Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 1 Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 2 Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 3 Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 4 Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 5 Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [v2.25.1] 6

Spotlight X Room Escape ipucu Hileli MOD APK [2.25.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Spotlight oyun serisi, yeni hikaye kıvrımları ve paralel hikaye ile geri dönüyor.


Spotlight X Room Escape 2.25.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız İpucu hilesi
Spotlight X Room Escape, yayıncı Javelin Ltd.'nin hit ürünü olan Spotlight serisinin bir oyunudur. Oyun, oyuncuların çok düşünmesini ve çıkış yolunu bulmak için birçok alternatif denemesini gerektiren çok çekici bir oynanışa sahiptir. Oyunda oyuncuların çözmesi gereken birçok bulmaca var ve sadece her bulmacayı çözerek çıkış bulunacak. Çoğunun ipuçları var. Son soruyu ele almak için bu ayrı parçaları birbirine bağlayın. Oyun biraz gizemli ama o kadar da korkutucu olmayacak. 


Spotlight X Room Escape v2.25.1 MOD APK


Bir gün uyandın ve aniden kendini garip bir evde hapsolmuş buldun. Bir şekilde buradasın. Ve bir şekilde, tüm çıkışlar kilitlendi. Bunun amacının ne olduğunu ve bu anlaşmanın arkasında kimin durduğunu bilmesen de, buradan çıkmanın bir yolunu bulman gerektiğini biliyorsun. Ama nasıl?


Escape Room APK


Spotlight X Room Escape oynanışı, buradaki her şeyle etkileşim kurmak için dokunulacak. Ortamda çok sayıda ipucu aramanız, ardından bir çıkış yolu bulmak için bunları bir araya getirmeniz gerekir. Örneğin kilitli bir kasa olacak. Oyuncu açmak isterse, doğru kodu girmelidir. Ve elbette, odayı aramanız gereken bir muamma. Yolda, faydalı nesneler bulun ve onları toplayın, çünkü daha sonra size fayda sağlayacaklar. 


Android oyun CLUB escape Room


Bazen, gelecekteki bilmeceleri çözmek için ön şarttır. Bazen onları anahtar olarak kullanmanız gerekir. Bu odada topladığınız verilerin çoğu bir şekilde birbirine bağlı. Ve yine de istemeden mi yoksa birisinin kasıtlı olarak sadece oyununu oynamanız için mi ayarladığını bilmiyoruz. Sadece biliyoruz ki, hızlı gitmezseniz oyun içi karakterleriniz ölecek!


Kaçış Odası Hile apk


Yardımı kullanmak isterseniz ipuçları sağlanacaktır. Bununla birlikte, takıldığınız zamanlarda onlara bakın, çünkü oyunun değeri kendi yolunuzu bulmakta yatar. Şüpheli olun, sonuca varın ve yakından düşünün. Hala herhangi bir veriniz yoksa, yapabileceğiniz her şeyi yapmaya çalışın ve çevre ile çok fazla etkileşim kurun. O zamana kadar ipuçları yavaş yavaş açılacak ve bir çıkış yolu bulmak için onları kullanabileceksiniz.


Escape Room Apk indir


Oyun 2D görüntülerle oluşturulmuştur. Spotlight X: Room Escape çok fazla animasyon içermiyor, çoğunlukla yerleşik fotoğraflar. Oyuncu ortamla her etkileşimde bulunduğunda (örneğin nesnelere tıklayarak), oynatıcı başka bir sahneye yönlendirilir. Oyunun da birkaç etkisi var, ancak bunlar oyunun yalnızca küçük bir bölümünü oluşturuyor. Çoğu, oyuncunun çekmeceleri çekme, mandallama gibi belirli işlemleri yapması gerektiğinde ortaya çıkar. Ancak bir mobil oyun için bu bir avantajdır. Sonuç olarak, oyun ağır değildir ve her oynandığında çok fazla ısı üretmez. Spotlight X: Room Escape'i indirmeyi deneyin ve bugün deneyimleyin!


Spotlight X Room Escape (MOD, Sınırsız İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Krallık Savaşları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar