Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 1 Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 2 Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 3 Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 4 Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 5 Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 6

Mini Basketball - Basketbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [1.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular katılmak istedikleri takımı seçebilecek ve ardından bu oyunda ana görevleri alabilecekler.


Mini Basketball 1.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Rakip Savunmasını Devre Dışı Bırak (MOD'u etkinleştirdikten sonra rakip kendini savunmayacaktır)
  2. Rakip Müdahaleyi Devre Dışı Bırak (MOD'u etkinleştirdikten sonra, rakip size müdahale etmeyecek veya sizden topu almayacak)
  3. Aptal Düşmanlar (MOD'u etkinleştirdikten sonra rakip aptal olacak ve hiçbir şey yapmayacak)
  4. Etkinliklerde, çevrimiçi turnuvalarda çalışır.
Mini Basketball, ​​modern basketbolu seviyorsanız, onu kendiniz fethetmenizi sağlar. Oyuncular katılmak istedikleri takımı seçebilecek ve ardından bu oyunda ana görevleri alabilecekler. Daha spesifik olarak, büyük turnuvalar düzenleniyor ve bu, sakladığınız heyecan verici yeteneği göstermeniz için bin yıllık bir fırsat. Kendinize mükemmel biletler alın ve sonraki maçlarda gezegenin büyük rekabetine adım atın.


Mini Basketball v1.5.3 MOD APK


Basketbol, ​​eğlenceli ve benzersiz özellikleri nedeniyle son zamanlarda giderek daha popüler hale geliyor. Yani Mini Basketball sizi çok çekici bir basketbol dünyasına götürecek ve bu yüzden maçlara kendinizi kaptıracaksınız. Oyuncular bu oyunda herhangi bir takım seçme hakkına sahip olacak ve bu oyunda farklı pozisyonlara yerleştirileceksiniz. Bu, her büyük oyunda kırılma ve heyecan yaratma şansınız.


Mini Basketball Para Hilesi


Oyuncuların fetih yolculuğuna tam olarak başlamak için gerekli şeyleri hazırlamaları gerekecek. Siz ve ekibiniz puanlar için rekabet etmek için birbirinize karşı yarışırsınız. Yarışmayı gerçekleştirdikten sonra heyecan verici dersler çıkaracaksınız ve hayalinizi gerçekleştirmeniz için harika bir bagaj olacak. Ayrıca, özel refleksler de uygulayacak ve uzun zamandır kendiniz hakkında unuttuğunuz daha kişisel değerleri ortaya çıkaracaksınız.


Mini Basketball Kupa Hilesi


Oyuncular takımlarıyla birlikte büyük müsabakalara gidecek ve oradaki koşullara hızla uyum sağlamanız gerekiyor. Her bölge farklı bir hava durumuna sahip olacak ve hızlı bir şekilde entegre olmak için yetişmeniz gerekiyor. Kadronuz rastgele numaralandırılacak ve elbette belirtilen numaralar masada göründüğünde size karşı oynayan takımı bileceksiniz. Bildikten sonra, o takımın üyelerinin atak yaptığını gözlemlemelisiniz.


Mini Basketball Hile Apk


Ayrıca bu oyunun size diğer takımın kadrosunun ve yeteneklerinin resimlerini içeren bir tablo verdiğini göreceksiniz. Tüm yeteneklerinizi göstermek ve kendi tarafınızı iyi göstermek için siz ve takım arkadaşlarınız sakin olmalısınız. En hızlı topu almak ve onu rakibin kalesine getirmek için raket atmanızda da yardımcı olur. Toplarınız gerçekten etkileyici ve güzel, seyirciyi çok heyecanlandırıyor.


Mini basketball apk android Oyun Club


Topları size çalmak ve son rötuşları yapmak için takım arkadaşlarınıza vermek heyecan verici. Oyuncular ayrıca zaman yönüne de dikkat etmelidir çünkü süre biterse ve puanınız hala düşükse, kazanmak zor olacaktır. Bu maçta gerçek hünerini göstermen yardımcı olur ve oradan da gidişatı değiştirebilirsin. Puan kazanmak için topa sahip olacaksınız ve yapmanız gereken şey takımınızı masanın üstüne getirmek.


Mini Basketball Apk indir


Kazandıktan sonra, en heyecan verici yükseltmeleri alacaksınız ve zafer ekranlarını oluşturduğunuz bu yükseltmelerdir. Özel eğitim biletleri kazanacaksınız ve sevdiğiniz öğretmenler size öğretecek. Temelde etkileyici spor kıyafetleri seçebilecek, görünümünüzü değiştirebilecek ve ek aksesuarları değiştirebileceksiniz. Daha büyük turnuvalara katılmak çok streslidir ve kendinizi her yönden göstermelisiniz.


Mini Basketball Hile


Skor kovalamacaları bu Mini Basketbolda büyüleyici bir atmosfer yarattı ve siz de bunu görebilirsiniz. En sonunda skor tamamen tersine döndü ve bunu yapabileceğinizi hiç düşünmediniz. Her zaman benzersiz bir yeteneğin olduğunu biliyorsun ve bu yüzden onun önemini görüyorsun. Gelecek dünyanın en büyük turnuvalarında yarışmak için jüri ve temsilcilerden güçlü biletler kazanacaksınız.


Mini Basketball indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Bricks Melody Balls APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Mini basketball"

Buğra

1 yıl önce

Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar