Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [v2.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [v2.0.4] 1 Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [v2.0.4] 2 Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [v2.0.4] 3 Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [v2.0.4] 4

Dot n Beat Elmas Hileli MOD APK [2.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Düğüm noktası tıkla olan ve geniş bir şarkı koleksiyonuna sahip bu oyunu deneyin.


Dot n Beat 2.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamsız

Şu anda müzik oyunları, eskiden kardeşlerininkinden farklı ve çok daha çeşitli hale geldi. Artık grafiklerinin güzel ve sofistike bir şekilde tasarlandığı oyunları oynayabilirsiniz. Cytus, Deemo, VOEZ, Piano Title gibi sıra dışı oyunlara sahip yeni ve heyecan verici ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz… Sadece birkaç nota ve şarkıya rağmen oyun pazarı Müzik yaklaşık beş yıl önce hareketli hale geldi ve piyasalarda güçlü bir konuma sahip.


Dot n Beat v2.0.4 MOD APK


Dot n Beat yeni bir oyun değil, ancak yine de dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan olağanüstü destek alıyor. Yukarıda çok bahsettiğim isimlerden daha basit bir oynanışa sahip. Ekrana dokunmanız gerekiyor ve bu oyunu iyi oynayabilecek müzikle ilgili bazı hisler var. Ancak mükemmel grafikleri sayesinde oyuncuların dikkatini çekti. En çok oy alan oyunlarla karşılaştırıldığında, sofistike ama anlaşılır bir resim gibidir. "Dot n Beat" çok fazla göz kamaştırıcı renk kullanmıyor. Dahası, sadece kullanıcı etkileşimine ve oynanışa odaklanarak oyuncuların dikkatini dağıtan birçok detayı basitleştirdi.


Dot n Beat Para Hilesi


Elbette bir müzik oyunu olarak "Dot n Beat" geniş bir şarkı koleksiyonuna sahip olmalıdır. Yine de her şey değil, çünkü yarışma aynı zamanda mükemmel animasyonlara sahip etkileşimli bir müzik sistemi sağlamalıdır. Müzik sistemi birçok farklı enstrümanın koordinasyonuna sahip olmalıdır. Yastıklama sesi ve hatta melodiler yaratacaklar. Üreticinin, oyuncunun dokunuşlarıyla etkileşime giren mükemmel notalar oluşturma şekli de övgüye değer.


Dot n Beat Elmas Hilesi


"Dot n Beat" oyunculara oldukça basit bir oyun deneyimi sunuyor. Aslında, Piano Title'a benzer şekilde dokunmatik ekran işlemlerine de dayanır. Oyuncular notaları çok iyi hissetmeli ve doğru ritmi yakalamalı çünkü melodiler çaldığı anda ekrana dokunmak zorunda kalacaklar. Bir ritmi geciktirir ve atlarsanız, kaybedersiniz ve tekrar oynarsınız. Bu yüzden, doğru ve zamanında manipüle edebilmek için melodilere dikkat edin ve dinleyin.


Dot n Beat Kalp Hilesi


Oyun size birçok farklı parça verecek ve her şarkının kendine özgü zorlukları var. Temel olarak, ekrana dokunmanız ve karakterinizin hiçbir yere vurulmadığından emin olmanız gerekecek. Örneğin, oyuncunun ortada delikler olacak şekilde düz bir çizgide gitmesi gereken bir tür problem vardır. Her dokunduğunuzda, bu deliklerden geçeceksiniz. Hizalama süresi iyi değilse duvara çarpabilir. 


Dot n Beat hile apk


Ayrıca dikkatinizi dağıtacak dış güçler de olacak. Bunlar yol boyunca dağılmış elmas boncuklardır. Deliğe girdiğinizde az miktarda boşluk olacaktır. Karar vermek için yaklaşık 1 saniye olacak. Biraz yavaşsanız, elmasları toplayabilirsiniz. Ancak zaman farkı çok azdır, bu nedenle doğru kalibre etmezseniz, yine de “Dot n Beat” tuzağına düşebilir.


Dot n Beat'i İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Dead Ahead Zombie Warfare APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar