Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 1 Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 2 Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 3 Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 4 Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 5 Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [v1.2.2] 6

Very Little Nightmares Full Tam Surum APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bulmacalarla dolu bir evde Sarı yağmurluklu kıza yardımcı olun.


Very Little Nightmares 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


Birçok kişi hala bulmaca oyunlarının genellikle basit ve oynamanın kolay olduğunu düşünüyor. Dahası, derin bir arsa inşa etmek için seçilmiş sayılmaz. Oyuncunun zihnine meydan okumak için basitçe sınavlar yapar ve kısa bir süre için hızlıca açıklayabilir. Ancak bugün titiz oyuncular için, bir bulmaca oyununun da içeriğe sahip olması gerektiğini düşünüyorlar çünkü bu onların yaratıcılıklarını ve meraklarını harekete geçirecek. Very Little Nightmares , yayıncı BANDAI NAMCO Entertainment Europe'un yepyeni bir ürünüdür. Tamamen yeni oynanışla, korku oyunları gibi bir geliştirme yönü var. Elbette sunduğu bulmacalar ile kendinizi keyifli hissedeceksiniz.


Very Little Nightmares Android oyun Club


Very Little Nightmares, karanlık bir hikayeye sahip bir macera oyunu olarak tanımlanır. Oyundaki karakter, elinde silah olmadan, karanlık ve korkunç sahnelerle dolu bir dünyada sıkışıp kalan bir çocuk olacak. Gizlenen tehlikelerden kaçmak için tüm zekasını ve mantığını kullanmalıdır. Oyuncular ciddi vakalara itilecek ve gizemli odalara kilitlenecek. Kapı kilitli bulmacaları çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Çözebilirsen kaçabilirsin. Çözemezsen, odada öleceksin. Bu oyun resmi olarak herhangi bir platformda yayınlanmadı, sadece ön sipariş aşamasında. App Store'dan 6,99 dolara satın alabilirsiniz. 30 Mayıs 2019 olması beklenen oyun resmi olarak piyasaya sürülecek. Birkaç hafta içinde keyfine varacaksınız.


Very Little Nightmares Full Apk indir


Sarı Yağmurluktaki Kız oyundaki ana karakter olacak, ancak düşman bir eve düşecek. Tüm tehlikeli şeylerden kaçınarak, bu konağın her odasında ona rehberlik etmeniz gerekecek. Nihai hedef, canavarlarla savaşmak değil odadan kaçmaktır. Bu, ünlü marka Little Nightmares'a dayanan önceden belirlenmiş bir hikaye oluşturacak. Eğer hayranıysanız, birçok tanıdık noktayı tanıyacaksınız. Ama bunun tamam olduğunu düşünmeyin, çünkü tahmin edilmesi son derece zor olan birçok zorluk olacak. Hazır değilseniz korkarsınız.


Very Little Nightmares Mobile APK


Oyunda, oyuncunun konağın arkasındaki birçok gizli yerden birçok şeyi keşfetmesi gerekecek. Üstesinden gelmeniz gereken labirente The Nest adı verilir ve birçok ölümcül tuzakla düzenlenmiştir. Zorluklar sürekli olarak görünecek ve ileriye giden yolu kapatacaktır. Çözülmezse, orada sıkışıp kalacak ve oyun, zorlamak için bazı sınırlamalar sunacak. Örneğin karanlıktan gelen gizemli canavarlar. Aniden atlayacaklar ve hayal edemeyeceğiniz en şok edici sahneleri yaratacaklar.


Little Nightmares nasıl indirilir


Anime film tarzıyla çok başarılı olması için tasarlandı. Oyuncular her sahnede kasvetli ve sinir bozucu atmosferi hissedecekler. Çünkü oyundaki renkler ana tema olarak siyah ve kahverengiyi kullanıyor. Sahne tam 3B formatında tasarlanacak, ancak ışık yalnızca karakterin geçtiği yere odaklanarak en aza indirilecek. Bu, oyunun gizem ve tehditlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.


Very Little Nightmares indir (MOD, Tam Sürüm / Ücretli değil)


Bir önceki android oyun Death Park 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar