Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0]

Puan: 4.80 (Oylar: 10)
Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 1 Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 2 Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 3 Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 4 Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 5 Hungry Shark Evolution Elmas Hileli MOD APK [v10.1.0] 6

Hungry Shark Evolution Para Hileli MOD APK [10.1.0] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin. Köpekbalığı çok aç ve doyması gerekiyor.


Hungry Shark Evolution 10.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
MENU MOD özellikleri

  1. Ölümsüzlük (oyun başlamadan önce dahil)
  2. Yüksek hasar (oyun başlamadan önce açılır)
  3. Sonsuz altına hücum
  4. Sonsuz dayanıklılık (oyun başlamadan önce açın).

Feeding Frenzy konusunda tutkuluysanız, Hungry Shark Evolution'ı kesinlikle seveceksiniz . Bu oyun tartışmasız gelmiş geçmiş en başarılı takip oyunlarından biridir. Aslında bu ünlü oyun şirketi Ubisoft'un bir ürünü, bu yüzden başarısı çok da garip değil. Oyun grafik açısından çok iyi bir şekilde yatırıldı, bu yüzden oyuncu da buna sempati duyuyor. Ek olarak, oyun da sürekli olarak geliştirildi, böylece oyuncular sıkılmıyor. Siz de köpekbalığının gücünü beğendiğinizi hissediyorsanız bu oyunu bir kez denemelisiniz. Oyunu oynamak, Feeding Frenzy oynamaktan daha hızlı, daha güçlü ve daha gergin olacaktır.


Hungry Shark Evolution v10.1.0 MOD APK


Hungry Shark Evolution, oyuncuların bir köpekbalığını kontrol etmesini sağlar. Aslında, bu sadece normal bir köpekbalığı ama sorun her zaman aç olmasıdır. Ölmek istemiyorsa köpekbalığının neden her zaman yeniden şarj olması gerektiğinden emin değilim. Çünkü ekranın sol üst tarafında Yaşam Puanı çubuğu var. Avlanmayı bırakırsanız hızla tükenecektir. Avı yakaladıktan sonra, LP tekrar artmaya devam edecek. Sürekli yemek yiyerek bu barın tükenmesini önlemelisiniz. Bir süre sonra yiyor ve içiyorsun, köpek balığın güçlenecek. Yani gelişecek ve büyüyecek, daha hızlı yüzecek ve daha acı verici ısıracak. Genelde bu oyundaki tüm göreviniz yemek yemektir.


Hungry Shark Evolution 10.1.0 Para Hile Apk


Bu oyunun mekanizması sizin için alışmanız oldukça kolay. Örneğin, Frenzy'yi beslerken, oyundaki balık avı fare imlecinize göre hareket edecektir. Hungry Shark Evolution'da fare imleci yerine parmağınız görevi yapacak. Kontrolü ele alabilmek için ekrana dokunmanız ve orada tutmanız yeterlidir. Parmağınızın hareket ettiği yerde köpekbalığı oraya hareket edecek. Genel olarak, engellerden kaçınırken daha küçük balıkları yiyebilmek için biraz zor olmanız gerekir.


Hungry Shark Evolution 10.1.0 Elmas Hile Apk


Oyundaki indeks sistemi de takip etmeniz oldukça kolay. Ekranın sol tarafında oyunda hayatta kaldığınız zaman olacak. Genelde açlıktan ölmediğiniz sürece bu oyun siz sıkılıncaya kadar devam edecektir. Her köpekbalığının farklı bir yeteneği vardır. Yeterince enerji depoladığınızda, bu beceri harekete geçmenize izin verecektir. Genellikle, köpekbalığının hızını, güçlü ısırmayı büyük ölçüde artıracak ve ayrıca belirli engel türlerine karşı bağışıklığa neden olacaktır. Yıldız, attığınız puanların sayısıdır, saat var olduğunuz zamandır, kazandığınız altın ve elmaslar da ekranda gösterilir.


Hungry Shark Evolution Son Sürüm Apk


Oyuna girdiğinizde okyanusa çok benzeyen ama aynı zamanda kıyıdan çok da uzak olmayan bir yere bırakılacaksınız. Oyuncular, normal balıklar gibi küçük avları avlamak için köpekbalığını kontrol edecekler. Bu balıklara yaklaştığınız sürece, onları otomatik olarak yerler. LP'niz biraz artacak. Ancak bir süre yemedikten sonra düşecektir. İnek ne kadar büyükse, LP de o kadar yüksek olur. Dev bir avla karşılaştığınızda, aptalca dalmayın ve onu öldürmeyin. Bazen bunlar karşı saldırıya geçmek ve sizi öldürmek için yeterlidir.


Hungry Shark APK -- PARA ve elmas hilesi indir


Oyundaki alanlar oldukça eğlenceli, çünkü içinden sıkabileceğiniz çok fazla aksiyon yaratıyor. Yaşadığınız sürece orijinal yerinden farklı yerlere gidebilirsiniz. Dahası, bu oyundaki köpekbalıkları daha fazla insanı öldürmek için karayı silebilir. Özel bir nokta ekleyin, becerilere sahip olduğunuzda, onu gökyüzüne uçmak ve kuşları yakalamak için kullanabilirsiniz. Daha sonraki bazı seviyeler için, ayrıca evrende macera olan Dünya'dan uçabilirsiniz.


Hungry Shark Evolution APK hile indir 2023


Oyun size deneyimlemeniz için 30'dan fazla farklı köpek balığı türü verecek. Elbette, bu türler ücretsiz değildir, ancak bunların kilidini açmak için para depolamanız gerekir. Bu para, o hedefleri öldürdüğünüzde gelir. Hedef ne kadar büyükse, toplayacağınız para o kadar yüksek olur. Bir para birimi de var, taşlar. Bu para birimini kullanmak daha kolay ve daha hızlıdır çünkü bunlar oyuna yatırdığınız gerçek paradır. Hemen deneyimlemek isteyeceğiniz kadar pahalı olan köpek balıkları bu yöntemi kullanabilir.


Hungry Shark Evolution indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas)


Bir önceki android oyun Stick War Legacy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Hungry shark evolution"

Batuhan uzun

2 yıl önce

Giriş yap

"Hungry shark"

Meme

3 yıl önce

İyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar