MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 1 MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 2 MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 3 MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 4 MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 5 MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 6

MetroLand Para Hileli MOD APK [1.10.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Subway Surfers alternatifi olabilecek potansiyele sahip bir koşu oyunu.


MetroLand 1.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
MetroLand, çeşitli modern teknolojilere sahip modern ve hareketli şehirlerde büyüleyici bir konsepte sahip bir arcade koşu oyunudur. Ayrıca, oyunu geliştirirken ve oyunculara yüksek tempolu kovalamacalarda sürükleyici bir deneyim sunarken herkese daha klasik mekanikler sunar. Oyuncu sürekli koştuğunda veya onlara gelen tüm engelleri atlattığında birçok oyun sürprizi de açılacak.


MetroLand v1.10.0 MOD APK


MetroLand'in oynanışı, oyuncuların büyük bir şehirde kovalamacalardan kaçmak için sadece karakteri kontrol etmesi gereken birçok insan için basit ve popüler. Tüm koşu üç bölüme ayrılmıştır ve oyuncu tüm engellerden kaçınmak için zıplayabilir, çömelebilir, kayabilir ve diğer birçok eylemi yapabilir. Ayrıca kovalayan oyuncuyu yakalayana kadar koşuyu daha keyifli hale getirmek için birçok özel mekaniğe de sahip olacak.


MetroLand Para Hilesi


Oyun, engellerden kaçmanın yanı sıra, oyuncuların daha fazla bonus alması için birçok yeni mekanik sunacak ve hepsi yol boyunca rastgele görünecek. Manzarayı değiştirmek ve oyunculara olağanüstü zorluklarla karşı karşıya kaldıklarında daha fazla eğlence sağlamak için bazı özel seviyeler de pistte görünecek. Bunlar aynı zamanda oyuncuların daha fazla özel ödül almaları için fırsatlardır, ancak zorluk ve zorluklar normalden daha fazla artacaktır.


MetroLand Altın Hilesi


Güçlendirmeler, karakterin tüm zorlukların üstesinden gelebilmesi veya yol boyunca daha fazla para kazanabilmesi için özel özellikler olarak kabul edilir. Oyunculara her zaman büyük avantajlar sağlarlar, ancak süre ve ortaya çıkma oranı rastgeledir ve oynanışı ve daha fazlasını büyük ölçüde etkiler. Yükseltme sistemi sayesinde, oyuncular her açılış süresini uzatabilir ve her çalıştırmada bunları etkin bir şekilde kullanabilirler.


MetroLand Elmas Hilesi


Ayrıca, özel seviyelerin oyuncuları eğlendirmek için birçok yeni güçlendirmesi olacak ve her zaman yeni potansiyeller yaratmak için etkileyici tasarımları olacak. Bununla birlikte, güçlendirmeler aktifken daha savunmasız hale gelir ve engellerden kaçmayı daha yoğun hale getirir. Böylece takipçiler bazen inisiyatif alacak ve rastgele hareketleriyle oyuncuyu şaşırtacak.


MetroLand Hile Apk


MetroLand sadece eğlenceli ve karmaşık bir oyun sunmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların denemelerdeki potansiyelini genişletmek için çeşitli yükseltme sistemleri uygular. Oyuncular, güçlendirmelerin süresi veya onlara daha fazla veya daha iyi başlangıçlar vermek için başlama süreleri gibi birçok şey için bu sistem aracılığıyla yükseltme satın alabilirler. Ayrıca, koşu için eğlenceyi çeşitlendirmek ve yaratmak için koşu sırasında bazı özel ekipmanların kilidini de açacaktır.


MetroLand apk indir


MetroLand, karakterin kıyafetini değiştirerek ve uzun yollarda koşarken alınan keyfi artırarak oyunculara daha parlak seçenekler sunacak. Her görünümle ilgili etkileyici olan şey, birçok olağanüstü etkiye sahip olmaları, bu da kovalamayı daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmesidir. Bazı seçenekler, dış görünümden bazı gizli işlevleri başarıyla etkinleştirdiklerinde oynatıcının performansını artırmak için olağanüstü özelliklere de sahiptir.


MetroLand apk son sürüm


MetroLand, heyecan verici oyun ve yoğun koşu sayesinde herkese canlandırıcı ve rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. Ayrıca, karakterin hızı, oyuncunun her zaman kollarına kadar birçok numaraya sahip olan şiddetli takipçilerden kaçma yeteneğini teşvik etmek için daha yoğun görünen engeller de dahil olmak üzere zamanla artacaktır.


MetroLand indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Trading Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar