri Yeşil Bölgede mükemmel bir şekilde tutabilirseniz, yarış sireni çalmaya başlar başlamaz araç bitiş çizgisine hızlanmak için en iyi durumda olacaktır.


CSR Racing 2 4.3.1 Altın Hile Apk


Bu sayede hedefe yarattığınız avantaj da rakipten daha yüksek olacaktır. Elbette, bu şiddetli yarışın sadece ilk adımı. Aslında, arabayı en hızlı hıza çıkarmanın bir yolunu bulmak hepsi bu olmayabilir, ayrıca Needle Yeşil Bölgedeyken Vites Değiştirmeyi de öğrenmelisiniz. Bu noktada Green Zone aracın Redline'ı ile ilgili olacak ve bu aşamada Shift yapmazsanız araç daha hızlı hızlanamayacaktır. Oyunu daha ilginç hale getirmek için oyuncular, oyun geliştiricisi tarafından oluşturulan Kampanya sistemiyle görevlendirilecek. Ve oyuncunun deneyimleyeceği olay örgüsü içeriği, karakterin Drag Race'de en hızlı adam olma sürecidir. Aynı zamanda karakterinizin şehirdeki en yüksek gücü elinde tutmasına yardımcı olacaksınız.


CSR Racing 2 apk hile


Çoğu insan için, bu oyunun oynanışı muhtemelen çekici değildir. Ancak bence bu oyun, bu oyunun getirdiği diğer çekici özellikleri vurgulayan en önemli özellik. Bence süper araba sistemi, oyunun getirdiği en önemli özellik. Çünkü klasikten moderne neredeyse tüm otomobiller, yüksek mükemmellikle çoğaltılmış üreticidir. Her aracın birkaç benzersiz özelliği olacak ve beş farklı Lastiğe ayrılmıştır. Otomobillerin düzeni de oldukça basit, Tire 1 yüksek hıza sahip olmayan orta arabalar içerecek ve Tire 5 dünyadaki en pahalı süper otomobillerin birçoğunun birleşimidir. Burada LaFerrari, McLaren P1, Koenigsegg One, Bugatti EB110 SuperSport ve daha fazlası gibi ünlü süper arabalara hayran kalacaksınız. Bu oyunun telefonda en çok süper otomobil sayısına sahip yarış oyunlarından biri olduğu söylenebilir. Sadece bu değil, oyun geliştiricisi oyuncuyu memnun etmek için sürekli olarak yeni araçlar güncelliyor. 


CSR Racing 2 Apk hile nasıl indirilir?


Daha önce de belirttiğim gibi CSR Racing 2, oyunun kampanya sisteminde size birçok heyecan verici görev getiriyor. Bu oyundaki görevlerin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını teyit edebilirim, çünkü oyundaki tüm görevler oyuncunun bu oyunda neredeyse tüm süper arabaların kilidini açabileceği şekilde tasarlandı. Ve inanın bana, bu büyüleyici oyunda en hızlı olmanız kesinlikle çok uzun zaman alacak. Ayrıca, oyunun daha önce bahsetmediğim başka bir oyun modu var, bu Multiplayer modu. Bu oyun modu, oyunda çok fazla farklılık oluşturmaz, sadece dünyadaki diğer sürücülerle rekabet etmenin bir yoludur.


CSR Racing 2 hile 2022


Aslında, CSR Racing 2'nin grafik arka planını tek bir Muhteşem kelimeden daha iyi anlatacak bir kelimem yok. Asphalt 9 kadar ünlü bir oyunla karşılaştırıldığında, muhtemelen CSR Racing 2'yi tercih ederim. Görüntü kalitesi, fiziksel efektler ve ışık efektleri açısından hepsinin biraz daha gerçekçi olduğu söylenebilir. Bu oyunun gerçekten telefonlara yönelik bir oyun olmadığını hissedeceksiniz, belki PC / Konsol platformu için bir oyun gibi. Söylediklerimi daha iyi hissetmek için, deneyimlemek için bu oyunu telefonunuza indirmelisiniz.


CSR Racing 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun DRAGON BALL LEGENDS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar