World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 1 World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 2 World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 3 World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 4 World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 5 World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [v364] 6

World War 2 WW2 Sandbox Tactics Para Hileli MOD APK [364] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda bir ordu komutanı olarak oynayacaksınız.


World War 2 WW2 Sandbox Tactics 364 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Madalya Hilesi
Tarihi savaşlar bir kez daha hayata geçiriliyor ve oyunculara World War 2 Strategy Games WW2 Sandbox Tactics'te hayranlık uyandıran bir deneyim sunuyor. Oyuncular ünlü savaşlarda general rolünü oynayacak ve diğer birçok ünlüyü bulabilecekler. Buna ek olarak, oyun tamamen stratejiye odaklanır, bu nedenle oyuncuların kazanmak için makul taktikleri düşünmek için zaman harcaması gerekecektir.


World War 2 WW2 Sandbox Tactics v364 MOD APK


World War 2 WW2 Sandbox Tactics oyununda oyuncular, sevecekleri harika bir dünyayı gözlerinin önüne serebilecekler. Ancak aynı zamanda bu haritada oyuncular içeride neler olduğunu görecek ve son derece makul taktikler geliştirecekler. Askerler, tanklar ve görebileceğiniz birçok önemli yer olacak. Yani her şey oyuncuların seviyeyi kazanmak ve önemli yerleri ele geçirmek için kullandıkları taktiklere dayanıyor.


WW2 Sandbox Strategy and Tactics APK -- PARA hilesi


Oyuncunun geniş perspektifi, her bir birlik türünü kontrol edip belirli bir konuma ulaşacağınız yoğun savaşlarda avantajlı olacaktır. Örneğin, belirli bir tür parçaya tıkladığınızda, çıkabilen altıgenler göreceksiniz. Aynı zamanda düşmanı yenmek için kesin hamleler yapmak için ne kadar ileri gidebileceğinizi bilmenize yardımcı olan bir faktördür. Ayrıca bu birlikler bazen saldırır ve haritada belirli bir noktayı inşa etmenize yardımcı olur.


Sandbox Strategy and Tactics kaynak hilesi


Bu oyunun teması tamamen 2. Dünya Savaşı'na odaklanıyor ve bu savaşların bir parçası olacaksınız. Bu oyunda emin bir orduyu kontrol edecek ve tamamen özel görevler gerçekleştireceksiniz. Bu nedenle oyuncuların içlerinde oyuncudan görünen tamamen makul taktiklerle yoğun maçlar yaşamak için çok zaman harcayacakları söylenebilir. Oyuncular haritaya bakacak ve neye öncelik vermeleri gerektiğini bilecekler. 2. Dünya Savaşı'nda oyuncular, hangi görevlere öncelik vermeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olacak bir öğeye sahip olacaklar. Binaların veya askerlerin renkleri iki ana renge sahip olacak: oyuncular için mavi ve düşmanlar için kırmızı. Spesifik olarak, bazı durumlarda belirli bir binayı işgal etmek için zaman harcayacaksınız ve tamamladıktan sonra birlikleriniz de kademeli olarak kampanyanın başarısının bir işareti olarak görünecek.


WW2 Sandbox Strategy and Tactics Madalya Hilesi


Bu oyundaki her birlik türü, oyuncunun komutuna göre hareket eder ve hareket aralığını bilirsiniz. Birlikleriniz hakkında bilgi sahibi olmalısınız çünkü arka arkaya saldırmayacaklar, sadece tek bir saldırıya saldıracaklar. Özellikle düşmanların olduğu bir bölgeye asker gönderip onlara saldırdığınızda düşmanın kan kaybettiğini göreceksiniz ve iki taraf birbirine tamamen yakın olsa da birlikleriniz saldırmaya devam etmeyecek. Bu yüzden aldığınız her taktikte dikkatli olun.


WW2 APK -- PARA hilesi


2. Dünya Savaşı oynama sürecinde birçok farklı alana gideceksiniz ve içlerinde işgal edilebilecek birçok alan olacak. Aynı zamanda kolayca görebileceğiniz görünen komutlarla neler yapabileceğinizi de biliyorsunuz. Örneğin, üssü korumak ve görevi gerçekleştirmek için gerekli olduğunu düşündüğünüz diğer efektlere sahip bir bina inşa edeceksiniz. Ayrıca bu oyunun içinde farklı generaller de oluyor.


Sandbox Strategy and Tactics Hile Apk


Oyuncuların birçok farklı faktör arasından seçim yapması gerekecek ve bu oyunda her seçim bazen belirli miktarda kaynak tüketecektir. Ayrıca karşınıza bir şampiyon çıkarsa onları görmezden gelemezsiniz. Onları birliklerinize koyduğunuzda sonuç, her bir generalin özel buff efektlerini almaktır. Bu aynı zamanda oyuncunun elde edebileceği ve düşmandan üstün olmanıza yardımcı olacağı avantajdır.


Sandbox Strategy and Tactics apk indir


Birçok farklı göreve katılacaksınız, bu da bu oyunda ilerleme kaydetmenizin yolu. Ek olarak, bazı durumlarda bu oyunda maçı desteklemek için yeni güçlendirmeler alabilirsiniz. Özellikle, bu oyunda yeni tankların kilidini açabilir veya belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Oyuncuların, güçlerinin her zaman korunmasını sağlamak ve düşmanı yenmek için birçok yol alacağı söylenebilir.


World War 2 WW2 Sandbox Tactics hile nasıl yapılır


Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular kesinlikle kolay olmayan hedeflerle belirli sayıda görev alacaklardır. Dünya Savaşı bu oyundaki maçlara ilham veriyor, bu yüzden kesinlikle herkes bazı tanıdık yerler veya ünlü generallerin isimlerini görecek. Ayrıca katıldığınız her fraksiyon için o fraksiyona özel kampanyalar olacak. Böylece tarihteki tamamen ünlü savaşlara katılabilirsiniz.


World War 2 WW2 Sandbox Tactics indir (MOD, Sınırsız Para / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Construction City 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar