City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 1 City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 2 City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 3 City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 4 City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 5 City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [v2.1.6] 6

City Fighter vs Street Gang Mega Hileli MOD APK [2.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Suçla savaşan bir savaşçı portakal suyu içmek istiyor ama birisi evine girip tüm meyve sularını çaldı.


City Fighter vs Street Gang 2.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MENÜ MODU

  1. Tanrı Modu
  2. Tek Vuruşta Öldürme hilesi
  3. Hız Hilesi

NOT:

  1. Çevrimiçi modda çalışmaz, etkinleştirilirse düşman da oyuncuyla aynı olur
  2. Oyunu açarken ekran siyahsa oyunu kapatın ve yeniden başlatın. Bu oyundan mı yoksa modumdan mı kaynaklı bilmiyorum.
City Fighter vs. Street Gang, suç savaşçıları ve gangster grupları arasındaki ünlü aksiyon dövüş oyunudur. Düşmanı yenmek için Karatedo, Kung Fu, boks, Muay Thai ve Kickboks gibi benzersiz becerilerinizi ve dövüş stillerinizi gösterebilirsiniz. Çekici göğüs göğüse dövüş ve benzersiz bir hikaye ile bu heyecan verici rol yapma oyunu size harika eğlence anları sunar. Gerçekçi yumruklar ve tekmeler deneyimleme şansı için oyuna girin.


City Fighter vs Street Gang v2.1.6 MOD APK


Bir suç savaşçısı portakal suyu içmek için evine girdiğinde birinin tüm meyve suyunu çalmak için evine girdiğini öğrendiğinde, sokak çetesinden başkası değildir. Patronları için dünyanın her yerinden tüm meyve sularını aldılar. Bu yüzden, portakal suyunuzu ve şehirdeki diğerlerinin suyunu geri almak için o hırsızlara ve gangsterlere karşı savaşmak için ayağa kalkmalısınız.


City Fighter vs Street Gang Para Hilesi


Güçlü bir sokak dövüşçüsü olmanıza yardımcı olmak için, City Fighter vs. Street Gang size yumruk atma, tekmeleme, yakalama, fırlatma, düşmanların karşı saldırılarından kaçma gibi çeşitli saldırı ve savunma teknikleri sağladı, onları kolayca yenmenize yardımcı oldu. Öfke devam ederken, portakal suyunuzu alan haydutları, gangsterleri yakalayabilmek için şehrin kargaşasında kendinizi acımasız ve dramatik bir savaşa hazırlamalısınız. Savaşın sonuna kadar hayatta kalan kahraman olmak için cesurca savaşın. Gerçek dövüş deneyimi ve becerileri ile oyun sizi sürprizden sürprize götürecek.


City Fighter vs Street Gang Hız Hilesi


Oyundaki karakterler ve şehir ortamı, canlı bir 3D animasyon tarzında tasarlanmıştır ve oyunculara oynarken daha gerçekçi bir his verir. Bu büyüleyici grafik dünyasında savaşacak ve büyük çatışmalar yaşayacaksınız. Ayrıca, City Fighter vs Street Gang'ın arka plan sesi, oyuncunun yumruklar, nefes sesleri, tekmeler gibi aksiyon seslerini vurgulamak için çok küçüktür, … oyuncuları rollerine daha fazla kaptırır. Oyun basit ve sezgiseldir, bu da oyuncuların erişmesini kolaylaştırır.


City Fighter vs Street Gang Apk Hile


Karakteriniz için yeni silahlar keşfetmek ve donatmak için City Fighter vs. Street Gang'da bulunan kutuları açın, karakterinizin düşmanları daha kolay ve hızlı bir şekilde yenmesine yardımcı olun. Ayrıca, daha fazla güç için mahalleye dağılmış muzları yiyerek savaşlarda daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olun. O gangsterlerden portakal suyunu geri aldıktan sonra, değiştirip savaşa katılmak için daha fazla yeni savaşçının kilidini açabilirsiniz.


City Fighter vs Street Gang Apk indir


Ayrıca düşmanlara saldırmak için yerden çeşitli silah ve teçhizatları toplayabilirsiniz. Seviyelerde ilerledikçe, daha güçlü ve daha hızlı yenmek için sağlığınızı, delme gücünüzü, tekme gücünüzü ve karakterinizin tekniklerini ve silahlarını yükseltin. Oyuncular, ekranın sol tarafında yer alan hareket çubuğu ve ekranın sağ tarafında bulunan beceri notları ile karakterlerini kolaylıkla kontrol edebilirler. Kontrol sisteminin bu düzeni, oyuncuların onu daha basit ve rahat kullanmalarına yardımcı olur. Ek olarak, City Fighter vs. Street Gang'ın nihai retro oyun stili, oyunculara gerçek dövüş deneyimleri verecek ve gangsterlerle savaşmak için güçlü savaşçılar olacak.


City Fighter vs Street Gang indir (MOD, Tanrı Modu / Tek Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Archery Master 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar