Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 1 Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 2 Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 3 Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 4 Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 5 Moy 7 Para Hileli MOD APK [v2.17] 6

Moy 7 Para Hileli MOD APK [2.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kişisel hijyen, beslenme veya egzersiz gibi görevlerle gerçek hayattaki bir evcil hayvan gibi onunla ilgilenin.


Moy 7 2.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Bir hayvanseverseniz ve her zaman kendi evcil hayvanınıza sahip olmak istiyorsanız, Moy 7 gibi eğlenceli bir oyunu görmezden gelemezsiniz. Bu oyun sayesinde, bir evcil hayvana nasıl bakılacağını kesinlikle öğreneceksin çünkü bu oyundaki aktiviteler her zaman gerçek hayatla ilişkilendiriliyor. 


Moy 7 v2.17 MOD APK


Onu beslerken veya kirlendiğinde banyo yaparken anne sabrını uygulayın. Hatta Moy'u uyuması için ikna etmeniz veya onu açık hava oyunlarıyla egzersiz yapmaya götürmeniz gerekiyor. Bu oyuna gelirken göz ardı edemeyeceğiniz benzersiz şey, birçok heyecan verici eşyayı toplamanıza yardımcı olan mini oyunlardır.


Moy 7 Para Hilesi


Moy 7'de oyuncular sevimli bir evcil hayvana sahip olacaklar; oyun birçok lansmandan sonra geri döndü ve oyuncular tarafından her zaman desteklendi. Oyundaki mini oyunların özeni ve tamamlanmasıyla daha da meşgul olacaksınız. Bu versiyonda, Moy ile her gün kullandığı birçok farklı oturma odasında etkileşim kurabilirsiniz. Özellikle bu oyun herkes için daha zorlu seviyeler getirecek.


Moy 7 hile APK


Bir evcil hayvana bakmak kolay bir iş değildir ve bunu Moy 7'de göreceksiniz. Oyuncular onu bir çocuk gibi kandırmak ve çeşitli görevlerde ona yardım etmek zorunda kalacaklar. Hayatını sürdürmek için para kazanmak ve evcil hayvanınız için gerekli eşyaları satın almak için birçok küçük mücadeleye katılmalı ve onlardan para kazanmalısınız. Toplam 95 mini oyun var ve bulmacalar veya yarış gibi türlerle zorlukları daha fazla çeşitlilikle güncellemeye devam edeceğiz…


Moy 7 APK Android oyun Club


Gerçek hayattaki bir hayvan gibi duyguları olan bir evcil hayvandır ve sizin göreviniz onun faaliyetleriyle ilgilenmek. Eşsiz olması için aynı zamanda ailenizin bir üyesidir; çağrılması kolay bir isim verin. Sağlanan görünümlerle günlük olarak değiştirin, ancak oyundan elde edilebilecek kıyafet miktarı gerçekten yetersiz. Moy için daha güzel kostümler satın almak için yan oyunlardan kazandığınız parayı kullanın. Moy'u gerçekten farklı kılmak için birçok benzersiz aksesuarın satın alınmasıyla.


Moy 7 APK Dayı


Moy 7'deki evcil hayvanlarınızın gerçek hayatta evcil hayvanlar gibi davrandığını unutmayın. Bu nedenle, hiçbir duyguyu görmezden gelmemeli veya Moy'a en basit aktivitelerden bakmamalısınız. Evcil hayvanınızın vücudunu gözlemleyin, yapışkan olduğunda yıkayın ve düzenli olarak yıkayın. Ya da gözleri sulandığında uyutun. Oyuncular, Moy'u özenli bir özenle mutlu ederken para alabilirler.


Moy 7 Apk son Sürüm


Bu oyunun yeni versiyonunda Moys kasabası daha iyi imkanlarla geliştirildi. Beni dış dünyaya bir geziye çıkar ve daha çok arkadaş edin. Kıyafet değiştirmenin yanı sıra Moy için daha fazla ten rengi de satın alabilirsiniz. Moy, ona uygun şekilde baktığınız zaman daha da büyüyecek; Her seviyeye ulaştığınızda, Moy'nin vücudu da büyüyor.


Moy 7 Apk indir


Evinizde evcil hayvanınız olduğunda daha da meşgul olacaksınız; Moy in Moy 7, izin vermezseniz sizi rahatsız etmez. Birçok mini oyuna katılın, mümkün olduğunca çok para kazanın, böylece evcil hayvanınızın hayatında hiçbir şey eksik olmasın. Oyuncular, Moy'a yeni yiyecekler, kostümler veya ten renkleri satın almak için zorluklardan toplanan fonları kullanacak. Ya da evinizi şık bir şekilde dekore etmek için birçok temel öğeyi satın almak için parayı kullanın.


Moy 7 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Racing in Car Multiplayer 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar