Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 1 Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 2 Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 3 Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 4 Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 5 Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [v2023.3.6] 6

Idle Death Tycoon Para Hileli MOD APK [2023.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların ölülerin işine dayalı bir atmosfer yaratırken modern günlerden birden fazla franchise ve öğeyle yeraltı dünyasında krallık imparatorluğunu kurmalarına ve genişletmelerine olanak tanır.


Idle Death Tycoon 2023.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Çevrimdışı altın kazanabiliyosunuz)
  2. Hız Hilesi

Idle Death Tycoon, oyuncuların yeraltı dünyasında bir iş imparatorluğunu genişletmeye başlamasına ve onu birçok yönde geliştirmesine olanak tanıyan rahatlatıcı ve komik bir oyundur. Aynı zamanda pek çok eğlenceli ve modern içerik uygulayarak, ruhları bu dünyaya yerleşmeye başladıklarında huzurlu hale getiriyor.


Idle Death Tycoon v2023.3.6 MOD APK


Idle Death Tycoon oyununda ek olarak, hikaye veya oyundaki iyileştirmeler çok derinliğe sahiptir ve oyunculara sürekli olarak yüksek değerli ve önemli işleri üstlenirken sonsuz eğlence vermeye hazırdır. Oyuncunun Idle Death Tycoon'daki kurumsal imparatorluğunun birçok aşamadan geçmesi gerekiyor ve en önemlisi, uzun vadede yükseltilebilecek platformlar.


Idle Death Tycoon Para Hilesi


Bu platformlar manuel olarak başlayacak ve ilk geliri en verimli ve zamanında elde etmek için sürekli etkileşime ihtiyaç duyacaktır. Gelecekte oyuncular, tüm imparatorluğun veya oyuncunun temel üretim mekanizmalarının ve parçalarının üretim verimliliğini artırmak için platformları birçok yeni öğeyle daha da genişletebilir.


Idle Death Tycoon Altın Hilesi


Oyuncunun sistemdeki her birim veya işlevle fiziksel etkileşimi, bazı şeylerin belirli zaman çizelgeleri içinde üretilmeye başlamasının ana itici gücüdür. Her birimin sıra numarasına veya seviyesine bağlı olarak, üretim değerleri farklıdır, ancak toplam değer, birçok küçük seviyeden tamamen daha fazladır. Fiziksel etkileşimler, oyuncu için kademeli olarak daha karmaşık hale gelecek, ancak genel kar elde etmek için çok fazla potansiyel ve büyük değer getirecek.


Idle Death Tycoon Hız Hilesi


Oyuncu, yeraltı dünyasının çeşitli kuruluşlarının her birinin gelirini veya çalışma oranını iyileştirmek istiyorsa, yükseltme sistemi tüm Idle Death Tycoon oyununun özüdür. Yükseltme sürecindeki değişikliklerin birçoğu, ilgili mağazaların görünümünü kademeli olarak değiştirecek ve çeşitli ürünlerin üretim hızını artıracaktır. Her mağaza belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, oyuncunun mağazanın tüm yapısını değiştirmesi ve yeni büyüme fırsatları yaratması için birçok yeni işlevin kilidini açacaktır.


Idle Death Tycoon Apk Hile


Yöneticiler, minimum koşulları sağladıktan sonra oyuncunun imparatorluğundaki büyük mağazaların neredeyse tüm operasyonlarını otomatikleştirmek için gerekli birimlerdir. Yöneticileri otomatik hale getirebilseler de, getirdikleri değer her zamankinden daha önemli ve toplanacak daha fazla buff var. Menajerler de çeşitli düzeylerde gelir, bu da yetenekleri bir araya getirmeyi ve oyuncunun birçok alana yayılmasında büyük bir etkiye sahip olmayı önemli kılar.


Idle Death Tycoon Apk indir


Idle Death Tycoon'daki tariflerin tümü, daha fazla potansiyel müşteri çektikçe oyuncuların işlerini etkiler. Bununla birlikte, her mağaza yalnızca belirli ürünleri satabilir, bu nedenle tarif koleksiyonu tamamen rastgeledir ve herkese işlerini büyütmeleri için birçok fikir verecektir. Pek çok değişiklik veya görev ödülü tarifle ilgilidir ve insanlara birden çok öğeyi takas ederken eksiksiz bir deneyim için daha fazla fikir verir.


Idle Death Tycoon Apk Son Sürüm


Mini oyunlar, oyuncuyu eğlendirmeyi ve emperyal geliştirme politikalarını yönetmeyi veya değiştirmeyi veya can sıkıntısından kaçınmayı amaçlayan ek içeriklerdir. Bu tür şeylerin içeriği de yaratıcı ve eğlencelidir, oyun veya etkinliklerde birçok yeni şeye erişirken insanlara her zaman yeni yaratıcılık verir. Bu içeriğin ödülleri de harika, oyunculara imparatorluğun büyümesinde daha da ileriye gitmek için her şeyi iyi yapma motivasyonu veriyor.


Idle Death Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dancing Sky 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar