The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 1 The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 2 The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 3 The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 4 The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 5 The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v18.1.0.5917] 6

The Walking Dead Our World Ölümsüzlük Hileli MOD APK [18.1.0.5917] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. The Walking Dead'in resmi AMC TV mobil oyunudur


The Walking Dead Our World 18.1.0.5917 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük hilesi
Tehlikelerle dolu bir dünya her zaman herkesin yaşamak isteyeceği bir unsurdur ve gerçekten de The Walking Dead Our World oyuncular için harika bir macera olacaktır. Zamanınızı çevreyi keşfederek ve size doğru gelmeye çalışan takım odaklı düşmanları alt ederek geçireceksiniz. Ancak aynı zamanda bu oyunda her zaman oyundaki zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek ekipman, silah ve takım arkadaşları vardır.


The Walking Dead Our World v18.1.0.5917 MOD APK


The Walking Dead Our World ile oyuncuların önünde kıyamet sonrası bir dünya açılıyor, çünkü birçok tehlikeli ve saldırgan düşmanla karşılaşacaklar. Gizemli ve koyu renklere sahip bu oyunun ortamını siz de deneyimleyebilirsiniz ve gerçekten de oyuncular korkutuculuğunu görmezden gelemeyeceklerdir. Ayrıca bu oyunda aşama aşama ilerleyecek ve farklı düşman gruplarıyla karşılaşmayı seçeceksiniz.


The Walking Dead Our World Para Hilesi


Oyunun haritasında ortaya çıkabilecek zombi gruplarını gözlemleyebilir ve üzerinde bazı eşyalar bulabilirsiniz. Çoğunlukla, haritada yeni düşmanlar bulmak için biraz hareket etmeniz gerekecek. Yani ileride sizi neyin beklediğini bilemezsiniz ve gerçekten de herkes bu oyunda tehlikeli ve korkunç düşmanlarla karşılaşmayı dört gözle bekleyecektir. Aynı zamanda, her şey heyecan verici bir deneyim getiriyor.


The Walking Dead Our World Silah Hilesi


Bu oyunda, belirli bir harita üzerinde hareket ederken üçüncü şahıstaki karakteri kontrol edeceksiniz. Bu, çevrenize göz kulak olabilmeniz ve belirli hedefler bulabilmeniz için uygun bir bakış açısıdır. Ayrıca, savaşa girdikten sonra, karakterin düşmanlara nişan alma ve onları vurma ama hareket etmeme gibi hareketlerini kontrol edeceksiniz. Yani takım arkadaşlarınızla bir pozisyonda duracaksınız ve düşmanlarınız yavaş yavaş size yaklaşacak ve bu duygu da ayrı bir korkuyu beraberinde getiriyor.


The Walking Dead Our World Hile


Düşmanın kendisine yaklaştığını görmek, oyuncunun dikkatli olması gerekebileceği tehlikesini işaret edebileceğinde her zaman sansasyoneldir. Bu yüzden The Walking Dead: Our World'ü oynarken kesinlikle birçok oyuncu silahlarından yararlanacak ve düşmanları yenmeye çalışacaktır. Ancak, oyuncuların bunu dikkatli ve doğru bir şekilde kullanmaları gerekecektir çünkü bu bazen oyuncuların becerilerini sergilemeleri için bir fırsattır.


The Walking Dead Our World hile nasıl yapılır


Bu oyunda diğer düşmanlarla tek başınıza değil, bu oyunun içinde bulabileceğiniz farklı karakterlerle karşılaşacaksınız. Son pozisyonda duracaksınız ve önde duran karakteri görebilirsiniz. Böylece takım arkadaşlarınız otomatik olarak düşmana saldırır ve çoğu zombi önce arkadaşınıza saldırır. Sizin ve takım arkadaşlarınızın birçok farklı düşmanı yeneceğiniz ve bazı acil durumlarda belirli desteklere sahip olacağınız söylenebilir.


The Walking Dead Our World apk indir


Oyuncunun varsayılan silahı çoğunlukla bir silahtır ve onları hızlı bir şekilde yenmek için düşmanın hangi kısımlarına ateş edeceğini bileceksin. Bu oyundaki zombilerin çoğu, kafadan vuruş saldırılarınızla düşüyor. Böylece atış becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız ve yol arkadaşlarınızdan her biri farklı bir silah kullanacak. Oyunda uygun olduğunu düşündüğünüz karakteri seçebilirsiniz. The Walking Dead: Our World'de aynı isimli dizideki filmlerden birçok farklı karakter bulacaksınız. Yani bazı durumlarda en sevdiğiniz karakterleri bulabilir ve onlarla birçok maç yapabilirsiniz. Her maç, kazandıktan sonra görebileceğiniz kesin bir ödül getirecek ve karakterleri ve takım arkadaşlarını yükseltmek için bulmanız gereken silahlar veya karakterler olan kartlar.


The Walking Dead Our World Ekipman hile


Her kart, kahramanın veya eşlik eden karakterlerin kullandığı silah gibi bazı farklı unsurları getirir. Bu karakterlerin hepsinin ortak bir yanı var: Yeni bir seviyeye geçmek istiyorsanız, gerekli sayıda kartla karşılaşacaksınız. Ayrıca Koleksiyon menüsüne gittiğinizde hangi karakterlerin veya silahların yeni güçler alabileceğini bileceksiniz. Her karakterin simgesinin altında yeşil bir ok görebilirsiniz.


The Walking Dead Our World nasıl indirilir?


The Walking Dead: Our World'deki her maç belirli bir miktarda enerji tüketiyor, yani belirli sayıda maça katılabileceksiniz. Ayrıca oyun sırasında diğer oyuncularla bu oyunu deneyimleyebilirsiniz. Bu, herkesin seveceği keyifli eğlence anları sağlayacaktır. Ancak aynı zamanda, herkes en yüksek skorla silahlı çatışmalarda kendini gösterebilmek ister.


The Walking Dead Our World indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun World War 2 WW2 Sandbox Tactics APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar