Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [v2.9.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [v2.9.8] 1 Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [v2.9.8] 2 Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [v2.9.8] 3 Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [v2.9.8] 4

Supreme Duelist Stickman Full Hileli MOD APK [2.9.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maçlara katılacaksınız ve düşmanlarınızı yok etme yeteneğinizi ve gücünüzü göstereceksiniz.


Supreme Duelist Stickman 2.9.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked / Para bölümlerin kilitleri kaldırıldı

Oyun pazarında aksiyon oyunu türü her zaman hakim olmuştur ve oyuncular tarafından çok sevilmiştir. Supreme Duelist Stickman, eğlenceli bir stickman stiline sahip benzersiz bir yeni aksiyon oyunudur. Güçlü bir sokak dövüşçüsüne dönüşecek ve dünya çapında birçok düşmanla savaşacaksınız. Ancak, oyuncuların oyuna kolayca erişebilmeleri için akıllı tekniklere ve çevik operasyonlara sahip olmaları gerekir. Aynı zamanda, her savaşta daha esnek olmak için maçlar boyunca çok pratik yapmalısın.


Supreme Duelist Stickman v2.9.8 MOD APK


Supreme Duelist Stickman'da kahramanlara dönüşecek ve çevik hareketlerle mükemmel dövüş becerilerinizi sergileyeceksiniz. Her düşmanı yenmek için keskin kılıcı veya ellerinizin gücünü kullanacaksınız. Oyun tasarımcısı, karakteri, oyuncuların seçebileceği çeşitli karakterlerle komik bir çöp adam şeklinde yarattı.


Supreme Duelist Stickman Para Hilesi


Ayrıca oyun, oyuncuların kullanması ve daha heyecanlı olması için bazı yeni hamleler de yayınladı. Oyunun oynanışı basit ve kolaydır ve karakteri hareket ettirmek için ekranın sol tarafındaki kontrol sistemini kullanmanız yeterlidir. Becerilerinizi sergilemek istiyorsanız, güçlü yumruklar atmak için ekranın sağ tarafındaki yumruk simgesine dokunun. Tuş kombinasyonlarına basarak diğer bazı hareketleri öğreneceksiniz.


Supreme Duelist Stickman Altın Hilesi


Oyun, farklı dövüş becerilerine ve güçlü yönlerine sahip güçlü savaşçılarla dolu ve oyunculara harika bir deneyim sunuyor. Karakterlerin avantajlarını anlayabilmek ve tam güçlerini geliştirebilmek için her karakterin özelliklerini maçlar aracılığıyla öğrenmelisiniz. Oradan, karakterlerinizin içsel güçlerini açığa çıkarmaları ve seviyeleri kazanmaları için uygun koşullar yaratın ve en sevdiğiniz karakterlerden daha fazlasının kilidini açmanıza yardımcı olun.


Supreme Duelist Stickman Hile Apk


Supreme Duelist Stickman'da PvP ve sunucu oyunu dahil olmak üzere iki ana oyun modu vardır. Makine sistemiyle savaşırken, önceden programlanmış sistemi kullanarak oynayacaksınız, bu yüzden pratik yapmak ve dövüş becerilerinizi geliştirmek için bu oyun modunu seçebilirsiniz. 


Supreme Duelist Stickman Apk indir


Maçlar sistemle önceden programlanmış olsa da, başlatıldığında ataklarınız nazik değildir ve oyun ayrıca deneyimlemeniz için gelişmiş eğitim modları için gereklidir. Doğrudan diğer oyuncularla savaşırken, tüm düşmanları yenebilmek ve skor tablosunun zirvesine yükselebilmek için daha özel hareketlere sahip olacaksınız. Oradan, gücü geliştirin ve karakterin becerilerini mükemmelleştirin.


Supreme Duelist Stickman Apk Son Sürüm


Karakteriniz kendi gücünüzü kullanmanın yanı sıra düşmanları yok etmek için birçok farklı savaş silahı arasından seçim yapabilir. Kılıçlar, yaylar, mızraklar dahil…. bu silahları yetkin bir şekilde kullanabilmek için düzenli olarak pratik yapmalı ve zor durumlarda nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz.


Supreme Duelist Stickman indir (MOD, Unlocked)


Bir önceki android oyun Zombie War The Last Survivor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar