Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0]

Puan: 3.71 (Oylar: 7)
Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 1 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 2 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 3 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 4 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 5 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v8.7.0] 6

Driving School Sim Hileli MOD APK 8.7.0 - Direksiyonların arkasına geçmek ve son arabaları sürmek için Driving School Sim 2020 Mod Apk Son Sürüm Ücretsiz'i Android için indirin


Driving School Sim 8.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Driving School Sim 2020, araba severler için bir yarış oyunudur. Son çıkan arabaların direksiyonuna geçmek ister misin? Bunu şu anda en yeni olan bu sürüş simülasyonu ile başarabilirsiniz. Driving School Sim 2020, Ovidiu Pop tarafından sunulmaktadır ve hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.


Driving School Sim 8.7.0 Apk indir


Sedanlar, Hatchback'ler, SUV'lar, Süper arabalar, spor arabalar ve Hiper otomobiller sürmek için bu oyunu indirin. Şaşırtıcı olan şey, bu simülatör ile, özellikle manuel şanzıman olmak üzere araba kullanmayı öğrenmenizdir. Bu, vites değiştirme ve debriyajın nasıl kullanılacağını anlayacağınız anlamına gelir. Otomatik şanzımanlı bir araba kullanmayı da öğreneceğinizi unutmamak önemlidir.


Driving School Sim Para Hilesi


Bu oyunda farklı kontrol seçenekleri var ve ihtiyacınıza uygun olanı bulacaksınız. Bu oyunu yol kuralları hakkındaki bilginizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Driving School Sim 2020, oyun dünyası da dahil olmak üzere pek çok heyecan verici şey sunuyor. Dağ yolları, buzlu sokaklar, çöl manzaraları ve ünlü şehirlerle karakterize edilen devasa haritaları keşfetmek için oyuna girin. Oyunu arkadaşlarınız ve ailenizle de eğlenmek için oynayabileceğinizi belirtmekte fayda var. Ayrıca, farklı modlar vardır ve bunlara karşı yarışabilir veya onlarla ücretsiz sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz.


Driving School Sim Altın Hilesi


Oyunda keyfini çıkarabileceğiniz diğer modlar arasında Öğrenme Modları, Yarışlar, Kariyer Seviyeleri ve çok daha fazlası bulunur. Nasıl araba kullanılacağını öğrenmek ve ehliyet almak için oyunu hemen indirin. Becerilerinizi göstermek için oynayın.

Bu oyun mevcut en yeni yarış simülasyonudur ve pek çok heyecan verici özelliğe sahiptir. İşte hoşunuza gidecek özelliklerden bazıları:

  1. 80 farklı zorlu seviye
  2. Sürmeniz için 150'den fazla farklı araba. Araba listesinin düzenli olarak güncellendiğine dikkat etmek önemlidir.
  3. Gerçekçi araba teslimi
  4. Farklı oyun modları. Bu, öğrenme modunu, serbest sürüş modunu, çevrimiçi çok oyunculu modları ve yarış modlarını içerir.
  5. Çevrimiçi Liderler ve Başarılar sistemi
  6. Gerçekçi hava koşulları
  7. Gelişmiş hasar sistemi
  8. Gerçekçi benzin istasyonları ve gaz sistemi


Driving School Sim Araba Hilesi


Yukarıda bahsedilen tüm özellikler, kaçırmak istemeyeceğiniz özelliklerdir. Bu özelliklerin ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için oyunun değiştirilmiş sürümünü indirin. Değiştirilmiş sürümü indirdiğinizde, sınırsız paraya sahip olun, bu da herhangi bir araba satın alabileceğinizi ima eder.

En yeni arabaları sürmek için Driving School Sim 2020'nin en son sürümünü indirin.


Driving School Sim 2021 Mod Apk Ücretsiz İndir

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar