Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 1 Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 2 Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 3 Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 4 Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 5 Striker Zone VIP Hileli MOD APK [v3.25.0.2] 6

Striker Zone VIP Hileli MOD APK [3.25.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kamuflaj sayesinde görünmez olun, düşmanları bir saniyede gizleyin ve öldürün. Hayatta kalan son kişi olmak nihai hedeftir.


Striker Zone 3.25.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi. Tüm VIP Özellikler açık
Striker Zone, tamamen son zamanlarda birçok kişinin takip ettiği ve katıldığı bir atış oyunudur. Aslında, bu tür her zaman her gün piyasaya çıkan yeni oyunlara sahiptir. Bu ürün oyun pazarında kendi ses getirdi ve şimdiden bazı başarılar elde etti. Gergin bağlam sayesinde, ilgi çekici bir savaşın yanı sıra oyuncular hiçbir koşulda merhametin olmadığı bir dünyaya katılacaklar. Kazanmaya devam etmezseniz, kesinlikle hemen ölüme itileceksiniz.


Striker Zone v3.25.0.2 MOD APK


Gerçekten de Striker Zone, bir maçı kaybederlerse hayatta kalamayacakları zaman oyuncuları tedirgin bir duruma sokar. Oyuncu, Çernobil nükleer felaketinin tehlike bölgesinde kaldı. Şimdi, kaynaklar için savaş her zamankinden daha önemli. Ne zaman dışarı çıksan, kendini ölüme götürüyorsun. Sizin gibi yiyecek ve su arayan düşmanları da yenmeye çalışmalısınız. Onları öldürmezsen, açlıktan öleceksin.


Striker Zone VIP Hilesi


Striker Zone Silah oyunları oyununda garip bir şey yok, sadece rakipleri vurup öldürmek. Oyuncular hazır bir savaş alanına girebilirler. Diğer atıcılar gibi, birçok farklı insanla savaşmanız, onları silahla öldürmeniz ve hayatta kalan son kişilerden biri olmanız gerekiyor. Genel olarak, moda bağlı olarak, takım arkadaşlarınıza sahip olmanız veya tek başınıza savaşmanız gerekir. Takım arkadaşlarıyla birlikte oyun uzayacak ve hataları düzeltme imkanınız olacak; Oyun çok daha taktiksel olacak.


Striker Zone Silah Hilesi


Ancak bu atıcıların kimliği ile tek başına savaşmak çok daha eğlenceli hale geliyor. Oyuncular dövüş becerilerini gösterebilirler. Bu oyun savaşçılarına takipçiler diyor. Yani, kendilerini tehlikeye atmak istemiyorlarsa, eylemleri sağduyulu ve akıllı olmalıdır. Striker Zone gibi bir atıcıda kazan-kaybeti belirleyen bir faktör, oyuncunun silahıdır. Şu anda sahip olabilecekleri en güçlü silahlarla kendilerini hazırlamak zorunda kalacaklar. Birbiriyle eşleştirirken, sistem aynı seviyedeki kişileri seçecektir. Bu nedenle, silahlarda küçük bir fark, savaşın başlangıcından itibaren verimli geçmesini de sağlayabilir.


Striker Zone Mermi Hilesi


Bu oyunun ana stratejisini hatırlıyor musunuz? Kamuflaj sayesinde görünmez olun, düşmanları bir saniyede gizleyin ve öldürün. Hayatta kalan son kişi olmak nihai hedeftir. Ancak sahip olduğunuz silah konusunda kendinize fazla güvenmeyin. Yüksek istatistiklere sahip yeni bir silahla çok dürtüsel olmayın.


Striker Zone Hile Apk


Oyunun en iyi özelliklerinden biri, aynı alandaki oyuncuları birbirine bağlamasıdır. Örneğin, ABD'de bir oyuncuysanız, aynı ülkedeki arkadaşlarla tanışma ihtimaliniz çok yüksektir. Ya da bazen, eğer Fransız iseniz, oyunda birçok Fransız ile karşılaşacaksınız. Sohbet sistemi de en sorunsuz şekilde desteklenir ve uyumludur, iletişim sürecini kolaylaştırır, arkadaş edinir, eğlenceli eşleşmeler oluşturur.


Striker Zone Apk indir


Bu aynı zamanda oyunu aynı bölgeden birçok insanın oynamasıyla daha çekici hale getirir ve onu çok eğlenceli bir topluluk haline getirir—topluluk ne kadar büyükse, keyfini çıkarabileceğiniz harika ödüllerin olduğu daha fazla etkinlik.


Striker Zone İndir (MOD, VIP Hilesi Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Trick Art Dungeon VIP APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar