Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 1 Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 2 Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 3 Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 4 Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 5 Match Hit Para Hileli MOD APK [v1.6.13] 6

Match Hit Para Hileli MOD APK [1.6.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bulmacalı bir dövüş oyunudur.


Match Hit 1.6.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.)
  2. Reklamsız
  3. Reklam izlemeden ücretsiz ödülleri alabilirsiniz.
Match Hit, isteğinize göre oluşturulmuş popüler ve eğlenceli bir Bulmacadır. İndirilecek ve önünüzde modlarla en son güncellemesi! Bugüne kadar 10.000'den fazla indirme indiren Match Hit , en popüler Bulmaca oyunlarından biridir. Değiştirilmiş bir sürümüdür. 


Match Hit Hile Apk


Bu oyunda sınırsız elmas, Altın ve iksir ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyun oyunudur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve şehir üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca kendi ordunuzu diğer klanlara saldırtırabilir ve üssünüzü savaşta savunabilirsiniz. Seviye yükseldikçe, yeni kaynaklarınız ve karakterleriniz var. Bu heyecan verici özellikler oyunu ilginç kılıyor.


Match Hit v1.6.13 MOD APK


Bir kahramanın kontrolünü ele aldığınız ve onu çeşitli düşman ve düşmanlarla dolu bir metropolün sokaklarında yönlendirdiğiniz, oldukça sıra dışı, renkli ve inanılmaz derecede bağımlılık yapan üç bulmaca. Düşmanlara, haydutlara ve suçlulara karşı savaşmanız, isabetli saldırılar yapmanız ve rakiplerinizle savaşmanız gereken yer şehrin sokaklarında. Muhteşem sokak dövüşlerine katılmaya hazır mısınız?


Match Hit Para Hilesi


Match Hit oyununda kahramanın darbelerinin tamamen oyun alanındaki üç veya daha fazla toplamanız gereken öğelerin kombinasyonlarına bağlı olacağı bir tamirci bekliyor. Bu bulmaca, oyun alanındaki öğeleri yalnızca dikey ve yatay olarak değil, aynı zamanda çapraz olarak da toplayabilmeniz açısından dikkat çekicidir. Pratikte doğruluğunuzu ve dikkatinizi test etmeye, oyun alanındaki unsurları birleştirmeye ve kahramanınızın çok çeşitli rakiplerle başa çıkmasına yardımcı olmaya hazır mısınız?


Match Hit indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Road Warrior Combat Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar