Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2] 1 Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2] 2 Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2] 3 Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2] 4 Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [v0.6.2] 5

Idle Bee Manager Para Hileli MOD APK [0.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arıları seven hepiniz için mükemmel bir oyun! Kullanılmayan kovanlardan elde edilen bal sizi zengin bir arıcı yapabilir.


Idle Bee Manager 0.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Idle Bee Manager piksel sanat uygulaması ile klasik mekanik ve mimari “musluk simülatörü”. Oyuncular, kovanın üretken yeteneklerini yaratacak ve genişletecek. Standart eylemlere ve niteliklere ek olarak, katılımcılar araştırma, bilimsel araştırma ve başarılarla meşgul olmanın yanı sıra çalışkan işçiler için yeni seçenekler elde etmek zorunda kalacaklar. Çok çeşitli eylemler, neredeyse sonsuz oyun ve projede uygulanan ilginç fikir ve fikirlerin yanı sıra, kademeli genişleme ile sessiz eğlence bilenler için onu çok, çok çekici kılıyor.


Idle Bee Manager v0.6.2 MOD APK


Idle Bee Manager'da bir kovanı yönetebilecek ve harika bir arıcı olabilecek misin? Idle Bee Manager'da zengin bir arıcı olabilirsiniz. Kendi boş kovanınızı yaratmak için arılarınızı yönetin ve boşta kalan balı hasat edin. 


Idle Bee Manager Para Hilesi


Bal karınızı artırmak için daha büyük arılar üzerinde daha fazla yük ile çalışarak bal arı kovanınızı yönetin ve iş adamı prosedürlerinizi otomatikleştirin. Oyunu oynamadığınızda, arılar eşyalarınızı taşıyacak ve sizi daha fazla boş bal ile ödüllendirecek!


Idle Bee Manager Altın Hilesi


Bal, bir arı kolonisini ve oluşturdukları petekleri başarıyla yöneterek kazanılabilir. Arı kovanınızdaki petekleri modernize ederek gelirinizi artırabilirsiniz. Şu anda oyuna bağlı olmasanız bile, Polen yine de arılarınızı fırlatacaktır.


Idle Bee Manager Hile Apk


Mümkün olan en zengin iş adamı olun ve kullanılmayan balınıza yatırım yaparak gelirinizi artırın. İlginç yeni arılar hakkında araştırma yapın ve hem arıları hem de ürettikleri poleni yönetin. İnternet bağlantısı için bir gereklilik yoktur. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynamanın keyfini çıkarın. Kademeli yaklaşımı kullanarak koloninizi büyütün ve bulutlara doğru ilerleyin.


Idle Bee Manager Apk indir


Idle Bee Manager'da zengin bir arıcı olun. Arılarınızı yöneterek ve boş bal toplayarak kendi boş kovanınızı oluşturun. Bal arı kovanınızın yöneticisi olun ve bal gelirinizi artırmak için daha büyük arıları araştırarak daha büyük arıları araştırarak iş adamı süreçlerinizi otomatikleştirin.


Idle Bee Manager Elmas Hilesi


Arılar ayrıca, oyundan çevrimdışı olduğunuzda mallarınızı daha da fazla boşta bal ödüllendiren taşır! Gerçek bir kovanı kontrolünüz altına almanız ve koğuşlarınızı refaha ulaştırmanız gereken ekonomik strateji unsurlarına sahip arcade tıklayıcısı ve bunun için sadece bal üretimi yapmanız, kaynakları toplamanız, yerleşimin sınırlarını genişletmeniz ve artırmanız gerekmiyor. arıların sayısı değil, aynı zamanda mümkün olduğunca tutarlı bir şekilde harcamaya çalışın ve alınan kaynakları harcayın. Belli bir tarzda yapılmış oyun mekaniği ve grafik performansı minimalist bir tarzda sürdürülüyor.


Idle Bee Manager indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pako Highway APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar