Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 1 Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 2 Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 3 Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 4 Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 5 Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [v1.30.23] 6

Zombi Avcıları Para Hileli MOD APK [1.30.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombie Catchers olarak bilinen ve yeterli miktarda Zombi yakaladıktan sonra, onları insanlara satmak için ürünler yaratmak için kullanacaksınız.


Zombi Avcıları 1.30.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Zombie, insanların The Walking Dead, Warm Bodies gibi pek çok popüler oyunu koyduğu her zaman ilginç bir ilham kaynağıdır… Her türden zombinin bir özelliği olduğu kadar zirvede farklı bir korkutucu olması da zombilerin insanlar gibi zekayı korumalarıdır. Yavaş yavaş bu ilham, Plant and Zombie, Left 4 Dead 2 gibi daha fazla oyuncunun ilgisini çekmek için oyunlara aktarıldı ... Ama daha sonra tanıtacağım oyunda, Zombie bir karakter değil. Takip eden konumdan en güçlü olan, avlananın konumu olacaktır. Zombie Catchers oyununu kesinlikle deneyin.


Zombi Avcıları v1.30.23 MOD APK


Oyun, tıpkı dünyanın yavaş yavaş bir Zombies gezegeni haline geldiği ünlü zombi oyunları gibi geçiyor. Yıkımlarından dolayı oyunun içeriğini oldukça perişan göreceksiniz. Ancak Dünya'ya gelen şanslı bir şey, başka bir galaksiden iki tüccar olmasıdır. Bu gezegene bakıyorlar ve sonra bu gezegende bir ticaret dalı kurmaya karar veriyorlar. 


Zombi avcıları APK -- PARA hilesi


Yapacakları ilk şey, tüm zombileri kendi amaçlarına hizmet etmeleri için yakalamak ve bu da dolaylı olarak Zombie'nin yakalanması ve Dünya'nın barışının tekrarlanmasıyla sonuçlanacak. Tekrar. Bu oyunun nasıl oynanacağı çok basit olacak, sadece çapa atmak için zombileri silahla avlamanız yeterli.


Zombi Avcıları 1.30.23 Para Hile Apk


Koşmaya devam edecekler ve onları kovalayacaksın. Bu oyun 2 boyutlu bir tarzda tasarlanmıştır, bu nedenle karakterinizi hareket ettirmek sadece soldan sağa ve önündeki engellerin üzerinden atlar. Aklınızda tutmanız gereken bir şey, istasyon hattının yalnızca belirli bir limiti olduğu ve zombileri yakalayacağınız birçok durum olacağı, bu nedenle mümkün olduğunca çok zombi elde etmek için tam zamanı izlemeniz gerekecek. 


Zombie Catchers Apk Oyun İndir Club


Ek olarak, oyuncu yalnızca bir çapa tabancası oynarsa, oldukça sıkıcı olacaktır, bu nedenle üreticinin oyuncunun zombilerini yakalamasını optimize etmek için ek aksesuarları vardır. Örneğin, bir ağ tabancası, birçok zombiyle karşı karşıya kaldığınızda, ağ tabancası, onları sırayla yakalamak zorunda kalmak yerine daha fazla zombiyi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Ancak avınıza karşı koymak için bazı zombiler kendilerini tahta sandıklar gibi eşyalarla donatırlar.


Zombi Avcıları Hile Apk


Onları yakalamak için atış sayısı her zombinin ayağında altın noktalardır. Yeterli miktarda Zombi yakaladıktan sonra, onları insanlara satmak için ürünler yaratmak için kullanacaksınız. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız yapabileceğiniz net görevler olacaktır. Zombileri yakalamaktan laboratuarlar inşa etmeye kadar yaptığınız her şeyin benzersiz bir amacı vardır. Para.


Zombi avcıları apk son sürüm


Oyun 3. bakış açısına göre yapılır, böylece oyuncu karakteri hızlı bir şekilde hareket ettirebilir ve çevresindeki ortama göre daha rahat gözlemleyebilir. Oyun, oyuncuların daha fazla zombi yakalamasını veya solucan deliği veya merdiven gibi engellerin üstesinden gelmesini kolaylaştırmak için karakteri kontrol etmek için ayrı düğmelere sahiptir.


Zombie Catchers hile nasıl indirilir?


Üretici her zaman oyuncuların oyunda en eksiksiz ve hatasız deneyimi yaşamalarını sağlamaya odaklanmıştır. Basit ve ilgi çekici oynanışıyla, 90'dan fazla ülkeden uygulama mağazalarında yüksek sıralamalar elde etti ve oyunculardan olumlu yorumlar alın. Zombie Catchers kesinlikle sizi heyecanlandıracak ve stresli anlardan sonra etkin bir şekilde eğlenmenize yardımcı olacak bir oyundur. Büyümek ve Dünya'ya barışı yeniden sağlamak için lütfen kurun, mağazanızı inşa edin.


Zombi Avcıları İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini Militia APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar