[MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2]

Puan: 3.00 (Oylar: 4)
[MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 1 [MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 2 [MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 3 [MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 4 [MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 5 [MOD] Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli APK [v6.0.1.2] 6

Lemon Box Simulator Brawl Stars Ödül Hileli MOD APK [6.0.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Brawl Stars oyununda daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olan rastgele ödüllere sahip kutu açma mekanizması.


Lemon Box Simulator Brawl Stars 6.0.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok sayıda oyun içi para birimi almak için mağazaya gidin ve Özel Teklif'e tıklayın.
Brawl Stars, arkadaşlarıyla yüksek tempolu aksiyonu sevenler için gerçek zamanlı bir dövüş oyunudur. Bu oyun ilgi çekici ve büyüleyici bir oynanışa sahip, ancak oyuncuları bu konuda tutkulu kılan bir mekanizmaya sahip. Oyunla daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olan rastgele ödüllere sahip kutu açma mekanizması. Ve bu makale,  oyuncuların rahatlaması için oyundaki tüm Limon Kutularını simüle eden Lemon Box Simulator Brawl Stars uygulamasına atıfta bulunacaktır. Uygulama orijinal oyundan tamamen ayrıdır ve oyuncular Lemon Box Simulator kutusundaki tüm öğeleri orijinal oyuna aktaramazlar.


Lemon Box Simulator Brawl Stars v6.0.1.2 MOD APK


Lemon Box Simulator kutusunun mekanizması basittir: orijinal oyundaki tüm mevcut kutuları yeniden taklit etmek, böylece oyuncular en sevdikleri ödülleri almak için en iyi yeteneği keşfederler. Brawl Stars'ın ödül sistemi canlıdır ve oyuncular bunları yalnızca kutulardan alabilir. Ayrıca birçok farklı kademeye ayrılmıştır. Kutunun nadirliği ne kadar yüksekse, oyuncunun oyunu daha iyi deneyimlemek için ödülü ve cömertliği o kadar büyük olur. Bu emülatördeki tüm kutular orijinal oyunla aynı ödül oranına sahiptir, ancak bunları almak orijinal oyundan farklı olacaktır.


Lemon Box APK Hile


Oyuncu kutuyu açmak isterse, paraya sahip olması ve uygun olmak ve yeni kutular almak için görevler yapması gerekir. Kutunun seviyesi oyuncunun ödüllerini sınıflandırır ve tüm ödüller envanterinde saklanır. Uygulama, etkinlik mekaniğini ve mini oyunları, oyunculara üst düzey kutular alma şansı veren basit aktiviteleri tanıtacak. Orijinal oyunda çoğu karakter, kostüm ve eşya yalnızca kutuyu açarak elde edilebilir. Aynı şey, oyuncunun koleksiyonu genişletmek için daha fazla fırsat bulmak için kutuyu sürekli olarak açması gereken Limon Kutusu Simülatöründe de aynı şeydir.


Hilelin Brawl Stars


Neredeyse tüm Brawl Stars karakterleri kutuda görünüyor ve onları özel kıyafetlerle bir araya getirme şansı bile düşük. Aynı mekanizma, oyuncuların değerli ödüllerle bir kavgacı koleksiyonu oluşturabileceği Lemon Box Simulator için de geçerlidir. Etkileyici olan şey, oyuncuların diğer oyuncularla koleksiyon alışverişi yapabilmeleri veya daha fazla kutu almak için gereksiz eşyalar satabilmeleridir. Lemon Box Simulator'daki Brawl Stars hayranları her zaman tüm kavgacıları ve efsanevi kıyafetlerini toplamak istediler. Dövüşçüler ve oyunun ikonik öğeleri, orijinal oyunda değerli olan her şey, Limon Kutusu Simülatöründe değerlidir.


Brawl Stars karakter Hilesi


Lemon Box Simulator, orijinal oyunun kutu açma mekanizmasını simüle eder, ancak aynı zamanda efsanevi kutuları toplarken oyuncuları rahatlatmak için basit mini oyunlarla birlikte gelir. Mini oyunlar çeşitlidir ve her biri oyuncuyu daha esnek hale getirmek için rastgele oluşturulacaktır. Daha da ilginç olan şey, tüm mini oyunların Brawl Stars ile ilgili olması ve Lemon Box Simulator'un tüm oyuncularına tanıdık bir his uyandırmasıdır.


Lemon Box hile nasıl indirilir?


Lemon Box Simulator sadece fan yapımı bir uygulamadır ve orijinal oyunuyla ilgisi yoktur. Bu nedenle, bu oyundaki tüm öğeler Brawl Stars'a aktarılamaz. Bununla birlikte, oyuncuların kutunun mekanizmasını kavramasına ve premium kutuları her açtıklarında nadir ödüller kazanmalarına yardımcı olabilir.


Lemon Box Simulator Brawl Stars (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Hell Driver APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar