Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 1 Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 2 Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 3 Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 4 Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 5 Banana Kong Mega Hileli MOD APK [v1.9.7.21] 6

Banana Kong Mega Hileli MOD APK [1.9.7.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok farklı alanda durmadan koşun, koşma yeteneğinizi geliştirmek için yeterli muz toplayın.


Banana Kong 1.9.7.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Muz Hilesi
  2. Can Hilesi
Maceranızın sonu olmadığında ve Banana Kong'daki dinamik maymunun denetleyicisi olduğunuzda ne kadar heyecan verici. Maymunla birlikte birçok farklı alandan geçin, kendinizi geliştirmek için yeterli muz toplayın. Ya da yolda herhangi bir hayvanla karşılaşın ve onu birçok farklı arazide ulaşım aracı olarak kullanın. Yoldaki tüm engelleri aşmak için maymunun sınırsız gücünü kullanın. Yeterince anahtar toplamayı ve oyundaki birçok yeni özelliğin kilidini açmayı unutmayın.


Banana Kong v1.9.7.21 MOD APK


Maymununuzun kontrolünü elinize alın, Banana Kong'da tehlikeli kancalara çarpmaktan kaçının ve tehlikeli muz kaymasına neden olmaktan kaçının. Birçok farklı görevi gerçekleştirmek için dinamik maymunu kontrol etmeniz gerektiğinde bu sizin için uzun bir yolculuk olacak. Özellikle ve ayrıca en tehlikelisi şiddetli muz heyelanlarından kaçınmaktır. Bu tehlikeyle karşılaşırsa, oyuncu orijinal kancaya dönmelidir. Hareketlerinizi kullanın ve farklı arazilerde koşmak, zıplamak veya uçmak gibi bir dizi mükemmel eylem gerçekleştirin.


Banana Kong Para Hilesi


Maymununuz, birçok benzersiz alanıyla Banana Kong'un en kurnaz hayvanı olacak. Engeller gibi engeller olduğunda maceranız daha keyifli olacak ve bu herkes için heyecanı artıracaktır. Yol boyunca birçok farklı hayvanla karşılaşabilir, onları yakalayabilir ve ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle de gücünüzü arttırır ve yoldaki tüm engelleri kırarlar.


Banana Kong apk, android oyun Club


Akıllı hesaplama stratejilerinizle güçlü bir güçle her şeyin üstesinden gelin. Hayvanların araziye uygun bir ulaşım aracı olarak seçilmesi, hareket hızını da etkileyecektir. Ayrıca trafiğinizi engelleyen tüm engelleri aşmak için gücü doğru zamanda kullanmanız gerekiyor. 


Banana Kong Apk dayı


Bunlar ayrıca ölmenize ve baştan başlamanıza neden olan tehlikeli alanlar olabilir. Dev bir kayayı veya timsahlarla dolu bir gölü geçmek gibi ve doğal bir felaketle yüzleşmek de zordur. Oyuncuların, Banana Kong'da bulunan herkese arkadaşlarını davet etmelerine veya onlara meydan okuma göndermelerine izin verilir. 


Banana Kong apk Hile


Becerilerinizi hiçbir şey için harcamayın. Arkadaşlarınızla zorlu savaşlarda yeteneklerinizi birleştirin. Oyun, yarışın sonunda herkesin sonuçlarını açıkça gösterecek. Veya koşu mesafeniz ve herkes açıkça belirtilecektir. Böylece oyuncular başarılarını hepsiyle karşılaştırabilir veya daha fazla pratik yapmak için bir motivasyon olarak kullanabilirler.


Banana Kong Apk indir


Birbirinden farklı heyecan verici yarışları deneyimlediğiniz bu oyundaki yarışlardan asla sıkılmayın veya sıkılmayın. Diğer zorluklarla birlikte sizin için tamamlanan her meydan okuma için yeni bir oyun alanı yaratacağız. Çeşitli tehlikeli bölgeler ile hız antrenmanları sırasında yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.


Banana Kong APK son Sürüm


Birçok farklı alanı hiçbir engelle karşılaşmadan geçmek daha yüksek puan almanıza yardımcı olacaktır. Oyuncunun Banana Kong'daki ödülü sayısız yanardöner sarı muzdur. Küçümsemeyin, gücünüzü artırmak için gerektiği kadar muz toplayın. Yardım edecek kimse olmadan tehlikeli alanlarda yarışırken artırılmış güçlendirmeleri kullanabilirsiniz.


Banana Kong 1.9 6.6 Hile


Muza karşı zaafı olan büyük bir gorili kontrol edeceğiniz, hızlı koşacağınız ve yolunuzdaki tüm muzları toplayacağınız inanılmaz derecede ilginç ve süper dinamik bir oyun. Oyunda ilerledikçe onlarca inanılmaz görev, konum ve günlük görev seni bekliyor. Mükemmel grafikler ve uygun kontroller, size herhangi bir rahatsızlık vermeyecek ve oyunun çok dinamik bir ritmi boşuna kaçırmanıza izin vermeyecek.


Banana Kong indir (MOD, Muz / Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Crash Drive 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar