Age Of History V1.1582 Full APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Age Of History V1.1582 Full APK 1 Age Of History V1.1582 Full APK 2 Age Of History V1.1582 Full APK 3 Age Of History V1.1582 Full APK 4 Age Of History V1.1582 Full APK 5 Age Of History V1.1582 Full APK 6

Age Of History V1.1582 Full APK, Age of History, uzun yıllardır oynanan, bağımlılık yapan ve sevilen bir strateji oyunudur.


Age Of History V1.1582 AÇIKLAMASI


Oyun, imparatorluklarını inşa etmek ve genişletmek ve bu haritada bölgeleri ele geçirmek isteyen bir grup askeri lideri kontrol eden oyuncu ile dünya çapında bir haritada gerçekleşir. Bu bölgeler, her biri yeni teknolojiler satın almak, ordular kurmak, yeni birimler satın almak ve genellikle oyuna hakim olmak için kullanılabilecek ilişkili bir kaynağa sahip olan taşlarla temsil edilir.

Oynarken, imparatorluğunuz haritaya yayılırken kararlarınızın geniş kapsamlı sonuçları olduğunu göreceksiniz. Oyunu kazanmanın birçok yolu vardır ve kaybedilebilmesi için de birçok yol vardır. Oyuncular imparatorluklarını yok ederek kazanabilir veya kaybedebilirler, ancak her iki durumda da heyecan verici bir deneyimdir.


Age of Civilizations v1.1582 FULL APKOyun tamamen kendi stratejilerinize bağlıdır


Bir Empire oyununu kazanma şekliniz tamamen kendi stratejilerinize bağlıdır. Bununla birlikte, verdiğiniz her karardan maksimum fayda sağlamak için Empire oyununu her zaman en temel seviyesinde oynamak önemlidir. Aşağıdaki ipuçları, bu strateji oyununu olabildiğince uzun süre oynamaktan zevk almanıza yardımcı olabilir: Öncelikle, kullanabileceğiniz farklı kaynakları öğrenin. Age of History'de iki ana para kaynağı vardır - altın ve gümüş. Bu kaynakların her ikisi de imparatorluğunuzu yönetmek ve ihtiyacınız olan teknoloji ve birimleri satın almak için gereklidir. Hangi kaynaklara yatırım yapacağınızı ve hangilerinden olabildiğince çabuk kurtulmaya çalışmanız gerektiğini öğrenin.


Age Of History nasıl oynanır?


İmparatorluğunuzu kurmanın önemli bir parçası, her zaman rakiplerinizin durumunu takip etmektir. Altın veya gümüşün azaldığını görürseniz, onlardan biraz çalmayı veya bu kaynaklardan daha fazlasını almayı deneyebilirsiniz. Diğer medeniyetleri ortadan kaldırmak için birimleri ve teknolojileri kullanırken dikkatli olsanız da yardımcı olur. Örneğin, bir bölgede belirli türden çok fazla şehir olduğunu görürseniz, çabalarınızı haritanın o bölgesine daha uygun birimleri içeren şehirlere odaklamak en iyisi olabilir.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar