Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 1 Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 2 Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 3 Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 4 Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 5 Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 6

Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [11.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cevaplamanız için her zaman kolaydan zorlu seviyelere kadar bulmacalar vardır.


Cuties 11.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Ödülü istediğiniz kadar alın!
Cuties dünyasının kapısını açın (MOD, Sınırsız Ödül)  ve bulmacaları çözmeye, yeni seviyeler çözmeye ve yaratıkların evlerini yeniden inşa etmelerine yardım etmeye başlayın. Yeni özelliklerle klasik bulmaca oyununa dalın; layık ödüller alacaksınız. Bu ödül size ne yardımcı oluyor? Hadi birlikte öğrenelim!


Cuties v11.6.0 MOD APK


Sadece eğlenceli bir oyun değil, Cuties aynı zamanda çürümüş ve tozlu bir evin yeniden inşa sürecinin hikayesidir. Görünüşe göre uzun zamandır tüylü yaratıklar onu ziyaret etmemişti. Onları temizlemelerine, evi yenilemelerine ve sonra onları almalarına yardımcı olacak kişi siz olacaksınız. Ama önce, daha fazla jeton ve eşya kazanmak için birkaç şey daha yapmalısın. Örneğin, geleneksel yapbozlar oynayarak farklı meyvelerle dolu bir tahtayı çözün, aynı renkteki meyveleri yok ederek toplayın.


Cuties Ödül Hilesi


Bulmacaları çözdükten sonra, ekip belirli miktarda bonus verecek ve bunları alma olasılığınız en yüksek olan sizsiniz! Alışveriş yapmak için altın kullanın. Tüylü yaratıkların evi için doğru mobilyayı seçmenin zamanı geldi. Evi istediğiniz eşyalarla doldurun. Çok şirinler, değil mi? Onlara yardım etmek için harekete geçelim! Gördüğünüz gibi, çok fazla kar varken, yaşam belirtisi yok, Cuties'in kurtarılması gerekiyor. Onlara acıyarak bakın; Size verilen görev, kışı atlatmak için sıcak ve korunaklı bir yer bulmalarına yardımcı olmaktır. Altın toplama girişimleri bundan sonra çalışır. Daha fazla ev inşa etmeye devam edin ve daha fazla yaratığa yardım edin. Seni görmekten mutlu olacaklar ve bunu dans ederek gösterecekler. Zeki ve kurnaz yapıları ile altın ve mücevher toplama sürecinde de size çok yardımcı olacaklardır.


Cuties Para Hilesi


Cevaplamanız için her zaman kolaydan zorlu seviyelere kadar bulmacalar vardır. Bu Cuties'in hayatının bir parçası. Bireyler arasında mantıklı düşünme ve dayanışmayı geliştirmek için her zaman fırsatlar yaratırlar. Neyi hedefliyorlar? Anlamak için yüzlerce seviyeden geçelim. Ve elbette, düzenli olarak yeni seviyeler eklenecektir. Hepsinin üstesinden geleceğinizden emin misiniz?


Cuties Apk Hile


En önemli şey yenilikçi düşünme, çabukluk ve erken kavramadır. Klasik bulmaca oyununa dayalı olarak, aynı meyveleri üç veya daha fazla meyve içeren bir sıraya yerleştirerek yeteneğinizi gösterin. Her seviye farklı bir bulmaca olacak. Bakalım sonuçları göz alıcı patlamalar ve her büyük patlamadan sonraki bonus miktarı!


Cuties Apk indir


En keyifli deneyimi yaşayacağınızı ve Cuties'in göndermek istediği mesajı alacağınızı umuyoruz. Şu anda birçok platformda ve cihazda mevcut ve müşteriler için sorun yaşamamak için oyun düzenli olarak güncellenecektir. Tüylü yaratıklarınızı inşa etme ve inşa etme süreci güzel sonuçlarla tanınacaktır. Onların dünyasına gelirken en iyi deneyimi yaşamanızı dilerim!


Cuties indir (MOD, Sınırsız Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Vegas Crime Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar