Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 1 Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 2 Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 3 Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 4 Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 5 Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [v3.38] 6

Bloons TD 5 Para Hileli MOD APK [3.38] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ünlü bir Bloons TD franchise'ının bir Kule Savunma oyunudur


Bloons TD 5 3.38 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Ücretsiz Alışveriş
Bloons TD 5, ünlü bir Bloons TD franchise'ının bir Kule Savunma oyunudur, nazik grafikler kullanan basit bir oyundur ve içindeki her şey her yaş için uygundur. Ancak bu kadar popüler olmasının nedeni bu değil, oynanışı onu popüler yapan ve birçok farklı taksitle görünen şeydir. 


Bloons TD 5 v3.38 MOD APK


Oynanış, oyuncuların deneyimlemesi ve keşfetmesi için pek çok şeye sahiptir ve oyunculara oyuncunun taktik yeteneklerini test etmek için çeşitli farklı zorluklar verecektir. Oyuncunun her mücadeledeki görevi, tüm balonların hedefe hareket etmesini önlemek olacaktır. Bloons TD 5 altın hile hedef olarak balonları kullanması komik ama bu balonlar basit değil ve birçok farklı renkte görünecekler. Oyuncunun savunma birimleri sevimli maymunlar olacak ve bu maymunlar ayrıca yol boyunca ortaya çıkan balonların türüne göre birçok farklı varyasyona sahip. Oyuncular, maymunları yol boyunca istedikleri herhangi bir konuma yerleştirebilirler. Oyuncu, her maymunun yetenekleriyle birleşen mükemmel bir savunma stratejisine sahip olmalı ve balonları önlemek için en iyi savunma hatlarını oluşturmalıdır.


Bloons TD 5 Para Hilesi


Balonlar birkaç kategoriye ayrılmıştır ve özelliklerini renkler belirler. Her balon türü yalnızca belirli bir Kule türü tarafından yok edilebilir, bu nedenle oyuncular bir sonraki dalganın bildirimine güvenmeli ve ilgili kuleyi inşa etmelidir. Balonları ve maymunları kullanmak geliştiriciden iyi bir fikirdir, şiddeti azaltır ve çocukların yaratıcılığını teşvik eder. Ve bu oyundaki tüm zorluklar çok karmaşık değil ve her tür oyuncu için birçok farklı zorluk seviyesine bölünecekler. Oyun ayrıca oyuncuların Kuleleri belirli bir yönde yükseltmeleri için özel bir yükseltme sistemine sahiptir. Bloons TD 5, kapsamlı bir yükseltme sistemi ve oyun içi yükseltme sistemi dahil olmak üzere oyuncular için birçok yükseltmeye sahiptir.


Bloons TD 5 Hile Apk


Genel yükseltme sistemi, Kule'nin gücünü artıracak ve oyuncuların her Kule'nin bazı özelliklerinin kilidini açmasına izin verecektir. Her iki oyuncu da bu sistemi kullanabilir ve bir sonraki mücadeleye hazırlanmak veya etkinliğini artırmak için yeni bir Kule açabilir. Yeni kuleler, oyuncunun savunma tarzına bağlı olarak belirli bir dalda yükseltilebilir. Her yükseltme dalının benzersiz bir özelliği vardır ve oyuncuların hepsinin kilidini açması için uzun bir süreç vardır. Süreçte, oyuncular için bazı küçük yükseltmeler de görünecek. Bu küçük yükseltmeler, Kulenin özelliklerini çok değiştirecek. Yükseltme sistemindeki çeşitlilik ve geniş çeşitlilik, bu oyunun artı noktasıdır ve her zaman oyuncuları eğlendirecek bir şeydir.


Bloons TD 5 apk hilesiz


Oyuncunun meydan okuması sürekli olarak zorluk seviyesini artıracak ve hatta arazi ve rengi oyuncu için yeni bir his yaratmak için değişecektir. Yeni balonlar ve sayıları da görünecek ve tabii ki Kule seviyelerinin kilidi açılacak ve oyuncular onları doğrudan yükseltebilecek. Bunların yanı sıra, bu oyunda oyuncuların deneyimlemesi ve keşfetmesi gereken çok şey var. Kule Savunma aşığıysanız, bu oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın.


Bloons TD 5 İndir (MOD, Kilitler Açık / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rope Hero Vice Town APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar